Vzhůru! (24.6. - 30.6.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Co znamena "dvojnasobna odmena", jasne ze jeden radek, ale teda dve dekorky a dvakrat tolik upgradu?
     
  2. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Tassadar11 ano, dekorky i upgrady by měly jít získat 2x.
     
  3. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak já si dám oraz minimálně tuhle akci. V sobotu jsem na oslavě, ve čtvrtek rovněž a v pátek v práci. Vidíte tu prostor pro nějakou akci? Já ne... Na mladších 100% ne a u sebe, no, co když se zapomenu - ještě to nechám otevřené.
    MMCH - dal bych si místo letadel traktory! To byl adrenalin:):p A bohužel jen jednou:cry::(
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ja-pumu - ahoj, nechci být ošklivá, ale zde probíhá diskuze k nadcházející akci Vzhůru! Pokud chceš probírat něco, co s touto akcí nesouvisí, tak nejlépe v Debatě o všem možném.
    Také bych tě poprosila - nevkládej více příspěvků pod sebe (mutipost není povolen, příspěvky jsem ti sloučila). A také vložení citace bez vlastního obsahu je považováno za spam.
    Děkuji a přeji hezký den
     
    vilm4, vladca a Kostejnesmrtelny333 tohle ocenili.
  5. barca279

    barca279 Vážený autor

    ja si vychutnam šlachtenie,a akciu vvynechavam,už tretiu v poradi,nejako ma to nebere,malo by sa davat do odmien konkretne stromy a vybehy ,nie tajopmne sadenice a tajomne staje,to z toho nikdy nič neni .v sezone to bolo super orechovec,modlyvka,tak nejajkk si to predstavujem,tie odmeny.:)
     
  6. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    No lítačka je dobrá akorát toho asi moc nestihnu zítra svátek pozítří narozky tak to budu lítat i já ale nějak to zmáknem pár věcí snad dostanu.
     
  7. vladca

    vladca Stará škola

    keď som to správne pochopil a dobre porátal ... tak potrebujem pre svoj výber odmien a stonku asi toto:
    [​IMG]

    EDIT:
    Tak asi budem musieť výrazne znížiť "deluxe" odmeny, tabuľka vraví že 29000tis plodín napestujem v utorok o 12:00
    (ak teda nepadne žiaden bonus, a len s vodou).
    Hnoja mám síce asi v 600 bedniach dosť, ale ten základný čas akčnej je absolútne nevhodný na 5 zberov denne... a ani hnoj tomu nepomôze :sleepy:
     
    Naposledy upraveno: 23/6/20
  8. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Akci zkusím splnit, ale opravdu v klidu. Jen jsem po přečtění dodávání opět zmatená. Snad to nakonec nebude tak složité jak se zdá (tento pocit mám snad u každé akce). Takže budu pěstovat, číst pilně zdejší příspěvky a třeba z nich budu moudřejší, jak plnit. Zkrátka zase nový typ akce, který ještě neznám.
     
    moncicak7070 a vilm4 tohle ocenili.
  9. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Po včerejším pocitu zhrzenosti z oznámení o změnách v Ramakšeftu na akci kašlu.Asi podle vzoru:dobře tak mamince,že mě bolí nohy,neměla mi kupovat malé boty!
    Tak jen posílám přání Kostěji nesmrtelnému-2x štěstí,2x zdraví,2x si užij oslavy!Hezky se ti to sešlo,Honzíku!
     
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Ciri13 Namel si na prvni osahani od kazdeho paliva a sedni do letadla. Objevi se kruh se ctyrmi typy sipek... kdyz na nekterou postavis mys, vypise se ti napoveda, jaky manevr letadylko po zvoleni sipky udela a jestli si dobre pamatuju, tak se ti soucasne ukaze manevr i na postupove liste. Je dobre mit v zasobe vsechny typy paliva, abys nepreletela odmenu, ktera se ti libi a zaroven holt musis pocitat, kolik zvladnes napestovat, abys nevybrala hned vsechny pekne odmeny a pak nezjistila, ze uz nestihnes odlitat se vsema litadlama na konec postupove listy, kde je bud radek nebo vsechny potrebne upgrady dekorek (neboj, ty se preletet vyberem spatneho paliva nedaji).
     
  11. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahojky, nechtěla jsem, ale začala jsem :D. Tak to zkusím a co zvládnu, to zvládnu. Žádná honička, pěkně v klidu a pohodě. Kdo akci plní, přeji mnoho štěstí. Pěkný den všem :)
     
  12. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, padátka jsem vydoloval ze čtyřlístku (20h kytka). Z 20 políček 1x1 vypadlo 15ks. Takže bez použití JC to je 150ks z jedné plochy, což není vůbec špatné. Dnes rozpěstovat a pak to vidím na 4 sklizně denně. Pokud budu počítat že napěstuju 25000 kytek, tak to vychází na necelých 21 toček (nepočítám rozpěstování). Což mi vychází na 5 dní. Kytek asi tolik potřeba nebude, tak bude hotovo dříve.


    [​IMG]



    Hezkou hru ...
     
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Ponekud jsem se zasekla na zahradce u kureciho se syrovou omackou, hranolkama, piva a knizky, takze az ted 398 pajdatek z hortenzie, par stromu a 3 zverincu.... rozpestovat a muzem kopnout do vrtule :p
     
  14. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    pro matlafous123
    Nerad ti to říkám, nechci ti kazit náladu, ale ty 3 Zvěřince ti z hlediska přísunu kanystrů jsou jaksi na dvě věci... padají totiž jen ze stromů a rostlin. Tedy pokud ty Zvěřince nemáš na Mýtině - tam svou funkci (dodávku hnoje) plnit mohou...
     
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    jan.svatek Mam je na divosce a nikdy nebouram, takze jsem to spis psala proto, ze zabiraji misto 3 x 4 pidinam ;)

    EDIT: tzn. radost mi nekazis, protoze velkokapacitaky a stromy po obvodu z plochy na plochu, jak kocka kotata, neprenasim... Dovedu si predstavit v zivych barvach (ja bych to tak delala), jak se nekdo z RT blbe vyspi, zivne a rekne ajtakum: "Hele, vcera si to vsechno zrovna nastehovali zpatky z mytiny na divokou, tak to pustte na divoke a hlavni, at maji co delat a nevymysli si, ze jim chybi tohle a prebyva tamhleto..." xD
     
    Naposledy upraveno: 24/6/20
  16. hanči57

    hanči57 Aktivní autor

    Ahoj-já jsem nasadila stromy v základu-20h,se stonkem 18h.,ze 404 stromů 404ks padátek.
     
    marian.rom a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  17. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Díky za radu. Stále se mi to zdá nějaké překombinované.
    EDIT: Koukám na odměny a "herní obrazovku" a začínám tomu rozumět.
     
    Naposledy upraveno: 24/6/20
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Letím....dochází palivo :) nálepka je doma.

    Edit: pytlíků je dost, ale padák chybí :)
     
    Naposledy upraveno: 24/6/20
  19. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Taky jsem už několikrát vzlétla,ale moc to v letadýlku háže..doufám,že má pilot dostatek pytlíků :wuerg: :D

    Edit :bez padáku to dám,mám svoje krovky :p
     
    Naposledy upraveno: 24/6/20
  20. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Tak jsem si udělal rozpočet na tuto akci. Budu asi muset slevit z nároků na odměny. Jsou tam třeba započítány i XL bedny s deluxe palivem a jiné divočiny :music:.

    [​IMG]

    Hezkou hru ...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.