Vzhůru! (24.6. - 30.6.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    elbedna tohle ocenil(a).
  2. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Heč... První...
    :D
    Kerosinu mám dost ale ceny a řádek jsou fádní, tak že klid na lůžku!​
     
  3. Arči1000

    Arči1000 Pisálek fóra

    Na dvou plochách.to se dá.Jdu si zalítat do oblak.
     
    vilm4 a sovicka64 tohle ocenili.
  4. panaboo

    panaboo Rádoby autor

    Dobré dopoledne, jsem si odpočala, nabrala sil, takže jdu do toho. Slunečnici jsem zasadila na všechna tři pole, takže zásoby jsou a budou, a odměny jsou pro mne dost pěkný i ten řádek, neboť z ledové bedny už na mne vypadlo nejedno překvapení. No a hlavně to vypadá jako velmi zábavný!!! Chce to jen se dobře připravit a neztratit stopu:)


    Pozn: ta slunečnice je tam přeci do paliva, na noc půjde samozřejmě špalda, ale o padátka se nebojím, když půjde do tuhého oříšky, řemeslný produkty a SH to zachrání jako vždy
     
    Naposledy upraveno: 23/6/20
    vilm4 a sovicka64 tohle ocenili.
  5. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Létání mě vždycky bavilo,možná nedoletím až ke stonku,ale něco bude,musím dát z divošky do lišty křečky a valímexD
     
  6. stefan.h

    stefan.h Perspektivní autor

    Pekný deň prajem, tak do tejto akcie pôjdem..:)ľadová bedňa je celkom lákavá..
     
  7. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    panaboo - ahoj, zasaď něco delšího, ať ti napadá na začátek hodně padátek.
     
    maribeja a vilm4 tohle ocenili.
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Up dekorky sice vyvedeny graficky (ne, ze bychom z ostatnich leteckych zavodu uz nemeli par dalsich moc hezkych), ale pri pohledu na velikost, umisteni a pocet BZ/TBZ se mi tedy kolena nepodlamuji -.- Aha a jeste navic patri po upgradovani do radku :D
    Nicmene radek do sbirky je nutnost, at uz je jakykoliv a dokonce se nepestuje na palivo ani repka pro motyle, takze zitra na start ;)

    EDIT: Btw meloun u biopaliva delux je preklep z minule akce nebo tam patri?
     
    Naposledy upraveno: 23/6/20
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    matlafous123 - ahoj, ten se tam zakutálel z minulé tabulky, už je fuč xD
     
  10. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    kfc je silne,ale tieto odmeny su obrovskym sklamanim
    keby boli konkretne chlievy-snad by som do toho sla,
    to iste tajomne stromy,vacsina hracov mi da za pravdu,ze z tajomnych vyskakuju len listovky
    co sa tyka naradia ako odmeny-to mi daju bednicky
    mandragioru ,bielu nevinnost .... to si vytocim aj na kolese
    a pre jednu bednicku s bonusmy k zberu sa teda hnat nebudem
    dnesne ofi ma sklamalo na celej ciare
    jedine v com vidim plus je doba resetu stonky-kazdych 12 hodin
    takze akciu vynecham
     
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tentokrát nejsou krásná letadélka jako v začátcích, tak do akce nejdu - dnešní Faq - akce velké zklamání ;)
     
  12. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Mám obavy, že zítra nevzlétnu. Ani ta dekorace, velká jako kráva, mě ze země nenadzvedne.
    Zítra se uvidí, ale vidím to na prima odpočinek.
     
  13. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Nerozumím té dekorce, která se bude dávat do obláčku v řádku, proč má záclony?
     
    maribeja a vilm4 tohle ocenili.
  14. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Už to má někdo hotový?? :music: Asi nikam nepoletím, radši budu sedět na zemi na zadku, to je jistější.
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -družstvo- ahoj, asi je jedno, jestli má záclony, nebo jestli získáš místo záclon další čtyři dekorky. Takhle když budeš chtít osadit stonek, musíš tu dekorku stejně upgradovat na max (resp. tak, abys získala dekoraci Bambusový hrom). A na zbylé obláčky si posadíš nějaké zaprášené dekorky z inventáře ;)
     
  16. raddre

    raddre Baron fóra

    půjdu do akce bez nadšení, jako do všech z poslední doby i když na některé jsem během hraní názor změnila.
    celkem je 304 "odměn" takže při použití biopaliva by to bylo 608ks tj akčí 41 344 v případě delux 191 520

    při použití XL paliva(postup o tři pole) 99x je tedy třeba akčního 17 820 + 7 ks obyč.palivo 476 akční = 18 296 s 7ks deluxe 20025
    1. letadlo=14XL +2 2. let.=20XL 3.let. 21XL +2 4let. 23XL +2 5.let. 21XL +1
    třeba to někomu pomůže, omlouvám se za rámeček
     
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tak skúsime a uvidíme! Je tam potreba zhruba 24000 ks akčnej (hrubý odhad) na dve plochy,to sa dá,akurát po slnečnici na mojom trhu neostalo ani jedno semienko!!-.-
     
    vilm4 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  18. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Víte co se mi stalo?!

    Vlezl jsem na kolo s párty-lístky a řekl si, když padne 100 do stodoly, že se do akce pustím!
    Ale jen když padne aspoň stopro na první pokus!
    A co se nestalo, tedy vlastně stalo na první pokus?

    [​IMG]

    A tak se veřejně přiznávám, někdy jsem strašně ukecanej!!!
    Ale, jen na první pokus.
    Bobek na akci už bezpečně zaschnul...
    :D:D:D
    Tož každému přeji ten šťastný bobek na první pokus!


     
  19. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, akce vypadá celkem v pohodě zvládnutelná. Žádné velké hecnutí neočekávám, takže pomaličku polehoučku. ;). Odměny vypadají celkem slušně, hlavně výnosy 100% se mi líbí.


    Hezkou hru ...
     
  20. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Po slunečnici na trhu se jen zaprášilo xD.Já jí mám 59 tisíc ve stodole,takže pohoda.;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.