Vzhůru! (18.5. - 24.5.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 17/5/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. wewa

    wewa Pisálek fóra

    Richards76 - vďaka za upozornenie :), to mi uniklo.
     
    babina51, -Jara05- a Richards76 tohle ocenili.
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    :D no tak to je bomba, doufám, že z toho těžkotonážního draka nespadnu, proletěl jsem se 3x rovnou za nosem.
    2 Bio paliva v zásobě, 3 XL spotřeba a kanystrů ještě zbylo 340. Pěstuji dál.
     
  3. michnaj

    michnaj Pilný autor

    Hotovo, a teď někam narvat tu dekorku:wuerg:
     
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    michnaj
    Co si stěžuješ? Vždyť v Baha parcích je místy a pro "mazlíky" (mezi něž řadím i tuto dekorku) je místa habakuk... :D
    Samozřejmě gratuluji k dokončení akce. Já jedu pozvolněji a snažím se některé vychytávky získat v duplicitním provedení.
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Královna brambora má hotovo a já tady štkám nad rozbitým vehiklem, neb mi opět nedal nic. Přes 150 zelených lístků (asi třikrát se tam objevila kýžená Elegantní obsluha, ale skutek utek). 56 modrých, podobný scénář, akorát mi teda párkrát ukázal +1, 100% i 200%, i tu obsluhu, i kočičákův majeteček, ale nepadlo nic. Rozšířila jsem sklady o spoustu javorů, jedlí, žlutých výroben, oranžových bobrů, červených želv a éto vsjo, teda česky, to je všechno. Ale já jsem zvyklá, zaplaťtamten, že máme na pěstování alespoň dvě plochy :)
     
  6. michnaj

    michnaj Pilný autor

    jan.svatek baha parky mám nacpané dekorkami co dávají bedny a pod. Mazlíky mám ráda u sebe v mazlíkárně, tak jsem přesunula 4 kozlíky v krabici k vodopádům a už trůní u mazlíků. Děkuju za gratulku:inlove:
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tak hotovo, není čas ztrácet čas ;)

    Screenshot_1.png

    Ať se všem daří.

    Fajn hru pezt
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kde jsou zase zašité naše rychlofarmářky, že je předběhla dlouhomlčenlivá brambora a šéf? Njn, napíšou, že měly hotovo už včera, jen nestihly dát vědět zbytku světa ;)
     
  9. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    čaute, u mňa sa pestuje ľaničník min. do zajtra večera, idem si pochytať veľa odmien dvojmo, mám čo robiť, mlieť budem priebežne, počas letu;)
    [​IMG]
     
  10. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Krásný středeční večer vespolek,
    to byla jízda, snad jsem toho mého dráčka moc neutahala, ale zas teď může týden lenošit xD[​IMG]

    Ať se vám daří ;)
     
  11. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Vážně nechápu jak můžete mít hotovo.:oops:
    Nechcete mi poradit?:)
    Díky předem;)
     
  12. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Můj otylka drak je lenoch,do slabin jej kopat nebudu ...a tak si v klídku letíme na trojku druhým závodem;)
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dasa1143

    Před obědem nechám vrtět kolo, nejprve tak 3x 90 lístků v zeleném a potom přepnu na fialové a nechám chvíli potočit, pak se vrátím a zkontroluji, dneska jsem protočil tak 90 fialových a něco to hodilo, ani nevím co, zapnul jsem dekoraci 2x Jackův dárek a z malého políčka mi to sypalo se Zuzanou 21 ks, takže jsem to párkrát otočil s SH a bylo hotovo, padátka jsem samozřejmě získal z laskavce, kterého jsem párkrát otočil na divoké louce než jsem rozpěstoval první várku.
    Pak už jen odlétat, některé odměny jsem vyzobal dvojnásobné, jako žetony a bedny s bonusy a také body do sezóny a samozřejmě upgrady na dekorace.

    Fajn hru pezt
     
  14. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Sakra tak vy uz mate odlietane a ja som sa este neodlepila od zeme xDxDxD Gratulujem rychlikom a ostatnym drzim palce nech maju hladke pristatie ;) Ks uz zase stavkuje,dalo iba 1x +1 do stodoly a tak idem pomalicky ale istoxD Este som nepomlela ani jedno palivo,necham to na zajtra alebo pozajtra,dnes bolo moc teplo a aj trochu fukalo,co keby som spadla z toho draka hmm....
     
  15. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    No nazdar, teď teprve hledám pole a hangáry a vy už končíte xDxDxDxD
    Nějak vítězí reál...;)
    Takže si pojedu - poletím lážo plážo :p
     
  16. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Já na to šla stejně jako pezt jen v bleděmodrém....taky dva Jacky, taky laskavec, jen... protočila jsem tak o polovinu míň lístků než protočil pezt, tím pádem jsem měla menší počet z políčka (jen 18 :sleepy:) a taky proto mi to trvalo dýl :p Aha.... takže zde je ta chyba, soudruzi, příště budu muset točit dýlxD
     
  17. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Možná by potřeboval nakrmit něčím pořádným a ne biopalivem. Nenašla by se nějaká princezna? :p
     
  18. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Dobe, o princezně nevím, ale zeptej se královny brambory, ta zřejmě našla ten správný recept xD
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Asi obětovala hraboše, myši a krtky :D
     
  20. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Ještě babu mu budu shánět ...cpu jej bio stravou,tak ať kopne do vrtule ,teda hejbne ocasem ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.