Vysílá FARMERAMA (28.6. - 4.7.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/6/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,hlasím hotovo.

    [​IMG]
     
  2. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Vysílání jsem stihla v pohodě. Děkuji za pohodovou akci.
     
  3. Tondys

    Tondys Zelenáč fóra

    Hru Vysílá FARMERAMA jsem dodělala až do konce. Ale jaké bylo moje překvapení a zároveň zklamání. Dvě dekorace nemám v inventáři, tudíž stonek je mi k ničemu. Psala jsem administrátorovi, prosila jsem o pomoc, ale ten se ani neozval. Tak vůbec nevím, kam se mám s problémem obrátit. K čemu trávím u hry tolik času s nulovým výsledkem?
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Tondys

    Nevím jakému administrátorovi jsi psala, ale pokud do soukromé pošty tak ten ti určitě neporadí, a ani nemůže, takové věci se řeší přes herní podporu.
    A není možné že jsi dekorace již někam umístila, třeba někde na plochu k ostatním dekoracím a nebo do jiného řádku v nebi ?
    Toto je z 99% nejpravděpodobnější ;)

    Edit: Tak jsem se ptal kolegů z podpory, určitě ti odpovídali na email, tak si jej zkontroluj, máš tam i obrázek kde jsou. Jinak jak jsem předpokládal, máš je umístěné na ploše Strašidelný dům;)
     
    Naposledy upraveno: 7/7/23
  5. Tondys

    Tondys Zelenáč fóra

    Moc všem děkuji za odpovědi, problém vyřešen. Asi na mně působí počasí nebo věk. A zároveň se omlouvám, ale stane se
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Tondys

    Není zač, hlavně že je vše v pořádku ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.