Vysílá FARMERAMA (28.6. - 4.7.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/6/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Došlo k drobným úpravám v dodávkách a odměnách a u bonusu z řádku.
    FAQ je již aktualizované.
     
  2. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Určitě akci rozjedu, dovolená v nedohlednu, každý řádek do stonku je dobrý.
     
  3. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ani ta zmena ma nepresvedcila aby som do akcie sla
    velmi ma deprimuje cas stonky
     
  4. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Teď jsem psala v mražených dnech že další akci vynechám a jelikož tahle je 6hod akční a jen do neděle, tak o to víc jsem přesvědčená že vynechám.. zatím jsem jela všechny, ale kolotoč je lakomej tak mě to nebaví.. hodně štěstí těm co do akce jdou :)
     
  5. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Odměnami jste se poněkud šetřilio_Oa ten řádek s tou aktivační dobou, to už je k pláči:cry:
     
  6. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Do akce jdu.Furt se něco děje.Občas spokojenost:).Občas nespokojenost >:(,ale proto tuhle hru hraju a vlastně....o tom to je.;)xD
     
  7. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ani po úprave odmien a u bonusu som svoj postoj k akcii nezmenil;);).
     
  8. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Mě se zas ty odměny nezdají až tak špatné, bývají horší s této akce získám 11 bedny s bonusy a ty si většinou nenechám ujít no a ten stonek mohl mít sice lepší čas, ale co už aspoň občas to hodí nějaký milionek bz.
     
  9. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Pokud bude pěkné počasí akci s radostí vynechám, neb mě neuchvátila.
    Ne že by odměny byly špatné, ale zdraví, smích, voda a přátelé mají přednost.
    Všem ostatní přeji úspěch...​
     
  10. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Do akce jdu jako do každé,moc vám děkuji za počty přeji všem farmářum at se vám daří :)
     
  11. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Zdravím, "za pět minut dvanáct" a já nejsou rozhodnuta, zda do akce jít či nikoli, času málo, taky teď často jezdím do Alp a díky "sezóny" jsem zjistila, že nemám moc zásob základních plodů (ořech, jablko, třešeň, hruška . . .. Asi osázím plochy stromy a dám si týden volno. Přeji všem, kdo do akce jdou, ať se daří.
     
  12. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    [​IMG]
    Akce začne později,
    proto opět doporučuji nesklízet,
    pokud čekáte na padátka!
    ;)
     
  13. dadulcek

    dadulcek Rádoby autor

    Farmerama nevysiela xDxDxD
     
  14. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Díky za info..... ani mě to nepřekvapuje xD
     
  15. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Copak soudruhům z NDR zase nevyšlo????;););)
     
  16. beruška-86

    beruška-86 Aktivní autor

    tak jsem měla radost, že mi syn před chvílí usl, takže po dlouhé době spí obě děti a mohu začít. poučena z minule jsem ale kontrolovala, jestli se mi objeví oznámení o začátku akce a nic, tak kouknu sem.. hm, tak nic.. tak si o včasném začátku můžu nechat akorát zdát,.. tak abych šla něco dělat :-(
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Ještě že se nechci pustit do akce, tyto posuny nemám moc v lásce, ten první den se nic nenapěstuje :p
     
  18. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, tak tentokrát jsem se ponaučila z minulého týdne a dávala jsem si setsakra velký pozor ..... a vyplatilo se mi to ;). Vše tedy připraveno na pozdější začátek. No nedá se nic dělat, snad se vše podaří zprovoznit v naplánovaném čase. Všem přeju fajn hru :);)
     
  19. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    A je zase po vysílacím čase :p....nastupuji za 2 hoďky do služby ,na 24 no tak sklidím i bez pajdátek a už se na to vykašlu. Nasadím dlouhodobku a Farma má klouzavé volno.
    Kdo bude v očekávání začátku, tak pevné nervy. xD
     
  20. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Zase pozdější začátek,no co se dá dělat už bychom si měli zvykat.Ohřeju si oběd,dám si kávu a pak se uvidí.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.