Soutěž Vyprázdni družstvo / Diskuse

Diskuze na fóru 'Oficiální hry fóra' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/8/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Tak to bude vééélmi na dlho, len dúfať, že ozaj neobmedzene :) Aj keby nie farma ide ďalej ;)
     
    -Jara05-, evainfo a Helena1313 tohle ocenili.
  3. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zatím je v plánu, že to bude stálá soutěž pro všechny lokace, takže by jen tak zmizet nemusela. Mimochodem je to jediná soutěž na herním fóru, ve které můžete získat i Rainbow Dash vejce. ;)
     
  4. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    K vůli Rainbow Dash vejce mě to i láká, ale jelikož nejsem zrovna poctivá v plnění úkolů, opravdu bych stodolu vyplenila 8) a to se mi moc nechce. No budu nad tím uvažovat ;)
     
  5. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    moncicak7070 vyplenění stodoly je ještě v pohodě, v mém případě by nestačilo ani vyplenění našeho trhu. :D
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    :D Na splnění bych potřeboval ještě jeden život ;)
     
  7. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Ja mam otazocku. Je napisane, ze:
    Kde si hrac moze pozriet ten maximalny pocet? Ma kazdy mazlicek iny maximalny pocet, ci je pre vsetky mazlicky 20?
    Za odpoved vopred dakujem.
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Podle poslední kontroly, nesplněných úkolů v družstvu, se zapojím v roce 2035, tak doufám že soutěž,s menším vylepšením,ještě poběží!:cry:xD
     
  9. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    BigClick každý mazlíček má vlastní limit, který se občas navyší, pokud je zařazen do výprodeje. V tuto chvíli řešíme, zda by bylo možné vytvořit seznam všech mazlíčků a jejich limitů a zveřejnit jej na fóru.
     
  10. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD prima fór, letmým pohledem do družstva zjišťuji, že odměnu za splnění této akce nezískám neboť to nestihnu do doby, kdy budu roztřesenou stařenkou, která se netrefí na klávesnici a myš jí bude utíkat bůh ví kam :cry:
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Něco mi ještě chybí, no nemám kde, že :p

    Screenshot_1.png

    Taky to bude asi na dlouho

    Fajn hru pezt
     
  12. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Také bych to nezvládla, takové zásoby nemám a nedokončených úkolů ..... ani nemám odvahu je spočítat -.-. Většinou je plním jen, když je jako odměna něco zajímavého a to je málokdy.
     
  13. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, tak úkolů družstvu mám tak asi na dva životy. Vzhledem k požadovanému množství, všeho co tam potřebuji. Aby se, tohle dalo splnit, musela by farma, mít o mnoho ploch více, pro pěstování, jak zvířátek tak i plodin. Jinak, fandím všem, nadšeným farmářům, mezi které se i já sama počítám.:)
     
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak u mne také za dlouho, šlechtěnci nejsou, bo moc už nešlechtím :), ty předposlední a poslední seberou hodně SK
     
  15. ღSisinkaღ

    ღSisinkaღ Stálice fóra

    O vyprázdnění družstva se už cca rok snažím, ale vzhledem k tomu, že nevynechávám žádnou z akcí a mé konto není z těch nekonečných, tak to ještě nějaký pátek bude trvat. Zatím mám nesplněno:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  16. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Do soutěžního příspěvku byl doplněn seznam mazlíčků a jejich limitů pro jeden herní účet. Limit se většinou odvíjí od počtu výprodejů, ve kterých se mazlíček objevil, ale jsou tam výjimky např. mazlíčci, kteří se dali získat jen v akcích. Nicméně se může stát, že máte na svém herním účtě některé mazlíčky ve vyšším počtu než je jejich limit.
     
  17. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Vyprázdnit družstvo, to by se mi líbilo. Úkoly plním ráda, ale jen když mám něco navíc a toho je velmi málo, takže úkolů mi chybí strašně moc. Přednost dostávají akce, krmivo atd., vždyť to znáte. Stále budu věřit, že se mi to jednou povede. Přeji krásný den a fajn hru.
     
  18. Andulina100

    Andulina100 Pisálek fóra

    vyplenit družstvo je tak na 10 let8)8)8)8)8)8). Jinak by se plnilo kdyby bylo víc herních polí, to by byla paráda. 6 malých políček je dost málo, kam má člověk usazovat stromy, kytky a to nemluvím o stájích a výrobnách......
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak nevím?!?
    Seznam mazlíků a jejich limitů,zdá se mi poněkud nešťastný,když v praxi jej každý čtvrtý hráč překračuje.:wuerg: Takže jsme vlastně tam, kde jsme byli.:cry:
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já družstvo obcházím uctivým obloukem od dob založení farmy, plnila jsem jen úkoly, kde byli pomocníci, než jsem si je začala kupovat a hodně před získáním lvl 100, a to hlavně plány na arboreta, zvěřince a výrobny, kde se dalo získat velké množství bodů k postupu. A také opakovaně a donekonečna Herbář. Jinak do družstva zajdu, když mi pochybí vrtulky, kapky, SK. A SK poslední dobou nechybí, padá odevšad. Takže já bych na odměny mohla pomyslet tak v příštím životě xD
    Notorickým plničům přeji hodně úspěchů :)