Vyhřívej se na sluníčku (18.7. - 24.7.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 17/7/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Také hotovo a protože mi před očima už lítají všechny barvy co tam jsou končím,není proč pokračovat a namáhat oči:(Nějak moc jsem toho napěstovala:( tak uvidím o víkendu jestli to zlikviduji....
     
    Naposledy upraveno: 19/7/24
  2. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Hraji dále :music:

    [​IMG]
    Nejlepší akce, kde si lze nakřečkovat celkem dost SK ;)
    Tentokrát po podivuhodných výbězích nepasu. Naposledy mi z 41ks skorokapybar nepadla ani jedna :wuerg:
    Čipmanků mám 9ks a to mi stačí :p
    Možná kdyby bylo v nabídce něco novějšího, třeba pod. výb. Silbersee :)
     
  3. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Je pravda, že se mi neobjevují deky na Rama mince a že není moc prostoru na větší plošné skládání, výměny také nestojí za nic a jen jeden začáteční bod.. co si pamatuji tak byly i dva, na dva jsem v této akci nenarazila jen jeden s dvěma stranami. Tak, že také dojdu jen co je třeba a hold RM musím dostat z otevírání beden. Už mi zbývá jen asi 300 RM.. kdybych to věděla, tak do této akce ani nejdu. A i když jsem si každý den vytočila bonusy, tak jedu jen voda hnůj
     
    Naposledy upraveno: 19/7/24
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Po úvodním šoku,cože to grafik vytvořil,to pak šlo! o_O Od minula nevidím žádné zlepšení,spíše naopak.Stále nejdou některé obrazce bezezbytku vyplnit záplatama!Sám si odpovím, ,,není to cílem hry,, !:cry:xD
    Po 291 položených záplat,získáno 479 hvězdičkových mincí.:)
    Nejlepší hry na mince:
    [​IMG] :)
    Tak nevím?!? Je to dobrý?
    Ještě mám k dispozici asi 166 záplat,tak ještě z krámu něco vyzobu.
    Tak zatímmmmmm

    dodatek
    jen tak na okraj,pro zastánce nové mobilní aplikace. Nejen že se programátor ani neobtěžoval naprogramovat akční plodinu,tudíž kdo si myslí,že si na cestách přesadí,tak má smůlu.Navíc po znovuotevření farmy na počítači,zmizela akční plodina z oblíbených plodin(to by ani tak moc nevadilo)! Pro mnoho hráču je snad možnost přesazení mimo počítač hlavní prioritou!!!!!!!! Tohle se vážně asi nepovedlo!:wuerg::cry: Když už nejdou na aplikaci spustit akce,tak možnost sázení plodin,je snad samozřejmostí!:p
     
    Naposledy upraveno: 19/7/24
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Řádek je doma, ještě si dojdu pro Pikolku a končím, nebaví mne to :p je toho moc na dvou farmách a stále čekám na padátka, už jsem dala stromy
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Takhle si představuji ideální obrazec na skládání!
    [​IMG] 8)
    Na pravé straně jsem se snažil skládat hvězdičkové mince a nalevo jsem odkládal ty "nepotřebné". Můžu říct,že po pár položených dlaždicích to bylo na zavření,ale vytrval jsem!:)
     
  7. tulen1966

    tulen1966 Aktivní autor

    Ahoj, omlouvám se, pokud se ptám na něco úplně triviálního, použila jsem dlaždice, další mám šedé, co s tím?
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  8. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    To to na té pláži "peče" , takové ostré sluníčko , [​IMG]to už není nic pro mě :p
    Osušky poskládané a hlásím h o t o v o .
    [​IMG][/url]

    Zbývá mi ještě "prošmejdit" obchod , popadnout další Picolku a vyzobat nějaké drobnosti .
    Všem rychlíkům gratuluji a ostatním držím palečky k úspěšnému skládání osušek
    a k zdárnému dokončení celé akce .

    [​IMG]
    tulen1966 ,
    pokud máš Opalovací krém , tak ho použij na výměnu dlaždice
    [​IMG]
     
  9. Vanda

    Vanda Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tulen1966, odfajknúť a skladať ďalšiu schému upload_2024-7-19_22-39-48.png
     
  10. tulen1966

    tulen1966 Aktivní autor

    ahoj, ale to se mě ptá, jestli chci skončit a získat odměnu, ale když chci pokračovat?
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  11. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    tulen1966 ,
    odpověděla jsem ti na to v mém příspěvku výše .
    Pokud máš ještě osušky - další dlaždice, tak použij Opalovací krém - pomocí zelených šipek u šedé dlaždice.
     
    babina51 a -Jara05- tohle ocenili.
  12. Vanda

    Vanda Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ak si už využila všetkých 5 výmen za Opaľovací krém, inú možnosť nemáš.
     
  13. tulen1966

    tulen1966 Aktivní autor

    chápu, že jsem asi úplně blbá, klikala jsem na dlaždice, které jsem měla, a na ty plus symboly, protože jsem si myslela, že to mám dělat, opalovací krém jsem nepoužívala (tedy vědomě - ani nevím, že nějaký mám )
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  14. Vanda

    Vanda Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tulen1966, pozri si návod a video (klikni), ak máš položené aspoň 2 osušky a nemáš možnosť položiť ďalšie, musíš hru odfajknúť a tak pokračovať ďalej, nie je cieľom zaplniť celú plochu
    upload_2024-7-19_23-6-26.png opaľovací krém je vpravo hore, vo fialovej fľaši a použiješ ho kliknutím na šípky v zelenom štvorci ako ukazuje červená šípka
     
    babina51, -Jara05- a lacrima tohle ocenili.
  15. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Pěkný den i když pro mne není. Jak jsem se dočetla, tak nejsem první komu položením jedné osušky hra končí. Hraji téměř od začátku a tohle se nikdy nikomu nestalo., alespoň jsem o tom nečetla. Takže mých skoro 270 osušek skončí na smetišti. Myslím si, že nastavení hry není úplně OK. Nějaká možnost opravy by při prvním spuštění měla být možná. Tak ať se ostatním daří , já balím osušku a jdu k moři. xDxDxD
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tohle se děje každou takovou akci, najdou se jedinci, kteří nesmyslně mění dlaždice a nepoloží si nejprve alespoň dvě. Dříve byl limit i 3 kusy, nyní to chce jen 2, mě se to tedy ještě nikdy nestalo. Tohle je bohužel chyba mezi židlí a klávesnicí :p

    Je možno kontaktovat herní podporu a pěkně poprosit o "opravu".
     
  17. sarka17

    sarka17 Pisálek fóra

    Hezké sobotní ráno přeji všem.Akce hotová:D:D:D
     
  18. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak já si jedu na pohodu takže jsem tak v půlce cca a zatím nejlepší co se podařilo bylo toto :)

    [​IMG]
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Zatím pěstuju a lovím pajdátka. Snad někdy v úterý odpoledne bude všeho dost (akční plevel + pajdátka) . Pak se asi pokusím něco poskládat. Ale jak to vidím u hotovsonů, bude to běh na dlouhou trať , ohledně grafiky a skládání. Snad nebudu muset dopěstovávat.
     
  20. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Pěknou sobotu všem :) Tak já si pořád ještě hraju xD
    [​IMG]
    Tato plocha je asi jedna z těch lepších na skládání ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.