VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. mituli

    mituli Polobůh fóra

    prosím-nejde mi pohybovat puclemi v akci,nejdou přetahovat-poradí mi někdo,díky
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mituli - ahoj, zkus zavřít komplet hru a znovu se nalogovat. Pokud to nepomůže, můžeš vyzkoušet jiný prohlížeč (nevím, v čem hraješ)
    - u mě to např. v Edge funguje bez problémů (právě vyzkoušeno)
    Hezký večer
     
    mituli tohle ocenil(a).
  3. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    goro19 - farma blbne už hooodně dlouhou dobu, ty záblesky 100 % fungování jsou mizivé, ale asi to nikdo moc neřeší a já se to snažím moc nevnímat i když to zabere o hodně víc času, prostě sedím, čučím a čekám :(
     
    modro.ocko22, -Jara05- a polacka tohle ocenili.
  4. goro19

    goro19 Pilný autor

    irísek1960 - mi do té doby farma šla normálně. A nejde mi jen o záblesky. Podle mě tím, že zaváděli víc těchto nesmyslů, je celá farma rozložená. Teprve teď se pokouším poprvé sklidit farmu od včerejšího večera, ale nejde mi to. Minulou pauzu od akcí jsem si udělal dobrovolně, teď to bude pauza vynucená.
     
    irísek1960, k.vitek a -Jara05- tohle ocenili.
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdravím
    Dneska jsem si k padátkům pomohl okamžitou sklizní kedlubny a pohanky.K tomu aktivoval bonus na kladiva(pohanka) a košíky(kedluben)!Jen tak ze zvědavosti jsem sázel na střídačku kedlubny s pohankou,aby byl vidět rozdíl v padání zvolených předmětů.
    [​IMG]
    [​IMG]
    Tak se chci zeptat,zčeho je vlastně vypočítána pravděpodobnost padání zvolených předmětů ?!?:cry:
     
  6. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Mám fakt svatou trpělivost.Při každém kliknutí myši se mi hra načítá od 1%,nejraději bych pc hodila někam do kouta,ale mrzí mě že jsem dokoupila měnu,tohle fakt už dál NEJDE>:(>:(
     
  7. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    modro.ocko22

    nejsi v tom sama , jak už jsem psala v diskuzi k akci Kočičí mánie , tak mi při každém dodání (po doplnění
    celé osnovy) ev. při odkliknutí
    získané odměny " umřel" celý počítač, tak jako by jsem ho vypnula:p
    Nepomohlo mu nic jiného, než ho docela sprostě vypnout ze sítě a znovu zapnout.
    Takže dostal několik pořádných "facek"

    Inu, je to už stařeček, tak co by jsem chtěla , že ? ;)
     
    evainfo, -Jara05- a modro.ocko22 tohle ocenili.
  8. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Čao :) Jsem se dnes vrátila ze slunečného Chorvatska :music:
    Ropnou skvrnu jsem na Istrii sice nezahlédla, ale je pravda, že moře a pobřeží bylo dva dny velice špinavé a páchlo :oops:
    A trochu inspirace pro jedlíky mořských plodů jsou zde lignje na žaru ;)
    [​IMG]
    Omluvte kvalitu obrázku, manžel špatně nafotil a já musela výsledek skládat ze tří kusů :wuerg:
     
  9. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    kutilka70 - to sis určitě na dovče natrénovala chytání ryb, takže teď v akci budeš mít před námi náskok a možná chytíš i žraloka. :DJídlo vypadá super, hned bych si taky dala. K obědu jsem dnes měla mozeček (z květáku, ne pravý ;)), který mi sice chutná, ale olihně a ještě z grilu, ty jsou nedostižné. Hlavně že ses nám vrátila odpočatá a posilníš teď naše řady. Tak šup šup pro holínky a vidle a jdem makat. :p :)
     
  10. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Prepperka
    Už jsem mákla a hlásím hotovo :p
    No aby žralok nechytil spíše mne :wuerg:
     
  11. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG] slušný úlovok na 11 ks bední s kung-fu tigrom:p
     
  12. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Konečne komplet! :cry:

    [​IMG]

    ...samozrejme,okrem dovolenkového módu.
     
  13. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Peto121
    Jsi mne nakopl a tak jsem se rozhodla aktivovat vše i to co nepotřebuji ;)
    [​IMG]
    Když už ty hvězdy mám :music:
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mně to snad hážou sousedi přes plot!:cry:
    [​IMG] 8)
     
  15. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    a čo netrafia, spadne do mojej záhradyxD
    [​IMG]
     
  16. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Danko722
    Ještě že nejsem u dálnice, kde to lidi zřejmě házej z okýnek... i tak ke mně vítr zavál něco hvězdiček na víc...
    [​IMG]
    Že bych si zasadil další Strom moudrosti?;)
     
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Dobre,dobre,hráte o pár rokov dlhšie. ;) Možno,keby som plnil úlohy v družstve...
     
  18. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    idem kuk ako som na tom ja ale najskor musim kuknut do rury, peciem cuketove fasirky ;):p

    Tak kde sa ja na Vas hrabem, mam cely strom aktivovany ale stav mojich hviezdiciek je 17257 :music: Ako sa tu dava obrazok som zabudla ale ked budem mat viac casu tak sa na to ozriem :)
    Dufam ze mam s varenim aspon na 3 dni pokoj xD Kedze som mala 1kg mleteho mäsa tak som urobila kolozvarsku a este fasirky ;):p
     
    Naposledy upraveno: 18/6/24
  19. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sovicka64
    Já osobně používám odkaz https://mediadisk.cz/ Tam nahraješ obrázek, který sis předtím uložila na disk a po nahrání klikneš na Kopírovat (koukni se na obrázek níže):
    upload_2024-6-19_15-1-40.png
    A obrázek vložíš do svého příspěvku tak, že klikneš na ikonku obrázku nahoře nad tebou editovaným příspěvkem:
    upload_2024-6-19_15-3-17.png
    a do řádku, který se ti objeví, zkopíruješ cestu na tvůj obrázek uložený na https://mediadisk.cz/
    upload_2024-6-19_15-5-3.png
    Nakonec stiskneš tlačítko Vložit...
    Jinak podrobný popis najdeš zde.
     
  20. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    kytka dakujem velmi pekne, cez vikend na to mrknem ;) Ked mi astrid robila obrazky sovy tak ma tiez navigovala ako na to a este niekto mi s tym pomahal,ale ked to cloek nerobi casto potom muto vysumi z hlavy:wuerg:xD Aj tocenie ks som zvladla na 2 pokus,vdaka pezt mal som nou trpezlivost :)
     
    Naposledy upraveno: 19/6/24