VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Peto121

  Peto121 Ikona fóra

  Veľká gratulácia zo Slovenska,tak nakoniec ste to dali!
   
 2. evinana

  evinana Expert fóra

  Peto děkujeme, je to krása! Vůbec letošní MS bylo pěkné, mě se teda líbilo moc a ani Slovenský tým nebyl špatný, no nevyšlo to, třeba příště;)
   
 3. modro.ocko22

  modro.ocko22 Velvyslanec fóra

  Ahoj
  koupila jsem super řádek na stonek,no a na stonku ho nemám kam vložit,chybka se vloudila
   
  INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
 4. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Šišmarja, co se na tom Staromáku a v okolí děje? Napřed zkusili rozšlapat autobus... xD Jste tam, Pražáci, někdo osobně?
   
 5. Skali

  Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  modro.ocko22 - ahoj, sice nechápu, kam chceš jaký řádek na stonku vložit, ale pokud máš mysli, že jsi koupila řádek a nemůžeš ho na stonku najít, pak zkus komplet zavřít hru a nalogovat se znovu. Pokud ani tak nenajdeš a platba opravdu proběhla, můžeš se obrátit na herní podporu. Tady na fóru ti opravdu nepomůžeme.
  Hezký večer

  EDIT: Řádek se jmenuje Řada na magickém stonku 2 „Neonová světla“.
  Takže zkus hledat tento název
   
  Naposledy upraveno: 27/5/24
 6. GordonSargent

  GordonSargent Imperátor fóra

  Inuš, vidím,že chceš zprávy přímo od zdroje. Dnes to byl čajíček. Včera jsem si potřebovala něco vyřídit v Břevnově. Tramvají jsem jela s fanoušky Sparty, kteří něco jeli oslavovat. Asi titul. Po tomto zážitku se vrátila raději metrem.Tam zase jeli fanoušci oblečení v národních dresech a furt hopsali, protože kdo neskáče ... na áčku ještě jezdí fortelní vagony tak se vagon nerozpadl. Když jsem vystoupila ve své klidné čtvrti, kde kdysi moudří konšelé založili hřbitovy a nemoudří stadiony Slavie a Bohemky, tak jsem zbytek cesty strávila s fanoušky obou týmu. Jenom mě trápí myšlena, kam jeli, co oslavovali když ta tramvaj mířila do vozovny?o_O
   
 7. modro.ocko22

  modro.ocko22 Velvyslanec fóra

  Děkuji skali
  pod názvem Neonová světla
  jsem řádek našla a já furt hledala Neonový zázrak tak jsem si myslela,že chyba je u mě.Ještě jednou se omlouvám,za špatně formulovaný dotaz.Příště si dám velký pozor aby k takovým matoucím dotazům již nedocházelo.Kdo se má v tom vyznat,že??
   
 8. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Gordonko, ještě že bydlím tady v tom Dřevákově a podobných excesů jsem ušetřena. Ale když jsem ještě bydlela doma na Hané, tak to byl taky záhul, jak fotbal, tak hokej - vrtulníky, jízdní hlídky, zabedněné výklady po cestě k nádraží, zabedněné historické památky... :)
   
  k.vitek, danda-vnovis a GordonSargent tohle ocenili.
 9. radyn.m

  radyn.m Analytik fóra

  Hezký víkend všem :). Asi jsem někde v oznámení něco přehlíd o_O, ale čirou náhodou jsem narazil na nový úkol "instaráčová momentka", kde se dá relativně "levně" a bez námahy přijít k dalším dvěma neonovým žárovkám a jednomu picassovu koni ;).
  Jasně, spousta farmářů má výrobků hafo, tak to neřeší. Ovšem u mne se moc nedostávají, z beden jich moc nepadá, tož jsem si pro teho třetího koně a žárovky došel :D;). Kdoví, kdy se bude ta neonová výrobna/výrobny ještě hodit...:)
  Časomíra do uzavření úkolu necelých ještě 19 hodin ;)
   
  -Jara05- a Prepperka tohle ocenili.
 10. Skali

  Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  radyn.m
  Ahoj, úkol Instaráčová momentka je trvalý, nikam nezmizí. Zmizí jen v akční liště upozornění na tento úkol (oněch 18 hodin).
  Hezký večer
   
 11. Pitrýsek47

  Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

  Zdravím, to je zase utrpení mladého farmáře :p pomalé, přetížené, neustále odhlašovat, Edge nereaguje, neočekávaně ukončil, no jo prší. To těch jantarů moc nenasbírám, protože pokus omyl mě nebaví a jdu dělat něco jiného.
  A ještě dají Renza aby to jo nešlapalo, oj, oj.
   
  -Jara05-, k.vitek a radyn.m tohle ocenili.
 12. radyn.m

  radyn.m Analytik fóra

  Mne to funguje dobře, nemůžu si stěžovat, teda abych to nezakřik xD.... . Hraju v klientu, grafika ořezaná co jde, win 10 se zakázanýma aktualizacema (prý do nich mrkvosoft propašoval nějaký "virus" co má protlačovat za každou cenu jedenáctku o_O, a já ju fakt, jakože fakt na ten svůj trochu starší noťas nechcu :D). A tuhle akci "jedu" jen tak pomaličku. Mám teprv svůj první jantar. Buď ju dokončím, nebo ne, z těchle beden mi padají hlavně BZ a krejcary.... .
  Komu vypadl z jakýchsi beden obřík, tomu gratuluji :). Tohle štěstí jsem měl jen jednou z bedny za postup, někdy po LV 100.

  Skali, díky za info :)
   
  Naposledy upraveno: 1/6/24
 13. k.vitek

  k.vitek Titán fóra

  a je to tak furt... co tu těch 21 let žiju zase já, sósedko ;)
   
 14. mituli

  mituli Polobůh fóra

  Nevím co se děje,pořád to v klientovi padá,nebo mi to napsalo -pozor vir -přihlásím-spadne,tak nevím co dělat.máto taky někdo???děkuju
   
  -Jara05- tohle ocenil(a).
 15. pezt

  pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj mituli

  Protože vyšla nová verze klienta, některé antiviry mohou hlásit, že se jedná o škodlivý software. Netřeba se ničeho obávat, je dobré vložit soubor do vyjímek ve svém antiviru.
  Úplně nejlepší je nyní klienta odinstalovat, například pomocí tohoto programu Odinstalace Samostatného klienta pomocí programu Revo Uninstaller
  Restartovat počítač a potom klienta stáhnout znovu.
   
  mituli, radyn.m a -Jara05- tohle ocenili.
 16. 14087

  14087 Hrabě fóra

  Díky za aktualizaci v Rama obchodě a doplnění speciální o suvenýrové dekorky do řádku, tyto mi zrovna chybí :) teď už jen sehnat Rama mince :D zrovna nedávno jsem je utratila xD:cry:
   
 17. goro19

  goro19 Pilný autor

  Mám takový nesmělý dotaz: nikdo nemá žádné problémy s fungováním farmy, že si nikdo nestěžuje? Už několik dní se potýkám s jejím zdlouhavým a pomalým načítáním a když se načte, vrátí se měřítko zpátky na nulu a znovu se procenta načítají. Jednotlivé plochy se načítají stejně pomalu. Když chci pozuzit konkrétní strom, musím na UH kliknout i 3x. Když chci vybrat ručně nějakou dekorku, podaří se
  mi to na více pokusů a dekorka poskakuje spolu s klikem. Všechno, co se dalo vypnout, jsem vypnul, ale ničemu to nepomohlo.
  Bylo opravdu nutné měnit to, co není pro farmu důležité a zavádět nějaké další efekty? Nezdá se mi, že by se toto dělo jenom mi.
  Akci poklady minulosti nedělám.
  Raději bych uvítal opravu stále se schovávajících řádků na stonku než mám mít v kolečku např. počet něčeho.
   
 18. polacka

  polacka Vévoda fóra

  goro19 Ale problémy mají, mám i já, ale stěžovat si nemá cenu. Je to jako mlácení prázdné slámy. Takže tak.
   
 19. goro19

  goro19 Pilný autor

  polacka - děkuji za reakci. Ale jak jinak se RT dozví, že farma je téměř k ničemu? Hlavně, že na mě bliká pole po zalití, stáje
  po nakrmení a ze změti koleček se dozvím, že mi z něčeho vypadla jedna mandragora nebo jeden hřebík, protože jsem to doteď nevěděl.
  Tak nic.

  E:
  Pitrýsku, vím, že to tak bývá s novými akcemi, ale tentokrát se mi to zdá příliš dlouho a nic neukazuje, že by se mělo něco změnit k lepšímu.
   
  Naposledy upraveno: 11/6/24
  evainfo, -Jara05- a polacka tohle ocenili.
 20. Pitrýsek47

  Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

  :D:DxDProblémy s hrou byly, jsou a budou. Od zavedení farmy to tak je. Jednou lepší podruhé horší. Jedno vylepší a druhé se zhorší. Nejsou peníze, lidi atd.:p. Reakci jsem dal několikrát, celkem kulantní. Odezvy jsou i v Orakulu a jiných debatách.
   
  k.vitek a kocieva tohle ocenili.