VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    5 postřikovačů ,,,co udělat aby se to vyplatilo pustit ,kolik krmiva,jaké bonusy pustit atd,,,,děkuji
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ChciFarmarit

    Když mám na 97% ploch dekorace, tak se těžko pěstují dlouhodobky, splněno nákupem a pěstováním v mezidobí od splnění akce a znovu vrácením dekorací při ranní sklizni ;)
     
  3. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    jednoduché:

    daj tam všetko čo máš. Krmiva min. 1000ks. Najlepšie 5xzverinec II, aktivuj si všetky dekorky "pěstitel" ,neonky a bohato ti to stačí raz za rok. Najideálnejšia doba je dožínky kde je často aj recyklomat. tak si splníš 3 ciele zároveň: desaťtisíce zvierat, tisíce farmárských mincí + dobré miesto v dožínkách.
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    smoulinek123
    Pokud máš 5 postřikovačů je potřeba mít k tomu ještě i hafo pěstitelů,do diamantu dát 100,200,nebo 300%,do zlata 100% na zvěř. Aktivovat i řádky na zvěř,případně dekorace.Můžeš také zkusit kolo štěstí! A hlavně mít spousty krmení.Naposledy sem to jel v pondělí a myslel sem že se z toho potentuju.Trocha sem navyšoval počty na Dožínky a zvířata z TS!
    [​IMG]
    [​IMG]
    Tak ať se daří!;)
     
  5. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    [​IMG] kaolín11,
    tak to je doslova bomba ... úplně jsem z toho omdlela .
    Akorát nevím, jestli to bylo z toho počtu zvěře, co tady u tebe vidím a nebo z toho vedra, co teď panuje.

    V každém případě klobouk dolů a [​IMG] To se jen tak nevidí.
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jsou tady mnohem lepší borci!Záleží,jak rychle se ti daří mlít krmivo a hlavně co ti přinese bedna piccolo.Poslední dobou se mi zdá,že pěstitel odcestoval někam na dovolenou!:cry:
     
  7. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    kaolín11 prý trochu,dit to je regiment zvěře,,kolik teda by měla dát jedna stáj abych si to zapal,,řédky na zvěř to ani nevím jestli mám,,tak nejmíň krmiva mám 3000.
     
    sovicka64, -Jara05- a kutilka70 tohle ocenili.
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To záleží co máš k dispozici! Třeba já sem měl i přes 30 ks z jedné stáje! Přece musíš vědět,kolik máš pěstitelů,bonusů.řádků.dekorací....
     
  9. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Letos teda asi Dožínky budou pěknej masakr :wuerg: No uvidíme jestli se zapojím, nebo se o to můžu alespoň pokusit :music:
     
  10. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    kaolín11 pěstitelů jsem kukal mám 8,bonus na zvěř 4 x a dekorace nevím aj řádky nevím tohle vubec netuším jaky by měli být.
     
  11. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    Nasprejovaných kvetín mám 18, ale času a krmiva na ich použitie už nie :). Pri mojom využití 2x za rok, mi vystačia na 30 rokov :)
     
    lacrima a sovicka64 tohle ocenili.
  12. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, pokud se jede naplno, tak se dá za 10h co je okamžitá sklizeň aktivní, prosvištět 150 tisíc krmiva a i více. Ale pokud se mění často stáje, tak je to pak méně, ale těch 50 tisíc+ jde v pohodě. Také aktivuju párkrát do roka. Pak nabouchám zvířata co potřebuju a také do úkolů nové stáje u nich dělám třeba jen tisícovku krmiv, to bohatě stačí.

    Jinak pokud se opravdu nechce hledat bonusy u řádků na zvěř, tak většina má aktivaci od 1 až 3 dnů, tak nesbírat a ony pak naskáčou :)




    Ať vás síla provází na všech cestách