VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    goro19, není zač :). Je to info těsně (den dopředu) před vydáním oficiálního oznámení. Ale čas přidání do kalendáře není pevně stanoven, takže průběžně nakukovat se někdy vyplatí. Samozřejmě dokud nevyjde ofi oznámení, může se leccos změnit.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  2. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Jak jsem psala včera-zamrzá vráta-opraví to někdo
    ???????děkuji




    ,,,,
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    mitulko, Skali včera psala, že plnění sezony zamrzá jen v klientovi, v prohlížeči hra jde. Já sezony ignoruju, ale zkusila jsem teď pár dodávek a šlape to. Hraju v GCH.
     
    mituli a -Jara05- tohle ocenili.
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mituli - ahoj, problém jsme již včera nahlásili. Proč to v klientu zamrzá, nevíme, nicméně řešení jsem psala už včera - hrát prozatím přes nějaký prohlížeč - Edge, Google Chrome, Firefox apod. Jinou radu prozatím nemám ;)
     
    mituli, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  5. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Ahoj Skali prosím nevěděla by jsi mi pomoct? Zmizel mi podpísek od Astrid,u ní také,dala bych jiný,ale je nejhorší,že nejde odstranit ze signapury,tam ho sice odstranim i z náhledu,ale vložit sem jiný nejde,stále je tam to políčko IMG,něco se pokazilo,děkuji za odpověď
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj marketka47

    Kontroloval jsem tvé pole pro podpis a žádné IMG tam nevidím. Koukal jsem do podpisů k Astrid a je pravda, že se jeden tvůj podpis ztratil, pokud ho nemáš někde uložený nebo ho nemá někde Astrid, je bohužel ztracen. Budeš si muset vybrat, z těch co tam jsou. Pokud máš problém ho tam vložit, tak napiš který, a já ti ho tam dám.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  7. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Je ahojky pezt právě,že ho nemám a teď jsem zkoušela jiný přes úložiště a zase nejde,prosím pokus se,bude zima děj tam tu zimní s čárlíkem uprostřed je asi 9 pod mývalama,zkusím takto[​IMG]
    no vidíš tady to jde zkopírovat a do podpisu né,děkuji moc
     
    bačkora85, -Jara05- a dinoalesi tohle ocenili.
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  9. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Jsi zlatý,díky a měj se fajn.
     
  10. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Tak už 2 h opečovávám farmu a jestě nejsem u konce,hra se už nenačetla a spadla,normálně u ní usínám jak se vleče:sleepy:




    Včera 11.11 umřel můj oblíbenec Karel
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 12/11/23
    k.vitek, evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Díky moc za kompenzační balíček, pěkné, tak zítra vyzvednu.
    To koukáte mrzouti a brblalové, nebo je to málo?;)
     
  12. bačkora85

    bačkora85 Vévoda fóra

    Ahoj, přidávám se k Pitrýsek47 a také bych ráda poděkovala ;). Balíček je perfektní, skvělá kompenzace ;):).
    A neboj Pitrýsek47 ... určitě se nějaký brblal najde :p
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tentokrát nebrblám ani já, takto si představuji kompenzaci, díky moc ;)
     
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Pitrýsek47 souhlasím, balíček je určitě skvělý a taky se divím, že se sem ještě "zimní" nálada nedostala xD beru to tak, že zimní období, kdy je u nás v práci každý "najednou" nemocný a musíš za něho i se soplíkem zaskakovat, takže nálada pod psa :eek: nic se nezmění a tady je to občas podobné ... ;) xD
     
    modro.ocko22, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  15. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Také velké díky,je to skvělé a nečekanéxD
     
  16. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    jé, jaký balíček?!? o_O
    jdu číst info...
     
    evainfo, -Jara05- a Bedlivé_oko tohle ocenili.
  17. beruška-86

    beruška-86 Aktivní autor

    kompenzační balíček super, škoda jen, že při pokusu o vyzvednutí hra padla :D to to trošku kazí, ale i to se stává, hlavu vzhůru.. nabídka alpských odznaků je sice zajímavá, ale vzhledem k tomu, že kapacita skladiště plodů je na max. kapacitě a nedá se zvednout, dostala jsem se k využití kapacity odznaků a není je kam dát (a hlavně zajímavější by byly zahradnické odznaky), díky za všechno
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  18. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Prosim kde najdu to museum-děkuji
     
    k.vitek a -Jara05- tohle ocenili.
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mituli, nové Baha muzeum najdeš ve Starověkém opičím chrámu. A další můžeš koupit za Floreny ve Farmářském obchodě.
    Vše o novém muzeu najdeš >>ZDE<<


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  20. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Funguje vám to v pohode? Ja si neviem od radosti vybrať...

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    ...a podobne.
     
    kocieva, Pitrýsek47 a -Jara05- tohle ocenili.