VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Je je ten správný přístup. Nač si kazit dobrou náladu nějakými DDoSy :) ono je to časem přestane bavit, až zjistí, že z toho nic nemají ... Ano nedostupnost hry naštve asi tak jako výpadek elektřiny. Nemá cenu si tím kazit den a být naštvaný na lidi co za to nemůžou.
     
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Bedlivé_oko koľko asi tak prerobí RT na tom,že dá hráčom PORIADNY bonuskód? Veď ich to nestojí nič a hráčov to poteší.Naopak,keď hráčom nedajú nič,alebo len omrvinky,prídu o nich a to je pre nich,myslím,väčšia strata.Ja som spokojný aj s kupónmy,ale je to na smiech,aj keď za výpadky hry nemôžu.
     
    GordonSargent a -Jara05- tohle ocenili.
  3. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Bedlivé_oko, nechci rýpat, ale hráči, kteří platí, za útoky můžou?
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  4. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Dobrý večer přátelé
    Peto121 kupón je dar.... tobě připadá vhodné se daru vysmívat ? pokud se Ti dar nelíbí nemusíš ho přeci přijmout. píšeš, že jsi s kupóny spokojený a hned v druhé větě píšeš, že je to výsměch. To si ale DOST protiřečíš :-(. RT dělá maximum pro omezení dopadu útoků, kdyby nic nedělal tak budou následky mnohem horší.
    polacka no nemůžou za to ani hráči, ani RT, ale banda omezenců. kteří útoky provádějí. Bohužel útočníci mají k dispozici mnoho počítačů, ze kterých mohou útoky provádět a to bez vědomí jejich uživatelů. Bohužel. Jakákoliv škoda by se měla vymáhat na útočnících. Pokud se podíváš do VOP najdeš tam odstave 4, ve kterém je řešena dostupnost hry.

    Stávající situace nikoho netěší a RT dělá maximum a nám ostatním nejen hráčům, ale i moderátorům nezbývá nic jiného než mít trpělivost a nenechat si kazit krásný den nějakými útočníky, kteří nás chtějí jen naštvat. Opět bych to přirovnal v výpadku elektřiny ... taky to naštve, ale proč si tím kazit den a být na někoho naštvaný. Je to jen hra plná obrázků a když náhodou nepůjde tak přeci nejde o život .... a když nejde o život tak jde o ... NIC.
     
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Napísal som,že som spokojný aj s kupónmy,ale to je pramálo za mesiac trvajúce problémy,takže je to na smiech.Ako som si v tom protirečil? OK,toto je debata na dlho a už tu toho bolo popísané dosť. Ak to vôbec niekedy prestane,tak sa nechám prekvapiť,ako si cenia hráčov.
     
    GordonSargent, frybka a kaolín11 tohle ocenili.
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Nechtěl jsem do této debaty moc vstupovat, ale chtěl bych podotknout, že v samotném oznámení je napsáno, že se jedná o malou náplast na stávající problémy, RT připravuje kompenzaci, která bude k vyzvednutí přes novinky ve hře a měla by být zajímavější.
    To, že tady plivete síru a spíláte nad neschopností RT a kdoví co ještě, jen utvrzujete útočníky, že dělají správnou práci, která přináší ovoce.
    To chce klid ;)
    [​IMG]
     
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Už zase nejde hra, tak doufám, že ta kompenzace v novinkách bude stát za to :p
     
    -Jara05- a k.vitek tohle ocenili.
  8. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Chci ráno sklidit... a zas, než se přihlásím, uplynulo 25 minut. -.- tohle byl poslední pokus, už budu muset budit synka na házenkářský turnaj...

    EDIT:
    Tvářilo se to, že se chce hra přihlásit, ale pak se tam objevila jakási čísla a text (zřejmě v angličtině) na bílé ploše, to bylo tedy asi to zmiňované chybové hlášení... ani ovečky s tůčkem se neobjevily a ani se nedalo přihlásit na fórum.
     
    Naposledy upraveno: 1/10/23
    -Jara05- a Bedlivé_oko tohle ocenili.
  9. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj evoku57,
    osobně jsem prověřil, že hra funguje, konzultoval jsem to i s ostatními. Během prověření jsem úspěšně sklidil, zasel, prošel plochy. Nicméně nevylučuji, že Ty můžeš mít problémy. Nefunguje Ti jenom hra nebo i ostatní stránky ? dostaneš nějaké chybové hlášení ?
     
  10. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahojky, já jsem na farmě přihlášená od 6 hod ranní doposud a žádný problém nemám ;). Vše valí tak, jak má ;). Hezkou neděli všem :)
     
    Pitrýsek47, modro.ocko22 a evainfo tohle ocenili.
  11. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj k.vitek a bačkora85,
    díky moc za informace. Budeme vše sledovat. Poslali jsme dotaz výše a uvidíme. Zatím všichni co jsem se ptal běžných hráčů nemají problém.
     
    -Jara05-, modro.ocko22 a k.vitek tohle ocenili.
  12. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj Bedlivé_oko ... já právě psala, že žádné problémy od rána nemám ;). Možná můj příspěvek splynul s těmi nade mnou, které problémy mají ;). U mě tedy vše ok. Přeji hezký den ;):)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Psalo mi to hlášku na bílém pozadí, jako vítkovi a od té doby je farma zpomalená, zkusím pročistit prohlížeč :p
     
  14. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj bačkora85,
    kdepak nesplynul, beru tak, že problémy nemáš. Hráči kterých jsem se optal taky nemají problémy. kolegové moderátoři, kteří jsou online nemají problémy. Někteří hráčí na fóru mají problémy a tak jsme vznesli dotaz výše a čekáme na odpověď.

    Ahoj evoku57,
    zkus to prosím. budeme doufat, že se jedná jen o nějaký lokální problém. Dej prosím pak vědět jak to u Tebe vypadá. Případně zkus prosím i jiný prohlížeč a případně jiné stránky (zde je nemáš taky zpomalené).
     
  15. Michaelapolacka

    Michaelapolacka Pisálek fóra

    • Používání vice identit na fóru je zakázáno. Farmářka_X
    Ahoj Bedlivé_oko, nejedná se o lokální problém. Od rána farma jela a teď se na ní nemůžu dostat Když se dostanu, neustále F5 nebo restart.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem vyčistila prohlížeč Edge a řekla bych, že už to je rychlejší a na farmu se bez problémů dostanu :p čistím sice často, ale asi se chybička vloudila. V Opeře bez problémů
     
    -Jara05-, bačkora85 a Bedlivé_oko tohle ocenili.
  17. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    V Alpách je potřeba k výrobě pantoflíčků rýč.To je taky taková mizivá naděje na to,že vyskočí ze sklizně. Snaha je,jenže není to poprvé,kdy mi vyskočil a na skladě není. Hru jsem restartovala a ani po tom nic.Tak já tedy nevím....Nevím,jak jsou spokojení ,co se týká rýče,ostatní hráči. :sleepy: Sázím všechno,sklízím často,ale rýč nepadá....Nečekám,že každý den bude,taky není,ale mohlo by to být lepší...
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    rosnička007 - zdravím, ohledně zkušeností s vypadáváním rýčů můžeš mrknout i do diskuze Aktualizace na návsi,
    kde toto hráči řeší ;)

    A pokud máš nesrovnalosti ve hře, tak kontaktovat herní podporu (bezodkladně) a požádat je o prověření.
    Hezký den
     
    -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  19. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Krásný den vespolek, že by znamení.... [​IMG] :D Občas se to hezky srovná.... to zaručeně přinesou štěstí, když je jich tolik.... jestli bych si neměla vsadit.... :music:xD
     
  20. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    v rozmezí 4 týdnů vypadly 2 bedny z 功夫 tygra

    [​IMG] [​IMG]


    před a po [​IMG]


    [​IMG]