VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    to je hnus velebnosti xDxDxD
     
  2. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj všichni - ano hra je opět nedostupná. IT na opravě pracují. A jak si někteří z vás myslí určitě to není ze strany RT schválně. Který obchodník by v době nejvyšší špičky schválně zavřel krám? Proto prosíme o trpělivost a schovívavost.

    Přeji hezký sluníčkový den
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Informace, o tom co se konkrétně dělá proti DDoS útokům, nám nikdo nesdělí, protože to jsou interní informace, ale neboj se, IT se v době kdy útoky začínají, snaží zamezit největším škodám a snaží se, aby hra byla co nejdříve dostupná.

    Informace o dnešním výpadku byly minimální "there are some loading issues. team is on it"

    Sám bych řekl, že se asi o DDoS útoky nejednalo, spíše nějaký problém se servery.

    Nevím z čeho tak usuzuješ.

    Ještě bych chtěl podotknout, že do oficiálního oznámení nemohu napsat něco, co není posvěceno od RT.
     
  4. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ahoj pezte, já už vážně nevím, jak vám to mám napsat a vysvětlit.... tohle není mířeno proti vám moderátorům, já si opravdu vážím vaší práce i vás a ty jsi pro mě byl vždycky rovný chlap a to pořád platí. Neustále opakuji, že mě mrzí postoj Realizačního týmu, že bychom si zasloužili od nich nějaké vyjádření, protože spousta hráčů je z toho rozčarována a vypadá to, že jim nestojíme ani za pár slov, natož za nějakou kompenzaci, která byla dříve jakousi normou, když se něco nepovedlo, vím, nebylo to většinou nic, co by nás vytrhlo, ale byla to jakási forma omluvy a všichni to vzali a jelo se dál, ale už nějakou dobu z jejich strany ani ťuk, ticho po pěšině ( a tím nemyslím kompenzaci, ale informace) asi se čeká, že si na to zvykneme (co už se pomalu děje) a vše bude ok.
    Takže ještě jednou - chápu, že moderátoři s tím nic nemohou dělat!
    A k té větě - jsem měla na mysli, že já na vašem místě už bych na to dávno neměla nervy, muset pořád dokola opakovat hráčům to stejné, proto ten obdiv.
    Není to z mé strany proti vám žádný boj, nerozumím tomu, proč to tak berete.... možná je škoda, že psané slovo nedokáže zachytit intonaci, bylo by to pak vše srozumitelnější a jasnější ;)
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Vydrž prťka, vydrž ;)
     
  6. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Vydrž prťka, vydrž ;)
    No tak si myslím,že už jsme vydrželi všichni dost.... až dost,někdo nadává,někdo jen protestuje,někdo se to snaží nějak vysvětlit,někdo je nakrknutý do běla,někdo vše tiše snáší a posílá peníze něčemu co nefunguje,někdo to všechno ignoruje a slepě plní všechno co mu tvůrci hry naservírují a někdo se už na to vyfláknul jako moji dva sousedi.
    A co si vyřveme nebo vytrucujeme??? Zhola nic stejně si ti co Farmu vedou( poslední dobou spíše nevedou) udělají co chtějí.
    Já to vidím tak,že ti co do téhle hry nacpali za ty leta tolik prachů a mají hru rádi je to ještě drží a doufají,že dají vše do pořádku a pokud ten čurbes ve hře bude trvat další a další měsíce tak jak to nakonec dopadne? Postupně začnou odpadávat i skalní hlavně platící hráči a to bude začátek konce neb hra která nevydělává končí.
     
  7. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    Ahojky! Co mě příjde nelogické,že už delší dobu v řádku je zisk bodů na baha podstatně větší,než na farmě.A vůbec v různém získávání. Na baha se nejde už hodně dlouho nikam posunout,milióny TBZ se získávají a nejsou k ničemu. To BZ by aspoň k něčemu dobré bylo ,tam je kam jít.A ještě na dlouho.Tak tohle mi hlava nebere. :sleepy:
     
    zam_edit, -Jara05- a polacka tohle ocenili.
  8. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj rosnička007,
    podívej se na situaci z pozice hráče, který je na BAHA třeba na LVL 100. Pro něj to logiku dává ... pro hráče na LVL 800 získávají TBZ neustále a to je mnohem lepší než kdyby nedostávali nic a tím že dosáhnuli maxima tak by měli pořád stejný počet TBZ. To jak budou LVL nastaveny to je na rozhodnutí RT. S tím moderátoři nic neudělají, ale určitě to budeme reportovat dál.
     
  9. polacka

    polacka Vévoda fóra

    "Bedlivé_oko, přimlouvám se, je to opravdu otravné. Nechápu tu logiku.:music:
     
    rosnička007 a -Jara05- tohle ocenili.
  10. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    polacka pre RT je priorita údolie,bahama je teraz nepodstatná.

    pezt Vydrž prťka, vydrž ;) Tak predsa sa niečo chystá.Dlho bolo ticho,asi to bude veľké,obrovské,obr strom, možno floreňák a John Citrón každému a k tomu 5x picollo a .... Pardon,som sa nechal uniesť. Tak čo,dajú nám bonuskód aspoň na 20 kusov zelených kvapiek?
     
  11. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    [​IMG]

    Ahojky, tak se vám musím pochlubit .... rozhodla jsem se, že otevřu vyjímečně menší počet beden Kung-Fu Tygra ( 15 ks ) a vyskočil mi z ní tento úlovek ;):). Byla jsem překvapená, asi štěstí :). Tak snad to bude stát za to :D. Hezký večer všem :)
     
  12. hansicek

    hansicek Znalec fóra

    je nový bonusový kód "wearesorry" 24,36 a 48hod kupón na pomocníkov

    PS: nezadávajte v okne údolia plesnivcov, ja som tam zadal a dostal som ...velké nič..., nepomohol ani restart, už som písal na podporu, tak dúfam že to poriešia, ....manželka na svojej farme na divokej luke bez problemov
     
    -Jara05- a k.vitek tohle ocenili.
  13. kocieva

    kocieva Vážený autor

    Pěkné odpoledne. Také jsem si vyzvedla bonusový kód, ale myslím si, jak již bylo zmíněno v jiném vláknu, toto není správná kompenzace, zanícení farmáři mají kupónů dostatek, denně jim z něčeho vypadne. Kompenzaci bych si spíše představovala ve formě rostlinného bonusu, Jacka, SH, ZSH (ale ne 30 ks, myslím o stovkách ks), protože právě sklizeň byla výpadky nejvíce omezena. A klidně by mohla být tato kompenzace i za symbolickou cenu ve florenech (kdo ji bude chtít zaplatí a občasní farmáři ((neplatiči)) ji oželí).
     
    rosnička007 a -Jara05- tohle ocenili.
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    kocieva - platit si za bonusy od RT? to snad nemyslíš vážně :wuerg:, vždyť už dávám do farmy dost, na dvou farmách pomocníky a prémium je docela dost, tak za nefunkčnost farmy bych očekávala nějaké odškodné
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já si třeba jen každý druhý měsíc koupím pomocníky se slevou. Na další měsíc vždy našetřím kupony z kola a beden... Kompenzace neřeším, nepočítám, kolik krejcarů, BZ, TBZ mi uteklo, když jsem se na farmu nedoklikala. To nemá smysl, chci si jen hrát :)
     
  16. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Také mě to napsalo že kod je neplatný asi už se jim to zdá příliš co nám nadělili,tak to utli nebo co??? Stejně to není žádní sláva .
    Děkuji po ručním vypsání kod naskočil.
     
    Naposledy upraveno: 29/9/23
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  17. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    zdarsky79 - zkontroluj si prosím, zda při kopírování nemáš na začátku nebo na konci mezeru. Kó by měl normálně fungovat.

    Přeji hezký den
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  18. vrbovka

    vrbovka Aktivní autor

    No je to slabota. Dát pomocníky.... Ti co do toho zainvestoval svoje bonusy ke sklizni a protočili lístky na kole štěstí, tak ať se na mě nikdo nezlobí , ale to co dali je směšné. Ono jednou se to hodí za hlavu, ale je to uč moc často... A to začíná člověka nebavit :(
    Také jsem do hry už nějaké peníze nacpala. Smutné
     
    kocieva tohle ocenil(a).
  19. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj vrbovka,
    to je úhel pohledu. RT poskytl nějaký bonus za problémy, které sám nezpůsobil. Vezmi to z jiného pohledu, pokud Ti doma nepůjde internet tak budeš chtít nějakou kompenzaci protože jsi nemohla hrát farmu ? Pokud ti nepůjde doma pul dne nebo den elektřina taky nedostaneš žádné kompenzace. a to jsi do elektřiny nějaké peníze nacpala. Bohužel je to tak. DDoS útoky jsou problém, bránit se moc nedá. Útočníků je přesila. Všichni si přejeme, aby takovéto výpadky nebyly, ale není možné za každý útok dávat kompenzace. Účelem kompenzací je primárně napravit vlastní chyby. Tento poslední kód je potřeba brát jako dárek od RT a jak se říká darovanému koni .....
    Přeji Tobě a všem ostatním příjemnou hru bez výpadků.
     
  20. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Ahoj Bedlivé_oko, to je asi pravda ale hráči kteří dávají do hry peníze a točí bonusy které když su aktivované a hra nejde nebo pořád vypadává tak nic jim nikdy nedá a RT dá směšný bonus který je ubohost,ono jednou ty hráče které to naštve a přestane hrát tak RT si myslím pozná že jim jdou menší prachy na učet,měli by se více snažit ty bonusy vylepšit,vše co posílají je směšný.
     
    rosnička007 tohle ocenil(a).