VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    k.vitek - ahoj, ano, vypadá to, že už zase :(
     
    -Jara05- a k.vitek tohle ocenili.
  2. ...Nepo...

    ...Nepo... Vycházející hvězda fóra

    Celkom ma prekvapuje, že sa RT nezamyslelo stopnúť všetky akcie dovtedy, kým prejde obdobie DDOs útokov. Príde mi akoby z RT nikto nehral rovnakú hru ako ostatní hráči. Je už otravné ako ide akcia za akciou a kedykoľvek sa dostanem k pc aby som pozberal vtedy sa nedá prihlásiť. Väčšinu posledných akcií robím spôsobom, že vytiahnem všetky možné bonusy pred koncom akcie, lebo za celý týždeň nemám napestované nič. Fakt by ma zaujímali štatistiky, koľko hráčov túto hru vzdalo od začiatku júla a vôbec by som sa tomu číslu nečudoval. Všetky normálne stránky pri podobných útokoch pozastavia svoju prevádzku. Vezmite si, že by nejaký e-shop čelil podobným útokom a oni by v tom čase, keď má stránka veľké výpadky spustili zľavy, výpredaje a pridali nové produkty...úplný nezmysel :)
     
    rosnička007, modro.ocko22 a -Jara05- tohle ocenili.
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Už to zase frčí, tak šup sázet a sklízet ;)
     
  4. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Jako ale, už se zas nemůžu dostat do hry :wuerg: ...chtěla jsem totiž koupit hnojivo, už mi došlo... hra se zasekla a znovu se přihlásit nedaří. Chjo. Už mě to neba...
     
    rosnička007, -Jara05- a vrtulnice tohle ocenili.
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Také mne to vyhodilo a přihlásit se nejde, už je to fakt trapný, ať si Dosáci dají pokoj aspoň o víkendu :p
     
    rosnička007, -Jara05- a vrtulnice tohle ocenili.
  6. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Krásné ráno, než napíšu na podporu,třeba někdo poradí.Na vodopádech již delší dobu mám na jednom místě výrobnu ,místo které je točící se hvězdička.V pohodě ji sklidím,nakrmím i ji můžu dát do lišty ale zpět zas jen v podobě hvězdičky.xDOstatní zaplněná místa jsou v pořádkuxDAle nijak mě to nevadí,jen pro pořádek;)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  7. kocieva

    kocieva Vážený autor

    Já mám to samé, v pralese, je to už asi 14 dní, myslím, že na to byl i dotaz (ve vláknu Jiné dotazy, příspěvky č 144 a 145).
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  8. libakos

    libakos Polobůh fóra

    kocieva-dik,třeba tam najdu odpověď
     
    -Jara05- a kocieva tohle ocenili.
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    No,já bych řek,že o problému se ví,pracuje se na něm dnem i nocí a výsledek je asi podobnej tomu v nebi!
    [​IMG] :cry:xD
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Už zase farma stávkuje :)

    Po pár minutách už to zase jde
     
    rosnička007 a -Jara05- tohle ocenili.
  11. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57
    Možná šlo o lokální problém - v inkriminovanou dobu jsem se zrovna přihlašoval na svou farmu (potřeboval jsem učinit přípravy na Divoké louce) a žádné zpoždění či výpadky jsem nepozoroval. A jak říkáš, šlo naštěstí o krátkou dobu...
     
    evoku57 a -Jara05- tohle ocenili.
  12. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Opět se nemůžu dostat na farmu. Je nějaký problém?
     
  13. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj polacka,
    zaznamenali (částečně na sobě a částečně od dalších hráčů) jsme problém a čekáme na vyjádření RT. V současné době nemáme více informací. Všichni pevně doufáme, že to bude jen nějaký lokální problém.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  14. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Nelze se dostat již hodinu na farmu. Opět útoky?

    Dovětek: Hra se při přechodu z plochy na plochu seká, nepomůže ani F5, musím se odhlásit a znovu přihlásit. A samozřejmě, jak někdo psal se načítá dlouho, hlavně stonek.
     
    Naposledy upraveno: 18/9/23
    rosnička007, -Jara05- a goldedawn tohle ocenili.
  15. dencice

    dencice Stálice fóra

    Taky mi to vůbec nejede, hra se načítá dlouho, sázet mi to nejde, sklízet taky ne, voda, hnůj, přepínání mezi plochami.....
     
    -Jara05- a polacka tohle ocenili.
  16. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dencice,
    otestoval jsem možnost přihlášení a přechodu z plochy na plochu V Unity klientu, v Chrome a ve Firefoxu... a nebyl jsem konfrontován s jakýmikoli problémy (vše funguje jak má).
    Zatím také nemáme hlášení o nějakém útoku...
    Nemůže jít o nějaký lokální problém?
    Vše pro bezproblémový chod hry nalezneš zde.
     
    -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Nóóó,teda tu je dnes frmol...
     
    rosnička007 a babička-květa tohle ocenili.
  18. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Tak se máme na co těšit. Opět se nedostanu na farmu.:mad:
     
  19. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    Tak to je dobrý! Už zase! Má cenu se pokoušet o dobré výsledky v akci? -.- Je to jen hra,ale většina si určitě plánuje čas, aby mohli zdárně začít a teď pořád dokola přihlašovat, jestli náhodou už funguje.:sleepy:
     
    bačkora85 a dinoalesi tohle ocenili.
  20. liliana3211

    liliana3211 Perspektivní autor

    a zase sa nedá prihlásiť, točí na 45% dosť často ked má začať akcia
     
    rosnička007 tohle ocenil(a).