VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Začína to byť prípad pre Sherlocka.Vydržte,však ono to raz skončí,nič netrvá večne a ani utočníka to nebude baviť donekonečna. No a v neposlednom rade potom príde Bombový bonuskód,ktorý ma posadí na zadok. :p;)
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    To není o tom, v kterém aktuálně to funguje prohlížeči, ale je to tím, že ten prohlížeč nabízí bezplatnou VPN a tím se obejde vaší stávající IP adresa, která se nechce spojit se servery BP, tím se změní trasa pro přístup k jejich serverům.
     
    evainfo, bačkora85 a Peto121 tohle ocenili.
  3. polacka

    polacka Vévoda fóra

    medved222 Hele, třeba je někdo vysazený na některé hráče. Tak tumáš chceš hrát, mi Ti to znepříjemníme. (je to vtip). Ale jinak si to nedokážu vysvětlit.
    Také přemýšlím, že na jaře již nezaseji.
     
    medved222 a -Jara05- tohle ocenili.
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Aha, tak proto mi to při krachu farmičky psalo toto?


    [​IMG]
     
    mrkvicka9 a -Jara05- tohle ocenili.
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Když mne to dnes v 5:25 poprvé vykoplo z farmy, říkala jsem si, že začíná víkendová zábava... Chjo, před chvílí jsem otevírala bedny. Asi tak čtřičtvrtě hodiny, protože po třech až čtyřech otevřených bednách se na další točila slunečnice. Tož restart. A znovu stejným způsobem až do konce. To samé vehikl - pár zatočení a zamrzl. Mno, nedá se nic dělat, můžu být ráda za to, že poslední dny hra u mne fungovala a šetřila jsem nervy do pracprocesu :)
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Mě to brzičko ráno jelo až do teď, no občas se plocha taky pomaleji načítala, ale počkala jsem a ovečky sami nakonec doběhli k cíli xD
    Taky věřím, že se to uklidní a pachatel si po nezdarech najde jinou oběť ;) Horší jsou ty sítě, taky nic neměním a nestahuji, ale čekám až to odezní a zatím dobrý :p



     
  7. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Opět mám hru nedostupnou v ME i v GCH, ale díky pezt - Opera to jistí.
    Pěknou hru, farmáři!!
    A cca po 20 min. už je opět hra přístupná.
     
    Naposledy upraveno: 26/8/23
    sovicka64, evainfo a danielka0000 tohle ocenili.
  8. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Teď i nemám přístupnou zase já. Zlobí to celý den, ale teď se nepřihlásím vůbec.
     
    evainfo, -Jara05- a vrtulnice tohle ocenili.
  9. vrtulnice

    vrtulnice Pisálek fóra

    Tak mně to bohužel tentokrát nejistí ani Opera. Po cca hodině zkoušení jsem se do hry sice dostala, ale po další půlhodině už ne.
    Němci a Maďaři jsou na tom stejně.
    Zkuste to teď, jde to :)
     
    Naposledy upraveno: 26/8/23
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  10. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Víme, že to zlobí. IT se to stále snaží vyřešit. Více informací bohužel nemáme :(

    Přeji hezký den
     
  11. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    8) tak nakonec došlo i na mě.
    A to jsem právě dokončila poslední "kolečko" 31. pokusu... a měla jsem dostat odměnou Větev na Stonek.
    To jsem zvědavá, v jakém to stavu bude, až se mi podaří zase přihlásit...


    EDIT:
    Tak se mi to zaseklo, jako bych to poslední "kolečko" vůbec nepospojovala a neuzavřela... tak jsem to udělala po dalším přihlášení... a mám Větev.
    Asi dokončím levou stanu... a skončím s akcí -.-
     
    Naposledy upraveno: 26/8/23
  12. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    Přátelé, tím že se budete snažit pořád dokola a dokola pořád se snažit přihlásit, následně se budete snažit přihlašovat i z jiné geolokace tak tím tomu moc nepomůžete. Když přihlášení spadne, uvařte si kávu, dejte si nohy na stůl anebo se zvedněte od PC a bežte pracovat na zahradu rukama :)


    Podívejte se prosím do VOP a tam je mimo jiné uvedena garantová dostupnost hry 90%. Což znamená, že vše je v pořádku pokud nebude hra dostupná po 10% roku či měsíce nebo i dne. takže nedostupnost 36 dní je v pořádku - nedostupnost 3 dny v měsíci je taky OK. Takže klídek, klídek, klídek ...
    RT určitě dělá co je v jeho silách a přijímá taková opatření na eliminaci následků DDoS útoků. Bohužel příčiny útoků eliminovat dost dobře nejde.

    Pokud chcete někdo diskutovat o přičinnách a možnostech útoků je to již trochu jiné téma na delší diskuzi.
     
    Naposledy upraveno: 27/8/23
  13. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Sklizeň ráno před odchodem do práce 0... nejde se mi přihlásit.
    Příští možný dnešní pokus v 17. hod...

    to se to pak pěstuje a plní akce -.- jedna báseň!
    To mi je ten večer vytočený bonus 100 % do stodoly na 2 věci...
    (Jakože jsem z těch 100 párty lístků taky konečně něco vytočila!)

    EDIT:
    A je to zajímavé, nezahlédla jsem ani ovečky... ale na fórum mě to pustilo. A jsem tu přihlášená. Pomůže ta informace něčemu?
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nejdřív se to tváří, že nejde internet a ono jen stránka farmeramy, ostatní net šlape :) a pak, když se do farmy dostanu, nejde přejít z plochy na plochu a nejde to, už to zase začíná

    Edit: jdu dělat něco užitečnějšího
     
    Naposledy upraveno: 28/8/23
    -Jara05-, kaolín11 a polacka tohle ocenili.
  15. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    evoku57
    Již to funguje, normálně jsem sklidil v Unity klientu. Naštěstí tentokrát výpadek nebyl tak dlouhý...

    kaolín11
    Vždy když spatřím tu ovci před výtryskem, bojím se o stav svého monitoru zevnitř...xD
    Jak bych to asi čistil?:p
     
    Naposledy upraveno: 28/8/23
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Už to trvá fakt dlouho.Nic mi nebaví a sem řádně otrávenej!:wuerg:
     
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    To ako fakt nechá RT skončiť kopu hráčov s hrou namiesto toho,aby ich niečím motivovali?? Čo tak hodiť každému ,,aspoň'' dve pikolky,alebo Jacka,možno jedného Johna Citrona,nič by ich to nestálo a veľa hráčov by malo aspoň nejakú motiváciu.Ale oni nič! o_O Mne je to jedno,do Álp už chodím raz za 3-4 dni a farmu hrám zo zotrvačnosti,ale začína ma to prudko nebaviť.
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    To bych taky mohl chtít dnes po bance aby mi na účet přihodila nějakou korunu. Pomalé načítání, problémy s platbou. Teď to bylo i ve zprávách. Tytéž útoky, no jo někdo se baví. a zahlcují informacemi...
     
    -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  19. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Pitrýsek47 - To bych taky mohl chtít dnes po bance aby mi na účet přihodila nějakou korunu.

    A to je dobrý nápad :D když už moje kočičky budou mít nucený půst, z důvodu nemožnosti provést platbu za nákup jejich bašty, tak ať z toho aspoň něco kápne.... beztak na nás banky vydělávají víc než dost :pxD


    Edit: Dobré ranko, nezapomeňte proměnit sezónní žetony , už zbývá poslední den!

    [​IMG]

    A kdo chce týden odměn od Vráti, tak už je taky čas ;)
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 31/8/23
  20. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    DOpr... dopr... dopr... už zas? Nemám SH, tak musím hrát voda+hnůj a mám to pěkně napočítané. A do toho mi hodí vidle ti experti, co útočí DDDSSOOO bo jak >:( ...při přihlášení se zarazím na 88 % a ovečky se snaží a snaží

    Zítra totiž nebudu k dispozici pro Farmeramu, zítra stěhuju syna na VŠ koleje a budu za volantem...