VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    a stále farma nejde ... asi by měli pracovat intezivnějí a říci kdy konečně dopracují a opraví ty chyby kvůli kterým hra neustále padá a hráčí jsou naštvaní... a snad nám konečně i kompenzují ztráty způsobené neustálými chybami .
     
    drahulína a srdicko1987 tohle ocenili.
  2. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    jójójó, jsem se dostala na fórum!!!
    Kupodivu se mi nalogovala i Farmerama... ale bez jakékoliv možnosti pokračovat. Ani sklizeň, ani jiná plocha, ani poslání dárečků sousedům, ani... prostě nic
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  3. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    k.vitek jsem na tom podobně ... farma najela ale nic na ní nefunguje .... zase to mají rozbitý ... měli by více pracovat a konečně to pořádně opravit ... nebo nám aspoň sdělit kdy to dneska dopoledne začne zase fungovat
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  4. kytička62

    kytička62 Aktivní autor

    Na farmě jsem byla ráno, vše bylo v pořádku, kolem půl 9 mi už nešla vypnout. Teď na několikátý pokus jsem se přihlásila, sklidila hlavní louku zasela ale už nezalila, tak snad to brzo půjde a bude vše opět funkční. Hráči mohou nadávat být nespokojeni, ale umíte se vžít do těch, kteří hru mají na starosti. Jistě to není žádná sranda to opravit, útokům se nedá předcházet, musíme věřit že ti zmetci si brzo najdou jinou zálibu. Přejí všem pevné nervy.
     
    .SilverAngel. a moncicak7070 tohle ocenili.
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Je vidět,že útočníci jsou opět ve formě! Skoro mám podezření,jestli to není nějaký bývalý zaměstnanec BP.Jinak si nedokážu vysvětlit tak jednoduché prolomení hry.:cry:
    Myslím si,že zrušení fyzických trestů bylo poněkud unáhlené.
    Pár klackem po hřbetě a útočníci by byli do smrti vyléčení!xD
     
  6. lenak67

    lenak67 Aktivní autor

    JJ, mohla by to být msta či konkurenční boj, a změna čase by spíš odpovídala tomu, že čte forum aby věděl, kde je aktivita hráčů větší...
    Která podobná hra je konkurentem ?
     
    polacka tohle ocenil(a).
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    lenak67 tu ani tak nejde o samotnú hru Farmerama,ako o celú spoločnosť BigPoint,ktorá má tých hier nespočet,takže to neber,ako útok na túto hru,ale útok na celok.Nám nefunguje farma a ďalším nejaké námorné hry,strieľačky,preteky a podobne .....
     
  8. kytička62

    kytička62 Aktivní autor

    hra se mi bez problému načetla a funguje, otázkou je jak dlouho, snad půjde než sklidím a zaseju
     
  9. razari

    razari Pisálek fóra

    1,5 h propad při sklizni akční rostliny, to jsem zvědavá, jestli akci dokončím včas>:( a skript na denní přihlášení prý nebude a tak přijdu, díky nemožnosti se na farmu přihlásit v rozumnou hodinu, o poslední dárek :(
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak si tady všude možně (i v nesprávných vláknech) pročítám stesky a nářky, ale nikde jsem nečetla poděkovaní za to, že i když se řeší větší problémy, nemusíme už klikat ani na český ani německý souhlas...
    No, já tedy děkuji a moc.
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jak komu, mně žádný souhlas nesouhlas nevyskakoval, tak neděkuji.
    Edit: Aspoň něco mám. A nezapomeň v noci vstát, farma nečeká :p.
    Edit2: Co jsem nebo nejsem tady nehodlám troubit, ale rozhodně mám malované obrázky na "háku".
    Edit3: Hmm to je úroveň, ceduli jsem neměl ani jednu, tak z toho neusnu a půjdu sklidit ....
     
    Naposledy upraveno: 19/8/23
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Asi máš farmu na soukromém serveru, závidím 8)

    EDIT: Nezapomenu vstát, dvakrát, jednou na sklizeň a podruhé do pracprocesu. Ty jsi zřejmě rentiér a nepodléháš časovému režimu...
    EDIT2: troubit nemusíš, tím bys přiznal, že jsi trubka. A pokud máš obrázky "na háku," chápu, že jsi nezaznamenal různojazyčné obrcedule...
     
    Naposledy upraveno: 19/8/23
    -Jara05-, k.vitek a bačkora85 tohle ocenili.
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Už to zase blbne, nejde se dostat do nebe a farma je hodně zpomalená :cry:
    Takže dnes zase přijdu o 1 miliardu BZ a 1,5 miliardy TBZ
     
    Naposledy upraveno: 20/8/23
    k.vitek, Richards76 a -Jara05- tohle ocenili.
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník :) jsem na farmičce od 4.30 hod. a do teď žádný problém, všechno jede jak má :p odpoledne to dospím :D

     
  15. goro19

    goro19 Aktivní autor

    Co je to za zvrácenou logiku, že bych měl děkovat za něco, co je povinností provozovatele hry? Jeho povinností je mít hru v pořádku
    a bez chyb. A že chybu po delší době odstraní, je snad v jeho zájmu.
    Nabyl jsem dojmu, že teď se budou všechny poruchy farmy svádět na nějaké kybernetické útoky. O těch začínám silně pochybovat.
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dva dny výpadek a ani popel od RT, myslím, že by se nad sebou měli zamyslet,;) vždyť jen díky nám hráčům můžou ještě chodit do práce a je to práce která je živí, tak by se k tomu tak měli postavit
     
    kulička a -Jara05- tohle ocenili.
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Bohužel se pořád jedná o kybernetické útoky, a jsou zasaženy všechny hry BP ne jen Farmerama.
    Možná by neškodilo si také oživit VOP podmínky článek 4 "Dostupnost".
    Ani v zájmu BP není záměrem, aby byla hra nedostupná nebo nefungovala správně.
     
  18. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    pezt -seafight je myslim od BP a ten mi posledni dobou jede i kdys farma ne
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj x-men-cz

    Já jinou hru od BP nehraji a nemám potřebu to ani kontrolovat, nicméně když nám do komunikační skupiny napíší all BP down, tak předpokládám že všechno je nefunkční ;)
     
    jitunka1444 a -Jara05- tohle ocenili.
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Už to zasejc kolabuje, jeden den to dalo pokoj a už je to tu zase :) jsem zvědavá, jestli zase bude ticho po pěšině, nebo se RT vyjádří? Už by bylo na čase
     
    kulička a alexandrakerulova00 tohle ocenili.