VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -pechfógl-

-pechfógl- Živoucí legenda fóra

Vyšel kalendář na srpen. Veselý, pestrý.....xD

2. tronaldo55

tronaldo55 Osvícený autor

Dúfam, že budú aspoň 1 mesiac samé nezáživné akcie lebo si chcem napestovať všetky rastliny na tie obr stromky tak nech nemám pocit, že som niečo zmeškal :D a inak čo som pozeral, tak každé 2 mesiace je na kolese nová dekorka tak ak sa nemýlim na konci augusta by mala prísť ďalšia. Od poslednej som sa dosť poučil a tak až dovtedy kým nepríde ta akcia s novým jackpotom na kolese nebudem radšej nič točiť a šetriť čo najviac PL na tu akciu lebo vtedy je vždy ako jackpot nejaká dekorka. Tie najnovšie mi padli hneď 6krát takže keď príde niečo nové už budem pekne pripravený :p

3. DANKA722

DANKA722 Hvězda fóra

tronaldo55, TY si jak poklad, len kopať a kopaťxD

4. berkaKolchoznice

berkaKolchoznice Obyvatel fóra

bonusový kód CHALLENGE - 5xPL,50x SH

vilm4, Veselka a duna.duna1 tohle ocenili.
  5. k.vitek

k.vitek Dozorce fóra

:D díky za kód!
    Jsem ho hned protočila. A výsledek? (jsem v lvl 221)
    2x hvězdička
    30.480 TBZ
    Zlatý banán
    Zlatý banán a
    22.100 BZ

A za co tento bonusový kód byl? :music:
    To je jak s těmi Perlami... Stále 0

vilm4 tohle ocenil(a).
  6. Skali

Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

vilm4 a k.vitek tohle ocenili.
  7. tronaldo55

Nezvyšujete tak náhodou ceny na tie balíčky? :D :D nie žeby som to kupoval ale opýtať sa môžem :D

8. Skali

tronaldo55 - za jaké balíčky ? Pokud myslíš strhující farmářský balíček tak ten stojí pořád stejně (lze dohledat v "akce")

strhující farm bal.png

vilm4 tohle ocenil(a).
  9. tronaldo55

hmm tak som si to asi pomýlil s inými newa :D

10. Skali

tronaldo55 - měl by ses naučit používat vyhledávání na fóru - není to těžké a najdeš si pak cokoli potřebuješ vědět.

pokročilé vyhledávání.png pokročilé vyhledávání01.png

11. kaolín11

kaolín11 Orákulum fóra

Jak vám(ne)šlape farma v Pufinu?!? Za mně tedy totální katastrofa.Zřejmě poslední aktualizaci totálně zbabrali.Nepomáhá vůbec nic. Je úplně jedno,jestli člověk jede přes wifinu či mob.operátora. Neustálé odhlašováni z farmy,pokud se hra vůbec načte!:wuerg:
    Vážně přemýšlím o placené verzi.Jaké s tím máte kdo zkušenosti?!? Nebo přejít na úplně jinej prohlížeč?!?:music:

12. Peto121

Peto121 Baron fóra

kaolín11 - Ak sa hra načíta,funguje chvíľu,potom reconnect (za 5 min. aspoň 3x) a tiež je jedno,či je to wifi,alebo dáta.

13. kaolín11

kaolín11 Orákulum fóra

Dříve to bylo opravdu pomalejším připojením,takže fakt stačilo vypnout wifi,poklidit farmu přes data a zmizet.Nyní je to v háji.:sleepy:

14. DANKA722

DANKA722 Hvězda fóra

trošku strpeniaxD, idem vyskúšať, podám hlásenie, tiež som občas závislá na pufine zadarmo;)

15. pezt

pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

Zdravím

Teď jsem to zkoušel také a vypadá to podobně jako u kaolína.
    Nicméně si myslím že to není aktualizací samotného Puffinu, protože u mě proběhla aktualizace 2.6. a mezitím se to používal a nic to nedělalo, šlo to úplně normálně na datech v metru.

16. DANKA722

DANKA722 Hvězda fóra

prihlásila som sa cez Puffin aj na tejto wifi, aj cez mobilné dáta, mobil, tablet, prešla som plochy, nebo, išlo to, ale musím reštartovať, keď prepnem z wifi na mobilné a naopak, ale to som mala vždy, ináč, týmto veciam nerozumiem, som len užívateľ..

hej a reklamu som mala na zoznamku 35+, asi idem riešiť starého, tablet používame spoluxD;):inlove:

Naposledy upraveno: 1/8/20
  17. Peto121

Peto121 Baron fóra

DANKA722 - To ti tú reklamu systém ponúkol určite omylom !:music:xD;)

18. DANKA722

DANKA722 Hvězda fóra

lPeto121, len sa ho nezastávaj-.-, ale mohla som si aj ja pozrieť nejakých zajačikovxD, už sme cez 30 rokov spolu:inlove:, asi by som sa už mala začať nudiť:music:

19. berkaKolchoznice

berkaKolchoznice Obyvatel fóra

Od dnešního odpoledne mám stejný problém jako popisuje Peto121 ,jako ajtý negramot jsem se děsila,na co jsem zase omylem klikla. Su ráda,že v tom nejedu sama :D

20. dinoalesi

dinoalesi Aktivní autor

Taky mě Puffin dělá problémy už pár dnů... i když včera jsem byla na cestách a jakž takž to šlapalo. Jo a to mám placenou verzi, takže placená - neplacená, je to fuk -.-