VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. lenak67

    lenak67 Aktivní autor

    ano, u mě je to stejné a ve stejný čas jako včera i předtím.
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Povedlo se mi přihlásit :)
     
    babička-květa a bačkora85 tohle ocenili.
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Také jsem ve hře; byla jsem přihlášená už dřív, stačilo F5, abych se dostala na plochy, uvízla jsem na mapě. Uvidím, na jak dlouho tu budu fungovat :)
     
    Rufus, babička-květa a mituli tohle ocenili.
  4. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Děvčátka děkuju za vysvětlení,hned je mi lépe. A je to tady zas,nejde sklidit,no jdu se zkrášlit a spinkat,nervy si na noc ničit nebudu.
     
  5. Rufus

    Rufus Pisálek fóra

    Hurá po dvoch dňoch znova na farme jupíííí :p.Kombajn v rit... posilnemia tak isto, na forum som sa dostal len ako čitateľ. To bol teda vydarený výkend :(
     
    Richards76 a mituli tohle ocenili.
  6. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Zase to nejde.Tak sa nebudem stresovať a radšej idem do pelecha.Tak dobrú noc.
     
  7. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Ach jo... chtěla jsem sklidit ještě 2 plochy, zamrzlo to... a už se zas nemůžu přihlásit. 45 %, pak ovečky přehoupnou na 88 %... a nic.
     
    Richards76, rosnička007 a -Kuteno- tohle ocenili.
  8. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    právě jsem se dostala do hry a na všechny plochy - šlo sklidit i zasadit, jupí
     
    Richards76 a bačkora85 tohle ocenili.
  9. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    No mne sa na farmu nepodarilo dostať ani večer, ani o pol noci a ani ráno o piatej! idem spať a skúsim to okolo ôsmej.
     
    Richards76 tohle ocenil(a).
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak už je to tu zase, ještě že jsem přihlášená na forum. ;) Celá farma je už rozhozená, buď vypadají stromy jako sklizené nebo když jsou nesklizené, tak uprostřed práce najednou při odkliknutí stromu není sklizený, přitom sklizený je a nevím, kde jsem skončila, tak celou farmu restartovat, aby to zas naběhlo. To opravdu už není k hraní si, ale k rozčilování, není z toho žádný hrací prožitek, jen se tak bavit a hrát si. Jsem zvědavá, kdy už toto skončí a mi si zase normálně zahrajeme. Kdo ještě nemá dokončenou akci, tak toho lituji, bo to vážně není k tomu, takto to mít rozkouskované. A od RT žádné psaní, co se stále děje a jak to bude dál a nějaký bonusový kod už vůbec ne, aby nás aspoň trošku potěšili.
    :cry::cry:
     
    -Kuteno-, Richards76 a mituli tohle ocenili.
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mně tedy vždycky potěší, běhající ovce s kolečkem!:wuerg:xD
    Jinak až na zmíněné grafické nedostatky, celkem OK.Uvidíme co přinese večer. Až se nám zase probudí retarda a začne útočit. Poslal bych mu na účet nějakej ten floren a doživotně pomocníky zdarma,aby už dal pokoj!:cry:
     
  12. zetorka25

    zetorka25 Aktivní autor

    Je to jako na houpačce, po šesté ráno jsem se na farmu dostala, pak byl jenom error, teď jsem se tam také dostala. Už to nijak nehrotím, pěstuji dlohodobky do zásoby bez posilování čímkoliv, co by mohlo přijít vniveč a buď se na farmu dostanu nebo to tam bude ležet déle. Co se týká radosti ze hry, tak ta už udělala pá pá od doby, kdy zavedli protěžové údolí, těch chyb a problémů už je přehršel. I načítání fóra je věčnost a každou chvíli mě to vrací na úvodní stránku.
     
    -Kuteno- tohle ocenil(a).
  13. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Chápem RT že robia čo sa dá aby tie útoky odstránili.Farma je rozbitá raz to ide v pohode 1 hodinu potom zase nie sú ako že rastliny a stromy hotové aj keď sú.Potom zase 1/2 hod trvá prihlasenie do hry a keď sa prihlásim zase sa nedá ísť na iné plochy a stále sa to opakuje dookola.
     
  14. darinamandarina

    darinamandarina Rádoby autor

    1/preco pri spusteni je treba odklikat aj slovensky aj nemecky
    2/pri zbere stromov sa neda urcit ktory strom treba zozbierat a ktory este nie vobec ich nevysvieti
    3/preco RT neinformuje ked nastane vypadok a hlavne ako je mozne ze tie vypadky su
    ked v minulosti neboli.
    4/ako chce RT riesit pri vypadkoch ked prebiehaju akcie ktore sa potom nedaju ukoncit
    nie je treba cas predlzit alebo pripadne zopakovat
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Přátelé nezoufej te. Právě jsem se dozvěděl, že útoky přestanou,až záškodníci přestanou škodit!xD
    Ještěže nám stejná skupina neútočí na banky,to by mohla půl národa pomřít hlady!:cry:
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dnes jsem vynechala sklizeň řádků a dekorací, bo mě to vycházelo už dost pozdě dopoledne;) a já to potřebuji před sklizní celé farmy. Jsou tam totiž i bonusy na stromy, zvířata a dílny, tak nemá cenu řádky a dekorace sklízet jen tak mimo ten správný čas. Přišla jsem tak o nejméně 1 miliardu BZ a asi 1,4 miliardy BBZ. Když to takto půjde dál a já budu vynechávat, tak mi to nenahradí ani žádný bonusový kod. A na vedlejších farmách používám kupony na pomocníky, abych se vůbec někam dostala a to ani nešlo nakoupit plodiny v červeném košíku a dostat se na stonek, takže ani nejsou celé dokončené
    :cry::cry:
     
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    No a ja som bol za posledné 4 dni na farme asi 3 hodiny a je mi to jedno.V údolí ani neviem,ako to vypadá a na farme to ide,ako chce. Je to detox,odvykačka,veď vonku je tak krásne.
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No a já jsem se za uplynulé tři dny konečně vyspala, protože jsem nemusela místo spaní vstávat a sklízet xD Když jsem byla vzhůru, zkusila jsem, jestli hra funguje a hrála jsem. když nefungovala, četla jsem si. Taky dobrý :)

    EDIT: něco na dobrou noc; po dnešní odpolední mám zítra ranní, budu vstávat o chloupek později, než Skali, troufnu si 4.10, snad stihnu sprchu, usnout i vstát, sprchu, nakrmit kocoura a správnou linku potupáku :)


    Ještě jedno video a pak už dám pokoj, nebo nevstanu... ;)



    Alex je génius, to se nedá sledovat všechno, co spáchá, mám i jiné lidi na sledování, ale on je prostě boží a přes to jede vlak :)

    Jo, chtěla jsem skončit, ale tohle je Scooter a Alexův pokus o zeslušnění... esi to vůbec jde ;)

    Broudonoc, vlastně dobré ráno :)
     
    Naposledy upraveno: 15/8/23
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Zrovínka, když si přivstanu, abych to zvládla, tak to nezkolabuje :) že by se blýskalo na lepší časy?
     
    dinoalesi, bačkora85 a Peto121 tohle ocenili.
  20. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Zrejme si nezakúpim ani pomocníkov,jediné,čo ma ozaj mrzí. -.-

    Edit: Máme bonuskód,ak sa na farmu niekedy dostanem,uplatním si ho.