VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    smoulinek123 - zase sa to rozbehne,len máš niečo,čo hru spomaľuje.
     
    -Jara05-, kaolín11 a bačkora85 tohle ocenili.
  2. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Také mám potíže ,často mi hra zamrzá,pomalu se načítá od doby co mám údolí,ale mám starší noťasek a musím častěji čistit ,firefox mi taky dělá neplechu:sleepy:Dělám všechny úkoly v družstvu ale už mi docela vadí odměny v podobě bonusových BZ/BBZ které se hromadí v liště a vlastně je to dárek nedárek;)Nové stromy a nové úkoly,pro mě nezajímavé odměny ,takže budou první kterých si nevšimnu,ale to je jen můj problémxD
     
    .SilverAngel., -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  3. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Ahoj, doufám, že chyba je u mě. Před pátou jsem se na farmu "normálně" dostala. Problém nastal když jsem chtěla odkliknout řádky. Ovce se dostaly na 100% a konec. A při dalším přihlášení jsem se už na farmu nedostala, jenom na forum.
    Přeji nám všem pěkný den a věřím, že odpoledne, až se vrátíme z výletu, bude vše ok.
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte, netýče se to farmy, ale páč je to tady o všem možném, kdo jste byli na depešácích? Šedesát tisíc lidí a já sem tam nemohla být, ten šedesátitisícíprvní, trápila jsem se na noční směně a smutně ráno sledovala reportáže a fotky...
     
    danielka0000, k.vitek a -Jara05- tohle ocenili.
  5. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    Ahoj kolegyně a kolegové hráči.
    Po více jak roce jsem se vrátila ke hře. Asi už tak nebudu akční a spěchat, ale budu si hrát pěkně v klidu, tedy pokud to pujde,
    Taky jsem zjistila, že tu jsou novinky. Musím si to pořádně přečíst, když tak se ozvu ;)
    Tak se zatím mějte a držte mi palce, ať se do toho zase brzy dostanu:D
     
  6. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Pěkný den všem. Po více jak 13 letech jsem zdolala všechny úkoly v družstvu. Včera jsem dodala poslední pelikány. Fajn hru a následujte !!!;););)
     
  7. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Ahoj mamca50, tak sa prihlas do sutaze vyprazdni druzstvo. Mozes ziskat nejaku super dekorku podla vlastneho vyberu. A samozrejme blahozelam.
     
    -Jara05- a Y_n_O tohle ocenili.
  8. enrikea

    enrikea Perspektivní autor

    Můžu mit dotaz,kde najdu popis dekorek a jejich vyuziti?v ktere sekci? např. k cemu je křeččí past, květinový experiment a td,dekuji
     
  9. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    enrikea přehled všech dekorací najdeš zde. Konkrétně při miniakci OaD můžeš využít i vytváření nabídky na výměnu přímo ve hře. U pohledávek se ti zobrazí většina dekorací.
     
    -Jara05- a enrikea tohle ocenili.
  10. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    Přeji pěkné odpoledne.
    Jdu na "žebrotu" - prosím radu.;)
    Více jak po roce, jsem se před 5 dny vrátila ke hře. Určitě jsou nějaké novinky v pěstování na Baha - co jsem věděla, aktivovala jsem v Opičim chrámu - ty brďo, to byla čístka v počtu banánů. Už jsem pomalu "chudá" :D, ale nevím si rady, jak získat novinky ohledně zvířat, rostlin i stromů na Farmě. Akci, která běží (lvodní yžování) jsem zdárně dokončila a mám nějaké stromy-novinky - Osika + Okurkový strom.
    Novinka - Protěžové údolí..... hoši to je pro mě hustý sci-fi. Ale začínám se v tom orientovat. Už jsem daleko - 4 lvl. xDxDxD

    Takže asi tak, ikdyž hraji s roční pauzou několik let, né vše si pamatuji a na můj mozek Ctrl + F5 fakt nefunguje :D

    Děkuji za pomoc ;)

    P.S. Vím, že to sem nepatří a omlouvám se, ale kdyby měl někdo nějakou novinku, která se dá darovat, zlobit se nebudu a předem děkuji
     
    k.vitek, -Jara05- a kocieva tohle ocenili.
  11. divozenkalesni

    divozenkalesni Zelenáč fóra

    Chtěla bych se zeptat za co nejlépe utratit florenty? Já vůbec nevím co přesne koupit nebo co by se za ně mohlo hodit za radu budu ráda děkuji
     
  12. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Stále se nedá přihlásit do hry. Má někdo nějaké informace?
     
  13. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    polacka
    Hraji přes prohlížeč a u nás vše v pořádku...
    ;)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  14. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Já taky hraji přes prohlížeč, teď teprve hra začala chodit, ovšem hláška o soukromí v češtině a němčině se objevuje stále. 2x při přihlášení a 2x při odhlášení. Takže moc komfortní to není, protože než se někam proklikám, tak zapomenu, co jsem chtěla.
     
    -Jara05- a Jonsdorf tohle ocenili.
  15. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Problém je s hraním přes mobil - nejrozšířenější prohlížeče Chrome a Edge neumožňují na mobilu potvrdit tu německou hlášku. Naštěstí jsem experimentálně ověřil (na mobilu HONOR 20 PRO), že funguje integrovaný prohlížeč (zřejmě od Huawei), dále Mozilla, Opera i Seznam (u všech těchto prohlížečů lze zobrazit tu německou hlášku včetně tlačítek, takže ji lze odkliknout i na mobilu).
    Další internetové prohlížeče na mobilu jsem netestoval.

    PS: kaolin11 z toho bude dozajista celej odvázanej, jak ho znám...

    EDIT: Odhaduji to na snahu nějak předejít těm DDOS útokům, které před několika dny zablokovaly Farmeramu. Bohužel asi kdosi pozapomněl otestovat dostupnost/schopnost potvrdit německou hlášku přes prohlížeče na mobilu.

    EDIT 2: Naštěstí se tento efekt projevuje asi jen na mém mobilu (HONOR 20 PRO), u Kristýnky na HONOR 20 Lite to funguje normálně i v Chrome. Takže berte můj příspěvek s rezervou - až budu mít čas, budu zkoumat, v čem je jádro pudla...

    EDIT 3: Tak jádro pudla objeveno - bylo to způsobeno nastavením základního zobrazení v mém mobilu. Měl jsem totiž zapnuto jakési usnadnění čtení textu (prostě větší písmo) a v důsledku toho došlo ke zobrazení německé hlášky velkými písmeny překrývajícími ta tlačítka pro potvrzení... Inu budu se muset smířit s tím, že text nebudu moci mít tak velký (uzpůsobený ke čtení)...

    Děkuji Petz za komunikaci a podporu při řešení problému...

    A douška na závěr:
    Během instalace prohlížeče Seznam (kvůli testování) jsem si změnil heslo do mailu. To by v zásadě problém nebyl (v mailu na webu jsem ho pak aktualizoval do nové podoby), jenže mi teď nejde nastavit mail v Outlooku v mobilu (funguje jen pracovní a nové heslo k soukromému účtu to nechce přijmout)... Inu jak říkal Mrazík Ivánkovi - Kdybys nebyl hl....., nestal by ses medvědem! (stačilo totiž si zapamatovat původní heslo v mailu a nenastavovat nové)...
    Takže mám zase co řešit po večerech...xD
     
    Naposledy upraveno: 8/8/23
  16. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Jsem jenom ráda, že máme hlášku v češtině a němčině. Představte si, že by nám ty hlášky pustili ve všech jazycích, které jsou ve hře. xD
     
  17. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    polacka, klid, to si myslím že by nezvládli... xDxDxD
    Asi mají trochu něco důležitějšího na práci.
    Tak si budeme muset počkat...​
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    jan.svatek
    Kaolín je v klidu.Taková drobnost ho nerozhodí!8)
    Asi bych dostal infarkt,kdyby konečně opravili letité problémy s mobily!xD(lišta,mlýn,pošta..........:wuerg:)
    Dodatek
    Jak sem právě zjistil,velikost písma na mém mob,mám nastaveno na XL,web na EDGE mám nastaven: pro mobilní zařízení ( občas přepínám na desktopový web kvůli fóru) toť vše. Nic vědeckýho v tom nehledám,vždy se snažím hrát co nejjednodušeji.Jen RT mi pořád hází klacky pod nohy!:wuerg:xD:cry:
     
    Naposledy upraveno: 8/8/23
  19. sedlackabuzkova

    sedlackabuzkova Perspektivní autor

    Zase se nebylo možné přihlásit do hry. Doufám, že to nebude každý den.
     
  20. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    jan.svatek dakujem velmi pekne za radu ;) a tiez dakujem pezt ktory ma tu nasmeroval ;)
     
    -Jara05-, bačkora85 a pezt tohle ocenili.