VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Peto121
    5.4. jdu do práce :p

    EDIT:
    A i když budu v práci, tak na Vás budu dohlížet, neboj ;)
     
    Naposledy upraveno: 3/4/23
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    pezt- dobrá práca! ;)
     
  3. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    No to je úleva, už jsem se bála, že to tady úplně zvlčí :pxD
    Ale vážně.... fórum bez pezta? Pro mě nepředstavitelná věc ;)
     
  4. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    dinoalesi sú tu aj iní šikovní moderátori,len sú nejako tichšie. ;) (pezt ich nepustil k slovu) :p
     
  5. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Peto, vím, samozřejmě že jsou.... a taky jsou výborní (jen mají spíš míň viditelnou práci), kdežto pezt.... to je prostě trvalý inventář fóra, den co den, od rána do půlnoci :D;)
     
  6. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    Přeji všem hezké velikonoce;)


    ***přesunuto z akčního vlákna. Skali
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/4/23
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak nějak jsem si vzpomněla na matlafousku, která nám připravila v komiksárně rozloučení s -pechfógl-. Kolik toho ta holka musela proklikat, aby nás v tom smutku pobavila. A tady se fňuká, že není čas, chuť a podobně. Když se vám nechce, tak to sem nepište; modíci jsou zlatí, že si vymysleli novou kulišárnu, s nápovědami je to na stříbrném tácku a furt budou někteří remcat... :(
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O: Nevšiml jsem si, že by někdo fňukal nebo vyloženě remcal. Ono se i chce, ale je to zdlouhavé i se stříbrným táckem. Ale proti gustu, sama píšeš tisíce možností....jsi zvyklá brouzdat.
    Proč by někdo nemohl napsat co si myslí od toho tam je diskuze.
    To není nic proti tvůrcům her.
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Potrefená husa nejvíc kejhá. Když nechceš, nehledej. Ano, jsem zvyklá brouzdat. Alespoň pak nepíšu každou chvíli do dotazů, co a jak najdu a jak mám hrát.
    Taky nic proti, ale diskuze je k tomu, aby se něco řešilo, ne jen na stížnosti. Asi by tady měli jako další vlákno založit Knihu přání a stížností. 8)
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Fajn, tak jsem tušil, že to bylo mířeno proti mně. Nechápu, jednou za uherský rok se mi něco nelíbí a hned taková reakce?
    Aby se něco řešilo, dobře, tak tu knihu klidně založ, ale první příspěvek by mohl být tvůj: Stěžuji si, že musím chodit do práce a na brigádu, mám málo přestávek, nestíhám sklidit apod. A to je v diskuzi.
    Veselé Velikonoce.
     
    moncicak7070 a goro19 tohle ocenili.
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Nebylo to mířeno na tebe, nejsi jediná potrefená husa. Ale když ses chytil...
    A ta Kniha přání a stížností může klidně začít tím, že ač chodím do práce i na brigády, stíhám, co se dá a neremcám. Dík za nápovědu, asi to vlákno založím.
     
    moncicak7070 a bačkora85 tohle ocenili.
  12. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tak v tomto som zrejme namočený aj ja. :(8)
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Peťo, neřeš a nepřepínej, s hafákem si nejsme sympatičtí, tak se chytám každého slova :)
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O: O sympatiích mluv jenom za sebe, nevím jak jsi na to přišla z mojí strany. Proč bych se nechytil? Reaguji na příspěvky, ke kterým mám co dodat.
    Ale ta věta, kterou bys napsala, se do té knihy vůbec nehodí, spíš do Knihy chvály.
     
    dasa1143, moncicak7070 a goro19 tohle ocenili.
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Samochvála není moje silná stránka, ale když to tak vidíš, založím asi vlákna na dvě knihy, aby ses taky mohl chlubit :)
     
    Naposledy upraveno: 10/4/23
    moncicak7070 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Můžeš si jich založit kolik chceš, pokud ti to pravidla dovolí. Co je ta věta, přání ani stížnost ne, je konstatování nebo pochvala. Z věty to vidím.
    Mně zajímá, proč najednou taková reakce. Jestli tě někdo naštval v procesu, což by nebylo poprvé a dá se pochopit a třeba si stěžoval, oprávněně nebo neoprávněně, dobře, ale "odnesou" to "remcalové" tady. Píšu sám za sebe, protože mě zajímá důvod, příčina, proč dotyčný(á) udělal(a) to a ono. Ale je to tvoje věc, dál to rozebírat nemíním.
    Každopádně jsem byl překvapený.
     
    moncicak7070, goro19 a bačkora85 tohle ocenili.
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Krom tebe mě nikdo nenaštval, mám volno. Až nebudeš psát příspěvky z "povýšené" pozice, že všechno funguje, všechno máš, tak budu držet hubu :)
     
    moncicak7070, vilm4 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Super, ale všechno nemám, všechno neznám, funguje všechno to ano :D. Tak si klidně pusinku můžeš otvírat dál. Tak napřed fňukám, remcám potom píšu povýšeně....:p není to mířeno proti mě, teď zase ano :wuerg:, pěkný guláš.
    Tím hůř, že tě nikdo jiný nenaštval, to se dalo omluvit, ale takhle no, taky dobrý, aspoň vím na čem jsem. Rychle jsi se dala odradit od hledání, brouzdání. A klidně jsi mohla napsat kdo tě odradil.
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  19. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Co se to tu spustilo o_O jsem něco přehlédla?
    Ani mi snad neodpovídejte 8) Je to nejspíš čistě filozofická otázka ;)
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Fakt bych chtěla vědět, co jsem dostala. Podporu otravovat nebudu, mají na starosti důležitější věci. Ale je to zajímavý rébus ;)
    [​IMG]