VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Y_n_O

Y_n_O Živoucí legenda fóra

Tohle je ale blbej apríl, jak jsme navyklí na chyby ve hře, každý hned restartuje a čistí... Černobílé vysílání skončilo už hodně dávno... :oops: Ačkoliv v dávných časech této hry na Apríla třeba pole pohlcovala láva a zemětřas :)

Naposledy upraveno: 31/3/22
  2. masinaka

masinaka Pilný autor

Tak kolik dárků ty klikací šášulové asi tak rozdají? Zatím jsem dostal 3 a pořád vyskakujou, ale už na ně nevidím, tak asi pokračování ráno. :p

3. Y_n_O

Tak já toho moc neposbírám, du na chvilu spat, vstávám 3.30, možná se o svačině dostanu ke sklizni pohanky, abych splnila první úkol z jednodenních akcí, sirky stávkují, asi vědí, že používám zapalovač xD. Na klikání na postavičky prostě nemám čas, škoda, za pár kliknutí odměna. No, taky nemusím mít fčecko 8)

4. Katule008

Katule008 Baron fóra

Tak já něco málo v té šedi odklikla, ale za chvíli odejdu do práce a tam nic nedám a přijdu až skoro večer, tak budu pokračovat, uvidím do kdy to půjde. Je to je na dnešek? Nikde jsem k tomu nic nenašla.

vilm4 tohle ocenil(a).
  5. zetorka25

zetorka25 Aktivní autor

Dobré ráno, po těch letech hraní jsem čekala nějaký vtípek na apríla a tohle mě docela pobavilo, hlavně v nebi mám všechno krásně stejné a nemusím řešit nedoplněné šedé řádky:)

6. evoku57

evoku57 Živoucí legenda fóra

Dnes Apríl, tak proto černobílé, dobrý dá se v tom hrát :)

7. ldivacka

ldivacka Expert fóra

JJ, je potřeba chytat slona s opičkou, pak za to dostanete dárečky a i se na chvilku vrátí barva ;)

8. Pitrýsek47

Pitrýsek47 Orákulum fóra

Apríííl, nic není černobílé ani v životě, správně, slon a opice to jistí :D
    Díky za dárky.

Naposledy upraveno: 1/4/22
  9. k.vitek

k.vitek Velvyslanec fóra

No, přiznávám, že jak na noťasu jinak pracuju a překlikávám na Farmeramu, tak mě ten černobílý svět trochu obtěžuje.
    A do toho jsem nechala nachrchlaného 9leťáka doma a už teď toho lituju. Nedaří se mi soustředit na práci -.-

10. Peto121

Peto121 Polobůh fóra

Pochytal som ich cez 60 a odmeny - SK,párty lístok,SH,debna.... Sú dobré,ale to by som musel sedieť pri tom celý deň.

11. .evalumar.

.evalumar. Obyvatel fóra

Ahojte :)
    tak až jsem se začala bát, že to bude nekonečné a začala si vypisovat číselnou řadu, kterou to dává, tak jsme skončili u čísla 85 :)
    pak se páreček objevil ještě jednou, to už bylo klinutí zadarmo a farma už je barevná na furt (teda pokud tahle sranda nevypukne při každém novém přihlášení). :)

12. k.vitek

k.vitek Velvyslanec fóra

Potvrzuji :music: po 85. odkliknutí a vybrání bonusové bedny vyskočili ještě 1x, a pak už ne... a od té doby mám zas Farmu barevnou. Evi, a zatím jsem se neodhlašovala... ale tiše doufám, že už to skončilo. Trhalo mi to oči

13. Y_n_O

Ještě mám tedy před sebou hodně klikání, jsem u tajtrlíků č. 47. Njn, prostoje xD Ale když neodklikám, i v černobílé verzi se dá hrát. A o půlnoci to bude zas cajk. Asi rači otevřu knížku a budu si číst a jen hlídat čas na sklízení akčního plevele...

EDIT: ale jde to celkem rychle, při přechodu z plochy na plochu to tajemno vyskočí a už jsem o dvacet čísel dál. Tak to asik doklikám, kdo by nechtěl dárky, když má možnost; byla bych zas lama... ;)

Naposledy upraveno: 1/4/22
  14. jirka2000

jirka2000 Pisálek fóra

Parádní ta černobílá farma, díky za dárky. Palec nahoru.

vilm4 a bačkora85 tohle ocenili.
  15. Ivuška08

Ivuška08 Aktivní autor

Zdravím přítomné, mám dotaz a nevím, na koho se obrátit, tak zkouším sem. Mám v bedně na baha dva bazény pro kraby, ale obrázek je v přeškrtnutém žlutém kolečku a tlačítko Zvolit není zelené jako všechny ostatní, ale je šedé, netušíte čím to je? Mám pocit, že dřív jsem je na ploše normálně měla, jsou od levelu 1 a já nemůžu přijít na to, v čem je teď problém. Díky za radu. ifča

vilm4 tohle ocenil(a).
  16. Skali

Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

Ivuška08 - ahoj, mrkni do starověkého opičího chrámu - zřejmě nemáš aktivovanou sochu Bazén pro kraby v 9. chrámové místnosti. Krab byl zařazen mezi běžná zvířata a tak je nutná aktivace sochy v chrámu ;)

vilm4 a Ivuška08 tohle ocenili.
  17. Ivuška08

Ivuška08 Aktivní autor

moc děkuju, Skali, a to jsem tam koukala, tušila jsem, že to bude něco takového, ale buď jsem to přeskočila nebo přehlídla... Díky moc :inlove:

k.vitek a vilm4 tohle ocenili.
  18. Skali

Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

Ivuška08 - za málo, rádo se stalo :)
    Hezký večer

vilm4 tohle ocenil(a).
  19. Ivuška08

Ivuška08 Aktivní autor

Hezký večer i tobě :)

vilm4 a Skali tohle ocenili.
  20. Y_n_O

Turbomlýn, Turbomlýn, potřebuji Turbomlýn xD Už zase pár dnů melu za plný čas a hlavně na Baha je to tragedie kombinovaná s katastrofou :) Posledně jsem neměla ani Floreny ani hotovost na pajsejf (chybělo osm korun), tak teď vyhlížím každou novou akci. Ale zas asi až kolem desátého... Já vydržím, ale co hladová zvěř? Nešlo by to nějak dodat furtovně do klasického obchodu nebo Ramakrámku?