VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O: Prosím tě, recenze, něco psát musí, vždyť je to jejich práce, ale je to pohádka a ani o tu tolik nejde jako o hlavní postavy a jejich herecký výkon, pobavíš se. :)
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Náhodou,oba díly jsou dobrý.:)
     
  3. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Souhlas, taky se mi líbí oba a to obvyklé nebývá, aby se povedl i druhý díl, to docela uměla Poledňáková.... takže na trojku jsem fakt zvědavá :)
     
  4. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Po nadšeném vyřvávání některých sousedů, které jsem slyšela přes plot, jsem myslela, že půjdu hodit vidle do pryč a že to vzdávám. Prostě u mě taky Kolo neštěstí. Na to, že jsem minule pustila tolik výroben (střižny ovčí vlny i kravské mlékárny) vlakem do neznáma... už jich mám zas plnou stodolu -.-
     
  5. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    No zeptám se ho, mám ho jako kamaráda na "Fa" ale myslím že moc více neprozradí.
    Já ho docela chápu proč tomu tak je, o to víc mě překvapil co poslal.
    Ale když je něco takto úspěšné pochybuji že nebude ještě jedno možné pokračování...
    Tož pěkný den...
    ;)
     
  6. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Chcem sa opýtať tých farmárov čo sú vyššie ako lvl 234 na normálnej farme či má význam pokračovať v levelovaní vyššie alebo to skončiť s láskavcom. Myslím ohľadne úloh v družstve lebo akosi nevidím dôvod pokračovať po láskavci a už by som rád prešiel plne na systém ziskových dekorácii miesto toho mať všade pasce a melodie a iné... Oplatí sa? Neoplatí?
     
    moncicak7070, ašada01 a -Jara05- tohle ocenili.
  7. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Tronaldo55
    Já jsem po dosažení lvl 600 na Baha umístila všechny ziskové dekorace na ostrov a pobřeží (tedy ne všechny, jen co se tam vlezlo).
    Když nám rozšířily levly až do 800, tak jsem to už neměnila, není kam spěchat. Na Baha se nové věci získávají v opičím chrámu a ne postupem, tak mi pomalejší tempo nevadí.
    Na farmě můžeš postupem získat další rostliny a možná i úkoly (to si nejsem jistá, protože je neplním).
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Richards76

    Odpovím zde abychom tam neřešili to co tam nepatří.
    Takový disk je nejlepší smazat přes příkazový řádek, pomocí příkazu diskpart poté mu přidělit místo a je to krásně čisté.
     
  9. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Ahoj pezt,
    a vyčistí mi len tú časť, kde je nainštalovaný ten win8.1?
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Richards76

    To se smaže celé
    to co by jsi potřeboval zachovat, by bylo nutné zazálohovat
     
  11. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    pezt, ďakujem za info.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  12. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte všetci.
    Mám na vás prosbu, potrebovala by som obrázok dekorácie Valčík s motýly / Valčík s motýľmi ale taký ako je v inventári ako ikona. Ja tieto dekorácie nemám, v tomto čase som asi nehrala. Mám len mini ikonku z FAQ, ale potrebovala by som to vo väčšom. Prehľadávam aj FarmOraculum, či tam náhodou nenájdem väčší obrázok. Vie niekto kedy bola táto dekorka zavedená do hry? Skôr by som to našla. Vopred ďakujem za pomoc ♥
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj astrid888

    Toto ?

    fullmoonoct2017fairybutterflies_big.png

    Screenshot_2.png

    Větší bohužel nejsou a nedělají se
     
  14. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Je to ono pezt, ten prvý je tuším úplne podľa priania, len neviem ako vynikne v avatare.
    Skúsim to ;o) Ďakujem pekne :)
     
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Plním úlohy hľadá sa konská sila,vnútorná bohyňa a pracovná výmena.V jednotke diamanante je stimulátor akciových plodín+1.Prosím mám na vás otázku.Či mi zostane kým si ho neaktivujem alebo sa hneď spustí.Ďakujem za odpoveď.
     
    Naposledy upraveno: 14/1/23
    moncicak7070, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -Kuteno-, tento bonus se ti uloží do inventáře (Zásobárny) a můžeš ho pak použít až budeš potřebovat ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  17. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Dave Lister veľmi pekne ďakujem za odpoveď to som chcel vedieť.
     
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -Kuteno-, není zač ;)




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    -Jara05-, moncicak7070 a bačkora85 tohle ocenili.
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No nevím... ale kdykoliv Astrid o něco projeví zájem, tak je tím při příštím OD zahrnuta. Takže pro inspiraci pošlu:
    [​IMG] Jen by přesně měla specifikovat, co vlastně chce. Při jednom OD chtěla mravence a když jsem ji poslala celé mraveniště, tak moc nadšená nebyla.xD
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 16/1/23
  20. žufánek

    žufánek Rádoby autor

    Mám velikou prosbu nevím kam ji napsat je mi 80 let a počítači moc nerozumím, chci se zeptat kdy opraví chybu vypínání a načítání farmy, která nastala v čase, kdy RT vložilo do hry Protěžové údolí. Farma nejde vypínat, stále píše, že farmeráma neodpovídá. hra se seká, musí se používat klávesa F5, anebo restart celého počítače, pokud se takto bude stále počítač zatěžovat, tak se mi zničí. Můžu prosím od někoho dostat nějaké vysvětlení? Moc děkuji.
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).