VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    1. [​IMG]
     
  2. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

  3. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    [​IMG]
    Krásné Vánoční svátky
     
  4. škopková57

    škopková57 Rádoby autor

    Přeji vám i Farmeramě hezké vánoce a šťastný Nový rok a díky za dárek.
     
  5. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Klidné prožití vánočních svátků a přání do příštího roku? Aby byl alespoň o trochu lepší než ty tři předchozí, kdy byl svět vzhůru nohama:)
    [​IMG]
     
  7. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG]
     
  8. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    posielam rovnaké prianie, krásne, ako nám Gordonka zaželala, ona si to môže dovoliť, len ešte nepriznala, prečo nepije hore nohami, ja viem, ani grcať sa tak nedáxD;)
    Šťastné a veslé:inlove:;)
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hledám zdatné sousedy na vyčištění nové plochy!!8) https://1iq.cz/i/tgH6W/9fnXg.jpg
    Navrhuji,aby místo další akce , proběhla řádná údržba! Abychom mohli říci" jak na nový rok,tak po celý rok!":cry:
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kaolín11, to už od konce roku 2020 tady nebudeme moct říct nikdy, aby to znamenalo bezchybný chod hry ;) Podle rady od Doba jsem vypnula mapu po přihlášení, stejně nepomohlo. Plochy se zobrazují tak nějak samospádem, samy sobě si :)
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mapu jsem také vypnul,zaznamenal mírné zlepšení,ale při každém návratu zhor mi stejně nezbude nic jinýho,než restartovat celou hru.
    Ach jo!:cry:
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já na hory nejezdím, stejně to zmrzne. V prohlížeči i v klientovi, cca pátý překlik na plochu je nutný restart...
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To bude asi spestření hry! Abychom se nenudili!:cry:xD
    Opravdu to nešlo uďělat lépe?!? Tentokrát se mi zdá,že to snad ani nebylo odzkoušeno před spuštěním.Jinak si nedokážu vysvětlit nefunkční horní lištu!:wuerg:
    Na druhou stranu,pěkně zapracovali na nové přihlašovací stránce. To jsme potřebovali!8) Jenom na mobilních zařizeních se o některé hráče pokoušel infarkt!xD
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, ten řídký porost lesních stromů mi pokaždé připomene řádění kůrovce nebo polomy v Tatrách. To si mohli odpustit a věnovat se přínosnějším věcem.
    Ačkoliv změnit vzhled je podstatně jednodušší, než najít a opravit chybu ve hře...
     
  15. pep11

    pep11 Pisálek fóra

    Chtěl bych se zeptat, v čem jsou itemy z bedny Picolo tak speciální. Vím, že v akci vyměň je křeččí past, tečkovaný deštník apod. jeden z nejžádanějších předmětů, ale nenašel jsem nikde, v čem jsou tak speciální. Na fóru i ve hře mi to jenom ukazuje, že dávají expy a to ne nijak exrémně moc, tak proč je tedy každý chce?
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    pep11, když ty body, co dává jednotlivá dekorace, vynásobíš bonusy z řádků na stonku, z mazlíkárny, ze zlatých i stříbrných slotů, kde je těch plusových bodů moc a moc, tak zjistíš, že dekorace, některé, z Piccolo bedny jsou fakt dobrej kauf :)
     
    Naposledy upraveno: 25/12/22
  17. ...Nepo...

    ...Nepo... Vycházející hvězda fóra

    Po dlhšej dobe som odtajnil 55ks nazbieraných Zázračných dební "Piccolo". Výsledok môžete vidieť nižšie...tak trochu som dúfal, že sa tam aspoň jeden florénovník objaví, ale nestalo sa. Najväčším sklamaním je asi dekorácia Medvedí kamarát, ktorá sa objavila pomerne vo veľkom počte a Vílí horúci prameň...a naopak najviac potešila dekorácia Nasprejovaná kvetina v počte 4ks (+2ks v lište) čiže okamžitý zber chlievov zabezpečený. Podarilo sa aj celkom dosť dekorácii na BS čo tiež hodnotím pozitívne a samozrejme 3x dekorácia na florény.

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Hmm, pěkná zásoba. Taky jsem vyndal z lišty pár kousků. Na ostatní nemám odvahu. Já kamarádím už dlouho jen s medvědem a vílou, teď jeden kouzelný strom, nemrtvo a občas deštník s tečkama ten se hodí ;).
     
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    ...Nepo... - a ako si tie Picolo bedne otváral,kombajnom,alebo jednotlivo?
     
  20. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Také jsem otevřela 40 beden Piccolo. Hodně tečkovaných deštníků, pár křeččích pastí, multitasking, dva jackové, kouzelný klobouk, pogo show, vílí pramen, pěstitel, pár festivalů světla a několik nemrtvých pokladů. Jo a pěstitel. Otevírala jsem ručně. Já jsem spokojená. 8)