VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    To mě jede farma od rána bez problému dokonce už šlechtím za 1 sk.
     
  2. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Dík za tip na šlechtění za 1 SK :music:
     
  3. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Pěstuju jak jelito ten akční plevel pro nublony, dneska se přihlásím že to tam naházím a ono je už po. No nésu já jouza ......
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Taky hraju bez problémů, radši sem ani nepsal do hry abych nebyl opět málem ukamenován.
     
  5. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    nezabudnite dokiaľ je deň zliav. 44x článkonožce, 44x cicavce, 44x vtáky
     
  6. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Mám naplníno za 1 SK. Poprvé jsem se nachystala na budoucí šlechtící akci. Snad jsem se trefila díky avízu.
     
  7. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    Dobrý den pezt dívam se nato tak ,že ten slot by byl navíc jen pro děsivou noc aby šlo přidat do nej diamantový bonus určení pro děsivou noc.
     
    moncicak7070, -Jara05- a .SilverAngel. tohle ocenili.
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, vzhledem k tomuto oznámení jsem stromy (a jejich XL vylepšení), jejichž plody původně měly víc než dvojnásobek upravené protihodnoty (tuším to bylo 1630), kupovala zbytečně, mohla jsem nemálo krejcarů ušetřit... Co už, člověk míní, RT mění :(

    EDIT: když už změnili protihodnotu, nemohli by nám všem, co jsme nakoupili v množství víc než malém, s tím hotfixem ty stromy sebrat a vrátit penízky? :D :D :D
     
    Naposledy upraveno: 17/11/22
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Nemohli, já koupil jenom po třech :D, ale zase dělám jiné "blbosti".
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Ještě že jsem koupila jen 11 a nechala na ostatní ploše pap. pírka :)
     
    moncicak7070, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Njn, Pitrýsku, já nakoupila podstatně víc, kvůlivá té protihodnotě. Rači sem to mohla utratit za suroviny na krmiva, kterých je málo :)
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O: Tak, tak, RT si z nás dělá šoufky. Krejcary nasbíráš, já nevím co s nimi. Věděl bych, ale jsem pohodlný klikat a přemýšlet, co kde chybí. Občas nějakou rostlinu koupím, ale abych tam chodil každý den, to ne.
    To nebyl dobrý nápad, míče jen z jedné plochy, když pěstujeme 2 akční. Budu muset dát na noc něco delšího, padátka nejsou.
    Edit: Pravdu máš, čas je běžec dlouhým krokem, dnes prší, tak se tady můžu vykecávat, ale rychlíci zde, to už je jiná liga :D i když kdo chce, návod k rychlejšímu hraní si najde, ale už je moc věcí v potaz, to mě moc nebaví.
     
    Naposledy upraveno: 17/11/22
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku, já mám krejcarů taky relativně dost, ale mohla bych je investovat jinde, kde to opravdu "hoří," a tímhle mě nakrkli na ultimo...
    S těmi pajdátky jsem to psala hned na začátku, že je to prů...švih. Někdo si tady napřed napochytal s okamžitým laskavcem a teď jen pěstuje. Já nemám čas, tak napřed budu pěstovat, jak to půjde, dvacátého prvního čas mám, tak když se zadaří napěstovat, pak spustím řádek a dochytám pajdátka. Tohle už není farmaření, to je alchymie :)
     
  14. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Jsem ráda, že se laskavec tentokráte vyplatil, protože cca 30 míčků z plochy je sakra málo. S použitím JC jich napadá o trochu víc, ale stejně jsou kohoutky utažené. Domnívám se, že by RT je mohl trochu povolit po té "opravě" protihodnoty u nového kakaovníku.
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    -Jara05-, tudy pšenka nepokvete :) RT aby nám dali kompenzaci za jejich malheur? (malér, nepříjemnost, pravil překladač) 8)
     
    moncicak7070, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  16. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O - za toto nám kompenzáciu nedajú,len neviem,ako to mohli pustiť von,keď na druhý deň to už upravovali?
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Třeba tam, Peťo, ještě zbyl někdo z původního týmu a chtěl nám dopřát, jenže mu na to přišli. ;)
     
  18. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Už tady něco podobného bylo - krmivo pro slona, pamětníci jistě vzpomenou, ale tam RT podlehl nátlaku hráčů, aby byla provedena změna. Tentokráte udělal opravu sám, bohužel v náš neprospěch, a možná, že se při tom ani moc nezačervenal. Stejně s tím nic nenaděláme.
    Spíš to někdo odfáknul.
     
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    evoku, trochu to spočítáme;) Pírek mám z jednoho stromu denně jen 2 ks tj. 3728 protihodnoty. Kdežto z kakaovníku je těch plodů s ananasem 10 a už je to 715O. Jsou stromy, kde plody mají trochu vyšší protihodnotu, ale ty je potřeba mít ve verzi xxl a jsou z tajemných sazeniček. Sehnat jich několik stovek není jednoduché. Kdežto kakaovníků si můžeme nakoupit kolik chceme. Když to porovnám např.s vážkou, která má protihodnotu lehce pod 1O tisíc tak to není vůbec špatně. Ještě když navíc musíš pro zvířata pěstovat,nakupovat, večně zabraný mlýn a pak ještě při rychlosklizni klikat. Stromy se o sebe starají samy a nic nechtějí. Takže já si Bahu zalesním.:)
     
  20. Trilian55

    Trilian55 Pilný autor

    Mňa by zaujímalo, či si niekto pamätá, že by bol nejaký nápad na vylepšenie aj zrealizovaný. Nemyslím ako úprava krmiva, ale podaný nápad na vylepšenie. Už veľakrát som mala nápad, čo s vecami z KŠ, so stromami v lište, žltými stajňami, ktoré nám "zavadzajú". Ale keď si prečítam pravidlá zlepšovacích návrhov, ani nie je čo zlepšovať ;) Tak by ma zaujímalo, ak už niekto nápad mal, zahlasovalo zaň potrebné množstvo ľudí, poslalo sa to RT, zrealizoval sa? Pamätníci, hlasujúci, bolo niečo také?
     
    libakos, -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.