VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    předpokládám, že jsi tam šla v zastoupení Cecilky. Pokud s námi ještě žil Eda, na první zimu ještě nahodil zimní kožich, na příští si už jen přistěhoval pelíšek k akumulačkám.Tím naznačil, že začíná topná sezóna. Končila tím,že se odstěhoval na parapet.;)
     
  2. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Slza radosti, stéká mi po tvářích. Až bude možnost, pošlu pytel Skunků.
     
  3. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Tak já mám lištovky hned tři za sebou. xD

    [​IMG]
     
  4. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    už jsem doma.Jen mě mrzí ten bonusový kód.V pondělí odpoledne jsem byla přihlášená a žádný kód jsem neviděla a včera jsem byla indisponována až do dneška,takže nemám nic.
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    V pondělí v 8,00 h byl kód v ofiku a v pondělí k večeru uvedla oba kódy Ciri13 v diskuzi k akci (Příšery).
     
  6. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Tak děkuji
    v této době jsem už byla v pelíšku,druhý den ráno operace
     
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Práce chvatná- prd platná,som si zahodil len tak do vzduchu (virtuálneho sveta)244 zelených lístkov na to pokazené koleso,no není to k nas......í ??!!-.-:wuerg::cry: Aspoň,že modré pripisuje neobmedzene!
     
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Copak? Otvíral jsi bedny a nesledoval? Já to pořád říkám, otevírejte bedny co tři dny. Ale i já mám na farmě tikající bombu, jednou k tomu dojde, chvilka nepozornosti a přestřihnu červený drát. :oops:
    [​IMG]
     
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    GordonSargent nejako tak.Bedne z lístkami neotváram,len keď zelené miniem,no teraz som jednu kopu odpálil.A bedne s hnojom som už stihol odpáliť 2x! 8) ,ale o hnoj nemám núdzu.
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Jj, taky mi to tam tiká :D
    hnojivo.png

    Průběžně usilovně pláču, aby vytvořili limit pro otvírání u této bedny (třeba na max 100 kusů najednou), leč zatím stále marně. Ale když nepolevím, třeba poleví RT ;)
     
  11. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Skali - ale toľko hnoja aj tak neminieš. :D
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Peto121 - třeba to taky odpálím a bude po starostech :D
    (už se mi to taky stalo)
     
  13. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Mimochodom,dnes to tu na fóre žije!:music:
     
  14. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Skali, kdysi jsme dělaly s Dankou experiment s bednou s krejcary. Bylo to sice porovnávání mezi dvěma farmami i s různým počtem, ale cílem bylo, jestli se vyplatí otevírat po menším počtu nebo po delší době naráz. Mně tenkrát vyšlo, že raději po menším počtu a tato zkušenost stála "několik" milionu krejcaru. Ty můžeš udělat podobný pokus. Z bedničky za 5Oks nebo 75 ks když se rozšoupnu mám 1 až 3
    [​IMG] při Tvém počtu můžeš udělat několik desítek ne-li stovek pokusů za menší množství a zprůměruje se Ti kolik kupek hnoje potřebuješ na 1 BZ/TBZ. A pak například tu zbylou polovinu tudíž 5 tisíc beden odkliknout naráz. Nejenom mě, ale docela určitě i jiné by ten experimet zajímal.:)
     
  15. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    Skali a co to otvarat takto :
    [​IMG] a [​IMG] potom kliknut na 947 [​IMG] a napisat [​IMG] a potvrdit , mne to obycajne da 2 500 plus hnoja a po vycerpani hnoja pokus zopakujem
    priklad [​IMG] , takto to robim uz dlho , ale tiez som v zapale hry to odklikla vsetko naraz a bolo vymalovane :cry:, nasyslit tie bednicky nie je sranda , a ked ich je vela vyuzivam to a predavam a zarabam na hnoji :p
    snad to pomoze niekomu ;)
     
  16. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Koukám že je tady samej hnojovej baron. Já sem pootvíral všeckych asi 20 000 bedýnek hned jak jsem vlezl před těma pár dněma na farmu a vůbec jsem se nedíval co z čeho mám.
    Jediné co jsem zaznamenal jsou bonusy na všechno možné, jinak mě v podstatě nic netlačí. Ale mám pocit, že sem těch hnojníkových bedýnek měl taky několik stovek. Nejvíc mě piclo do oka když jsem z bedýnek vycucl asi 500 party lístků.

    https://imgur.com/a/6kCnY7J

    Musím to pak pořádně prošpekulovat abych si je nevyplácal nějak hloupě.
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    alexandrakerulova00 - ahoj, taky to přepisuju na 100 kousků a pak ještě pro sichr přidám jednu debničku pluskem, takže jich otvírám 101. Kdysi se mi stalo, že to stejně systém ignoroval a otevřel mi všechny debny (možná váznul internet nebo kýho čerta). ;)
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Bezejmenný, pořád to říkám, otevírejte bedničky co tři dny.
    [​IMG] na dvě bedny slušný výkon.xD
     
    Naposledy upraveno: 6/11/22
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Je zajímavý,že obyčejná bedna s nářadím,u které bych teda ocenil,kdyby šli odkliknout všechny najednou,jde pouze po 100 kusech!:wuerg: https://1iq.cz/img/j3zDM/UunS5.jpg
    Jednou sem jich odklikal po sto kusech asi přes 30.000 kso_O.Fakt vopruz.:cry: Zato, velmi "potěšil" zisk asi 200 bonusů ke sklizni a k tomu pár set tisíc hnoje!:p
     
  20. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    GordonSargent 201 z dvoch bedničiek? Tak ešte aj tie máš počarované!? 8)

    PS:Všimol som si,že sa to tu začalo udomácňovať:
    ,,já rady dávám zdarma a nezištně každému trdlu'' :D
     
    Naposledy upraveno: 6/11/22