VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Skali

Skali Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

vilm4 tohle ocenil(a).
  2. jan.svatek

jan.svatek Hvězda fóra

Jen tak na okraj při všem tom plnění všemožných akcí...
    ...a další expertní úkol vešel do historie.

3. Pitrýsek47

Pitrýsek47 Ikona fóra

jan.svatek: to je umění ,-)))

úkoly nestíhám

Edit Y_n_O: :D snažím, ale jen když něco potřebuji, třeba kupón, SK apod. Jinak je projedu a řeknu nedám. Teď mám v merku u strašidel kombajn na 12h, tak až ráno.
    Jmenované jsou taky u ledu a navždy zůstanou i časovky, to už se nevyplatí ,-).

Naposledy upraveno: 29/12/19
  4. Y_n_O

Y_n_O Živoucí legenda fóra

Pitrýsku, pochopila jsem dobře, že ty se je snažíš plnit? Já je naprosto ignoruju... Doteď nemám splněné Dětské ZOO, Noemovu Archu, Farma nikdy nespí... o úkolech z děsivky raději mlčím, můj vzor MatýskoKamilková by byla zklamaná, nějak jsem se na to počítání kolikčehoakam poslední dobou vysesouvala... Ale já se polepším 8)

5. ašada01

ašada01 Veterán fóra

Nechala jsem se napálit a zakoupila silvestrovský stonek. V nabídce byly další tři balíčky, které jsem zamítla, ale to jsem netušila, že do stonku jsou zapotřebí dekorky z nich. Tak budu mít další nefunkční stonek, protože tolik peněz zase investvat nehodlám.

6. Y_n_O

ašada01: jsi už třetí tak různě na fórech, jak to pročítám, co se zlobí. Ale to je byznys, jak chceš jinak vydělat quantum měny, než když slíbíš vlastně polovinu a druhá část požadavku je malým písmem pod čarou ;)

7. atomo

atomo Rádoby autor

K tým silvestrovským balíčkom-neriešte to.Myslím si,že takých "výhodných" ponúk bude ešte viac.Ja som to jednoducho odignoroval.

vilm4 tohle ocenil(a).
  8. kaolín11

kaolín11 Orákulum fóra

9. Jonsdorf

Jonsdorf Titán fóra

No jo Holky...
    Ale to by nic neprodali když by to bylo jasně napsané.
    Takto mají aspoň šanci čas od času prodat i prošlé zboží...
    :D

Koenigswald stojí nad hrobem přítele Farmeramaka a čte náhrobní nápis.
    “Zde odpočívá Izák Farmeramak, řádný člověk, poctivý obchodník.”
    Koenigswald si povzdechne:
    “Chudák Farmeramak, musí ležet v hrobě se dvěma úplně cizíma lidma.“

10. kaolín11

kaolín11 Orákulum fóra

Malá pomůcka pro ty co blouděj v liště jako já! :sleepy: Pokud se hledají ziskové dekorace na pár použití,stačí do vyhledávače napsat znaménko + ! http://prntscr.com/qhtfvr
    Ještě by to chtělo vymyslet nějaký označení stálých dekorací!!!!!:eek:

11. Y_n_O

kaolín11: vymysli systém pro jednotlivé dekorace od roku 2010 v jedničkách a nulách a pošli našim programátorům ;)

EDIT: pak třeba budeš hrát zadarmo fakt 8) I když za tu práci by byl solidní plat...

12. MatysekKamilek

MatysekKamilek Ikona fóra

Ahoj v Novém roce.
    Děcka, jak dostanu foto z mobilu na fórum? Upozorňuji, že jsem už trochu "za zenitem - instagram, skype, what sap atd už je moc složitá věc" Tak prosím jednoduchý návod... :) Děkuji
    PS: Do NTB ho nejspíš dostanu přes kabel a dál?

13. Y_n_O

MatýskoKamilková, já jsem za zenitem ještě kousek dál, ale: když víš, že přes kabel do noťasu, tak pak jen vyhledat, uložit na plochu, otevřít pictu.cz, vyhledat snímek, nahrát a sem vložit adresu obrázku přes ikonku obrázek vedle smajlíka v liště, jako dycky.

Naposledy upraveno: 1/1/20
  14. -pechfógl-

-pechfógl- Živoucí legenda fóra

Děcka, vyzvedněte si novoroční kód - platí do zítřka.

15. Jonsdorf

Jonsdorf Titán fóra

Tak teda holky nechci se chválit ale já už normálně funguju.
    Bohužel doma to zatím nevypadá jako doma ale i na tom se pomalu pracuje.
    Málem sem byt nepoznal když jsem ho prošel, ale snad podle fotek vrátíme do normálu.
    Lahve čehosi co jsem nikdy nepil a různé podnosy s chlebíčky nebo co to bylo?
    A v předsíni nápis fiksou "Ráno se budeš divit, Tvoje opice"

Tak to je pro tento rok zatím vše nové...

16. jindrasofr

jindrasofr Stálice fóra

Nový bonusový kod: NEWYEAR2020

vilm4 a .SilverAngel. tohle ocenili.
  17. Jonsdorf

Jonsdorf Titán fóra

1) Kabelem na nabíjení který odpojíš od převodníku napajecího trafa.
    (Telefon připojuj neuzamčený a otevřený)
    2) Nainstalovanou aplikací kerou dobrý výrobce dodává s telefonem na disku.
    3) Možnost uložení z telefonu třeba do osobního mailu a ten pak otevřít na bůčku či PéCé
    4) Je tu i možnost přenosu přes wi-fi přímo.

A jak ho připnout na forum..?
    Vybereš obrázek a zmenšíš na povolený rozměr pro forum.
    (Ve Windovs je minimálně jedna aplikace která to umí, lépe však upravit v telefonu)
    Pak otevřeš povolené stránky úložiště.
    Nahraješ na stránky a vygerenovaný odkaz pak připneš na forum pomocí ikony
    Podrobný odkaz jak na to všechno najdeš ZDE

;)

18. pezt

pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

Ahoj MatysekKamilek

Pokud používáš v notebooku nebo PC Windows 10, lze přes aplikaci Váš telefon jednoduše přetáhnout z telefonu na plochu pohodlně myší.
    Aplikace musí být jak v telefonu tak v počítači a oba připojeni na stejnou síť v domě.
    Nebo použít bluetooth, odešleš z telefonu do počítače.
    A nebo kabel a po připojení na telefonu zvolit přenos souborů, akorát po otevření úložiště telefonu v počítači musíš najít složku kde máš uložené fotky z fotoaparátu, defaultně je to nastaveno ve složce DCIM - Camera, pokud máš nastaveno jinak tak z dané složky.

19. Jonsdorf

Jonsdorf Titán fóra

No, myslím že normální hráč tuto možnost nemá...
    :D

20. pezt

pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

Jonsdorf
    No vidíš, když hráčský účet nepoužívám tak mě to ani nedošlo, že to nejde, díky za upozornění ;)