VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nemožné se stalo skutkem.Dnes po otevření bedýnky za postup: https://1iq.cz/img/j3zDM/6wPT5.jpg 8)
    Akorát,zrovna tenhle druh moc nepotřebuji!:cry:
    Jestli další příjde zase po 46 levelech,tak jej dostanou má budoucí pravnoučata!xD:cry:
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Konečně jsem měla čas usadit Piccolky k Majáku. Byly tři, dvě z nějakých akcí a jedna od tygra. Květinové melodie, Křeččí past a Ingridin student (klobouk by byl lepší xD). Ale i tak jsem spokojená :) Ještě počkám, až na farmě dozraje laskavec a na Baha Pobyška, pak vyskladním různé tajemno. Snad se urodí něco užitečného ;)

    EDIT: tak na Baha ze stájí nic, co by stálo za zmínku; ze stromů zatím jedna Vistárie šarlatová, ještě jsem vysadila pár stromů, co se napoprve na plochu nevešly. Na farmu se připlacatil mrož, stromky jsem taky teprve zasadila. Uvidím ráno, jestli bude nějaké další překvápko.

    EDIT2: Tak na Baha palma rajkovitá, rovnou třikrát, na farmě nějaké XXL starší stromky, musím zkontrolovat inventář, hledala jsem jen novinky. Ale tuším zakřivený strom jsem zatím neměla v tom nejvyšším provedení. Takže dobrý, i kdyby to byl jen ten jeden lepší kousek:)
     
    Naposledy upraveno: 18/9/22
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Aby Y_n_O netrpěla samomluvou, tak se taky ozvu

    Screenshot_1.png

    :p
     
  4. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    pezt - to bude pod stromček? :p
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já si myslím, že je to příprava na zisk surovin na rozpěstování další rostlinky. Zatím jsem sice ten systém postupného mletí nepochopila, ale asi to bude ono...
     
    Naposledy upraveno: 22/9/22
  6. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    pezt, vykopal si studňu na farme, alebo ako sa Ti podarilo dať mlieť toľko SK???
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj DANKA722

    Skoro, nicméně pokud ti skončí prémium, a v době kdy ti prémium funguje párkrát zrušíš mletí superkrmiva, tak voda se ti vrací nad limit do nádrže. Po skončení prémia ti tam naskočí tolik vody kolikrát jsi to mletí ukončila ;)
     
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Stále tady řešíte, kdy se mají otevírat bedny,no přece o státních svátcíchxD

    [​IMG]
     
  9. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ach no jooooo:cry:jsem se uklikla,4000 hnoje v čudu a toto na další 2 roky.
     
  10. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Nejde o život, já jsem u výpliva odklikla 10.000 hnoje, málem mě natáhlo, ale bedýnky stále padají, tak na akce má vždy dost a už je slušná zásoba v liště.
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Vyzvedněte si odměnu formou bonus.kódu viz Akce (dnes).
     
  12. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Dievcata nieste same aj mne sa to uz stalo :cry:xDxDxD
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Teda že já dycky vychytám nějaké supersměny... Zítra o půlnoci se mění spotřební daň na PHM. Svět se zbláznil, auto za autem, kanystry, moc kanystrů, firemní mobilní čerpací stanice (tudíž vypisovat přepravní papíry podle ADR), Sodoma Gomora v motoristickém světě. :) Sem si spočítala průměr na hodinu, každé dvě minuty a dvanáct vteřin placení. Jo, jenže když tankují u třech stojanů naráz, tak taky chtějí většinou všichni zároveň zaplatit, to nezprůměruju, navíc s tím papírováním :oops:. A náš počítač reaguje tak na třetí klik, občas se zasekne u placení kartou i na pár minut (rekord je u mne sedm, platba neprošla, opakovat...). To je pak bomba obsluhovat ty naštvance, co jsou ve frontě... Nezávidím kolegyni zítřejší směnu, to bude ještě horší, až to všem doblikne, že končí ta "obrovská" státní sleva. Ale nejsem si jistá, jestli to není jen na benzín, u nafty by to ještě měli prodloužit? :oops:
     
    Naposledy upraveno: 29/9/22
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dotaz na zkušené BéZetkáře
    Kam dáváte dekorace tipu "Sklizeň kukuřice" ?!? :music:
    Zdá se mi,že v mazlíkárně zabírá místo dekorkám co sklízím každej den.Zatím jsem ji dal na bahapark.o_O
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11

    Jelikož nemám místo tak je na plantáži.
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Body nehoním, ale nechal jsem ji zatím na mýtině. Místo nikde není ani myš by neproklouzla;).
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Chjo, kdejakou ptákovinu jsem vyšlechtila hned, ale ten hlavní bonus mi stále uniká. Pěstuju, odevzdám do skleníku... Jsem farmářský Sisyfos, akorát nevalím kámen do kopce, ale plním nekonečný nenažraný skleník 8)
    [​IMG]
     
  18. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Sousedko, já už jsem skleník dávno vzdala... jak robotek plním úkoly v Družstvu...
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Skleník je důležitý. Po zrušení mixéru jediná možnost, jak si přilepšit.
    Družstvo je mi šumák, tam vlezu, jen když mi chybí podpůrné prostředky na akce. Až budu někdy mít čas (asi v příštím životě xD), tak ho třeba taky začnu plnit. Mám tam nesplněné prehistorické úkoly, třeba Katalog FLOTTO. Odměny se málokdy vyrovnají vloženému kapitálu. To to raději nahážu při Dožínkách do pomyslného sudu, tam je vždycky něco, co za soutěžení stojí :) I když třeba jen umístění se v té správné tisícovce hráčů ;) A samozřejmě se snažím plnit akce, kde je pokaždé něco k dobru pro růst a vzkvétání farmy :)
     
    Naposledy upraveno: 2/10/22
  20. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    heh a ja vdaka vam zase po dlhej dobe kuk do sklenika a co tam nevdim, pohanka xD tak som ju odklikla,samozrejme nic a za 12h. by som tam mala zase nabehnut,no ko sa poznam tak to nebudu hodiny ani dni skor tyzdne :cry:xD skleroza neboli .....