VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Batory

Batory Pilný autor

na co se dává sezonní kalich?-děkuji

vilm4 tohle ocenil(a).
  2. Dave Lister

Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

Ahoj Batory, Sezónní kalich je základní dekorace, kterou lze upgradovat. Upgrade byl vždy jako odměna v sezónách.

Ať vás síla provází na všech cestách

vilm4 a .SilverAngel. tohle ocenili.
  3. bropyk

bropyk Hrabě fóra

Ahoj,
    chtěl bych se tímto s vámi rozloučit. Původně jsem chtěl končit po topce na kterou jsem se připravoval někdy od března (abych měl nějakou motivaci). A měl jsem to tak již naplánované, že udělám vše pro splnění úkolů v družstvu a po topce konec. Nevylučuji, že se v lednu ještě přihlásím a topku udělám, ale zítra dodělám poslední úkol v družstvu a konec. Již není motivace hrát - vše hotovo, spoustu přebytků a jediné co nemám hotovo je 300 lvl, ale ten je naprosto nereálný. Přeji všem vše dobré a hlavně štěstí (kdo je šťastný ten je zdravý).

4. Y_n_O

Y_n_O Živoucí legenda fóra

Když už končí i ti skalní, je to smutné. Tak se vrať alespoň po tom novém roce na lednové dožínky, zúčtuješ s nimi komplet... A jak píšeš, hlavně buďme všichni šťastní a zdraví, nefunkční omalovánky jsou malé věci v dnešním světě.

Naposledy upraveno: 27/11/21
  5. evoku57

evoku57 Živoucí legenda fóra

Bropyk, děkujeme za přání a určitě se vrať na dožínky :music:;):) a také na nějakou tu vyšperkovanou akci a občas nakoukni, bo nám třeba přidají lvl na bahamu nebo i něco jiného, skvělého. Bude po tobě prázdno a pusto a budeš mi chybět

6. evainfo

evainfo Živoucí legenda fóra

Hezký dník :) každým takovým odchodem skalního hráče se tato mnoholetá a úžasná farmička nějak vytrácí, chřadne, čeká na novou inspiraci a ona stále nikde :sleepy: možná by bylo zase fajn, kdyby na polích zapršelo a zkazila se úroda, občas se sedlo do kina, dříve farmička i v problémech šlapala díky úžasné solidaritě hráčů, akce byly vždy novým překvapením a odměny jisté :p
    Teď se akce stále opakují dokola, odměny jsou o náhodě a hra hodně nejistá, jestli si ji vůbec zahraju xD a to, že se odkládá několika roční TOPka, na kterou se hráči připravují celý ten rok a na kterou se párkrát vypisoval dotazník, jestli ji chceme ... jasně že jó ;)

Jediné novinky ve hře jsou teď většinou v platbách na různé rychlo-akce v "Liště s novinkami" za reál a je jich docela dost ...

probyk úplně chápu tvoje rozhodnutí a moc přeji ať se daří, snad v jiné hře, hlavně v realitě a na TOPku přijdi zabojovat, nebo aspoň popřát nám stálým závislákům, co neumí s grácií opustit upadající farmičku a hlavně to, co sem za ty roky vynaložili :eek:

7. kaolín11

kaolín11 Živoucí legenda fóra

Zdravím
    Mám dotaz ohledně kompenzace. Jak máme dostat 5x silo upgrade. To znamená ,že už nebudeme muset kupovat za FL?!? Jestli ano,tak se o kompenzaci moc nejedná,bo by nám to dali do nějaké akce!o_O

vilm4 tohle ocenil(a).
  8. pezt

pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

Ahoj kaolín11

Silo - upgrade, by byla odměna v zrušené akci Podzimní festival. Proto se museli objevit takto. A proto je to ve formě kompenzace a nikoliv formou bonusového kódu.

Fajn hru pezt

9. kaolín11

kaolín11 Živoucí legenda fóra

Děkuji za odpověď. A jdu slavit,že jsem získal upgrade "zdarma" a zejtra samozřejmě pořídím chybějící za FL!:wuerg:
    Tak tomu říkám kompenzace!!!8):cry:

dasa1143 a vilm4 tohle ocenili.
  10. libakos

libakos Hvězda fóra

Od minulého týdne nemohu odpovídat sousedům přes soví poštu,přijmu zprávu ale odepsat nelze.Hraji v Unity a hra běží v pohodě i pošta fungovala také. Když přepnu na Klienta je vše v pořádku,jen mi stále u něho vadí to okolí .Psala jsem na podporu,dali to vývojářům ale ti mají asi jiné starosti.Hraní mi to nenaruší ,jen v Unity se mi na farmu lépe kouká ;).Nečetla jsem že by si někdo též posteskl a tak se s tím budu muset naučit pracovatxD

modro.ocko22 a vilm4 tohle ocenili.
  11. Pitrýsek47

Pitrýsek47 Orákulum fóra

Díky za kompenzační balíček, ze sila se stal 3 hvězdičkový hotel :D

vilm4 a evainfo tohle ocenili.
  12. pezt

Ahoj libakos

V jakém prohlížeči hraješ ?
    Vyzkoušela jsi i jiný prohlížeč ?

vilm4 tohle ocenil(a).
  13. libakos

libakos Hvězda fóra

Ahoj,
    pezt-hraji v Mozile,12 let bez problému,je mi divné že v klientovi problém nemám.Při odepsání zadám komu, vyplním řádek pod tím ale v řádku pro odpověď nereaguje ani šipka na straně.Klienta mám mezi ikonama a ten je asi v Googlu, já to nějak vyřeším .Mám ještě3 farmy a na jedné dokonce jde posouvat na straně řádek:)letecká funguje a nebo občas přepnu na klienta,žádný problém.Díky

Naposledy upraveno: 1/12/21
    vilm4 tohle ocenil(a).
  14. pezt

libakos

Posuvník na straně reaguje jen tehdy pokud tam je více textu, než na jednu stránku.
    Klient a Google je každý něco jiného.
    Nicméně bych doporučil prohlížeč Firefox obnovit, vždy se mi to u tohoto prohlížeče osvědčilo, když nefunguje tak jak má.
    Obnovení provedeš takto.
    Klikneš na 3 čárky vpravo nahoře, otevřeš nápovědu
    Screenshot_2.png

V nápovědě klikneš na další technické informace
    Screenshot_3.png

V otevřené záložce vybereš na pravé straně obnovit Firefox
    Screenshot_4.png

Po kliknutí ti to řekne co to udělá a klikneš na obnovit.
    Screenshot_5.png

Po dokončení se ti na ploše vytvoří složka se starými daty, kterou můžeš smazat.

Myslím, že by to mělo pomoci.

kiki2305 a vilm4 tohle ocenili.
  15. libakos

libakos Hvězda fóra

Moc děkuji za polopatickou nápovědu,správně pochopeno že jsem antitalent , bo
    jím se kliknout na něco co mi někdo nevysvětlí,dííííík , xDdám vědět...
    Jooooo,funguje to,zapotila jsem se ,protože se vše ztratilo,trochu jsem zpa
    nikařila ale už je vše v pořádku, strašně veliké DÍK

Naposledy upraveno: 1/12/21
    vilm4 a pezt tohle ocenili.
  16. pezt

libakos

Bohužel mám osobní zkušenost, že Firefox po čase používání trpí na nedostatky oproti jiným prohlížečům, ale bude to zřejmě dáno jeho jádrem.
    Ale jsem rád, že to pomohlo a vše funguje jak má ;)

Bokonon a vilm4 tohle ocenili.
  17. Bokonon

Bokonon Pilný autor

Co se zase děje?
    Nejde se přihlásit, končí to většinou na 45% respektive na 85%. A když se to povede, tak přepnutí na jakoukoliv plochu skončí nahrávací kytkou. Hraji v aplikaci.
    Za jak dlouho to zase bude hratelné?

Nejde to ani v prohlížeči, takže nějaký kolaps na serveru?

Naposledy upraveno: 3/12/21
    pezt tohle ocenil(a).
  18. pavelkohl1

pavelkohl1 Rádoby autor

U mě totéž.

19. pezt

Ahoj Bokonon a pavelkohl1

Nyní jsem zkoušel a v prohlížeči a v klientovi jsem se přihlásil úplně bez problémů.
    Internet funguje v pořádku ?
    Zkoušeli jste také prohlížeč ?
    Žádné problémy nemáme hlášeny.

EDIT: Vypni počítač, poté restartuj modem nebo router, a potom to vyzkoušej znovu.

Naposledy upraveno: 3/12/21
  20. rybička

rybička Rádoby autor

internet funguje normálně a také mám problémy s přihlášením, načítá 45%, po druhém nebo třetím pokusu se někdy načte, ale přechod z jedné plochy na druhou se nedaří. Točí se kytička. Tedy podobné jako má Bokonon a PavelKohl1