VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. evainfo

  evainfo Živoucí legenda fóra

  Ahojky a vím, že se to tu stále píše a zatím nevyslyšeno, ale chtělo by to ty další sloty 8) teď je na dlouho měsíční svět, do toho přijdou akce na farmu a dobré, náhodně získané bonusy mám rušit pro jiné pěstování o_O raději je tam nedám a trčí v liště.
   
 2. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

  Kdysi jsem sem dával zlepšovák na přidání slotů.Hru by to žádným způsobem nenarušilo. Zřejmě někam zapadlo.o_O
   
 3. Skali

  Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  Ahojte, kvůli přidání slotů, alespoň účelových - pro děsivku, jsem se v reportech nabrečela už dost. Ale RT má zřejmě jiný názor. Zkusím se zase připomenout :)
   
 4. GordonSargent

  GordonSargent Ikona fóra

  Připomenout? Spíš mám dojem, že to nikdy před tím ani nečetli a šoupli to rovnou pod šuplík. :)

  Skali, jsi si jistá tím svým usmívajícím smajlíkem ;)
   
  Naposledy upraveno: 12/10/21
 5. Skali

  Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  GordonSargent - to netuším, jestli četli nebo nečetli, ale mám trochu obavy, že kdyby nás náhodou vyslyšeli, tak by nám zároveň mohli zvednout nějaké ty požadavky v děsivých akcích. Pak by se to tu smajlíky jen hemžilo :eek:
   
 6. tronaldo55

  tronaldo55 Veterán fóra

  Zdravíčko. Chcel by som reagovať na posledný najnovší trend tu u nás na fóru. Používanie anglických výrazov. Áno áno, žiadnym spôsobom to nekazí diskusiu na tejto platforme ani razantným spôsobom neohrozuje spätnú väzbu. Bol by som však za aby boli príspevky s týmito výrazmi upravované administrátormi aby z nich boli tieto slová ktoré nepatria do českého alebo slovenského jazyka vymazané. Reagujem na to len preto, že sa to vytvára "pomyselný" dvojaký meter. Hovorím pomyselný pretože to nie je veľká veda alebo veľký problém. Príde mi však trošku nespravodlivé ak sú na fóru niektorí hráči kritizovaní za použitie povedzme príslovia v anglickom jazyku zatiaľ čo ostatní tu začali pravidelne používať výrazy ako "gym, real, ez, etc," To isté ako keď tu niekto začne písať o politike. Všetko je to o pravidlách fóra ktoré by sa za mňa mali používať. Viem, že za toto schytám kritiku ale som zvedavý na názor administrátorov čo na toto hovoria. Nikoho tu neosočujem len som zvedavý na názor tých, ktorí tu majú udržiavať poriadok. Taktiež chcem pripomenúť, že nie som žiadny žalobníček alebo čo mi to tu ktosi písal keď som upozornil, že politické názory na fóre nemajú miesto.
   
  vilm4 tohle ocenil(a).
 7. Dave Lister

  Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj tronaldo55, do diskuzí se snažíme co nejméně zasahovat a pečlivě posuzujeme co je už porušení pravidel a co nikoliv.

  Pokud někdo použije zkratku, tak to není vnímáno jako psaní cizím jazykem. Samozřejmě zde platí všeho s mírou.  Ať vás síla provází na všech cestách
   
 8. Pitrýsek47

  Pitrýsek47 Orákulum fóra

  Ajajaj, hlavně to zdravíčko, o politice jsem tu nečetl hodně dlouho, jedině skrytě. Žádný dvojí metr v hodnocení nevidím. Slušnost je taky dobrá věc a podvody v akcích nedělá ani RT. Nejlépe je zamést si před vlastním prahem....
   
 9. alexandrakerulova00

  alexandrakerulova00 Velvyslanec fóra

  tronaldo55
  gymtelocvičňa
  gymnastika
  telocvik
  telesná výchova
  telocvičný
  cize je to skratka , ktora sa uz bezne pouziva aj na slovensku


  realreálny
  skutočný
  realita
  naozajstný
  rýdzi
  opravdivý
  úplný
  vyložený
  živý
  prírodný
  ručný
  absolútny
  vážne
  fakticky
  veľmi
  skutočnosť
  pravý
  vecný
  realitný
  pravdivý
  úprimný
  reálna veličina
  faktický
  nehnuteľný
  ozajstný
  a tu mas vysvetlenie slova real ;)
  su to slova , ktore sa bezne pouzivaju , hlavne mladi ludia
  nehladaj v tom nic zle , ale zamysli sa nad sebou :)
   
 10. GordonSargent

  GordonSargent Ikona fóra

  Což o to Sašenko, musíme jít s dobou... včera doma vykládal mileniál o nějakých zetkách, ale prý mezi nimi není skoro žádný rift. Když jsem si to nechala vysvětlit, tak jsem se ze zvědavosti zeptala co jsem já. Nějaká generace X, ale tam to už prý názorově trochu skřípe. LOL. převedeno do grafické podobyxD
   
  Naposledy upraveno: 26/10/21
 11. Peto121

  Peto121 Polobůh fóra

  No,dnes som sem nakukol,po 3 minútach mi stúpol tlak na 200 >:( a teraz to idem ,, rozdýchať '' ,potom si dám asi čokoládu! :cry:
   
 12. GordonSargent

  GordonSargent Ikona fóra

  Peto, nechci Ti do toho kecat, ale čokoláda je na nervy. Na haprující tlak je česnek. Pak ještě jmelí,ale tam bych byla opatrná. A s česnekem taky opatrně, kolega se před preventivní prohlídkou předávkoval a pak byl den na pozorování :)
   
 13. Peto121

  Peto121 Polobůh fóra

  GordonSargent - pri mojom zdravom životnom štýle mi to neublíži,ani celá tablička večer o 22:00h zapitá kávou. :p
   
 14. tronaldo55

  tronaldo55 Veterán fóra

  mne nemusíš vypisovať čo znamenajú tie slová, bol som zvedavý na názor adminov ako to oni vidia. Admin napísal ich postoj a tým to pre mňa končí. Zbytočne vypisovať ďalej.
   
  vilm4 tohle ocenil(a).
 15. modro.ocko22

  modro.ocko22 Dozorce fóra

  Tak zase něco o ptácích,mám pc stůl u okna takže můžu sledovat,teď je tam nádherná sojka.Včera jsem už nasypala,dopoledne sýkorky,někdy je to lepší než telka;)
   
 16. evoku57

  evoku57 Živoucí legenda fóra

  K nám už pipíny včera také přiletěli, sice samé sýkorky, ale mám z nich radost :), také jsem jim asi před týdnem nasypala, ať se mají dobře a létají celou zimu, je to radost veliká, také to sleduji raději než telku, tam nic není
   
 17. -Jara05-

  -Jara05- Dozorce fóra

  Ahoj závisláci, po dlouhé době sem píši, ale mám k tomu dobrý důvod.
  Zítra- tj. v pátek, nastupuje Radek -Jonsdorf- do nemocnice v KV. Čeká ho náročná operace. Moc Vás všechny pozdravuje a prosí, abyste mu drželi palce. Bohužel nemohl tuto zprávu napsat osobně (ban).
  Domnívám se, že všichni z nás, kteří se ním setkali zde na fóru, mu budou přát jen vše dobré a já věřím, že upřímné přání dokáže divy.
  Přeji všem pěkný a úspěšný sváteční den a Radkovi hodně optimismu a aby se co nejdříve vrátil mezi nás!
   
 18. Pitrýsek47

  Pitrýsek47 Orákulum fóra

  Děkujeme za zprávu, budu držet palce i na nohou ať to dobře dopadne.
  Zdál se mi nějaký rozkolísaný, Radku, určitě se vrátíš a klidně piš jako začátečník ;).
   
 19. majcinka007

  majcinka007 Pisálek fóra

  držím palce i pěsti a také pozdravuji
   
 20. Apachie1

  Apachie1 Velvyslanec fóra

  Držím palce a pozdravuji!!!!