VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Taky se mi to hromadí na polici.
    Jediné co vyrábím, tak je Ananasové pečivo, a občas Pinkie Pie koláč :)
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já občas vyrábím tu Léčebnou mast, co zkracuje zeleninu na Baha, když je tam náhodou akce na padátka. Na trhu dycky strašně rychle zmizí. Ta zelená křivule s Esencí moudrosti mi odněkud přibývá. Ale nedávno jsem zjistila, že mám z beden quantum prvočinitele na červený punč, bromélie bylo taky dost, tož sem vařila. Škoda, že to jde jen po padesáti naráz, musela jsem natřikrát. Ale pár bodíků po konzumaci přibylo, tak budu střádat zas na někdy příště ;)
    Jak psala Gordonka, Mixér byl skvělý. Pro nás. Proto ho asi zatrhli 8)
     
    Naposledy upraveno: 20/8/22
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Celé fórum nějak umřelo o_O, co se to děje o_O
    Nikdo nic nepíše. Je to nějaká nuda :p
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Souhlas, už minule jsem psala, že je tu veselo jak na hřbitově. Kdybych nečučela na ty korejské seriály, unudím se k smrti 8)

    EDIT: ale včil je to celkem pochopitelné. Ti, co píšou, zvládli cirkusovou akci první den a syslí. Ti co nepíšou, nenapíšou ani teď ;)
    Já teda napíšu, že mi farma furt nejde na chromu a to už mám tu nejmodernější verzi. Je to těma sedmičkama? Dokud nemusím, okna neměním, stáhla jsem si Edge...
     
    Naposledy upraveno: 22/8/22
  5. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, také mi najednou nejede farma v CHromu, ačkoliv doteď fungovala normálně.. Chrom mám aktualizovaný...
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Apachie1

    Prosím uveď verzi prohlížeče a operační systém ?

    EDIT: Děvčata byly by jste ochotny trochu experimentovat ? U mě to nemá smysl protože mě to funguje.
     
    Naposledy upraveno: 23/8/22
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já klidně experimentovat budu, když mi polopaticky vysvětlíš, co mám udělat ;) Ale až večer, za hodinu odcházím do procesu.
     
    vilm4, moncicak7070 a DANKA722 tohle ocenili.
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Y_n_O

    Ok, je to jednoduché první krok by byl obnovení prohlížeče
    Klikneš na tři tečky a následně najdeš resetovat a vyčistit a v otevřeném okně klikneš na resetovat nastavení.

    Screenshot_1.png

    Poté vypneš prohlížeč a restartuješ počítač a zkusíš se přihlásit.
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím, co taky psát, v Edge vše funguje, akce se šlechtěním hotová ani ne do hodiny, zbytečně dlouhá. Přijdu sem jednou za den, sklidím nebo taky ne, prolétnu fórum, pošlu dárky a finito, nesyslím.
    Dnes držte pěsti fotbalové Plzni ;).
    Edit: Jasně, rozumím, ale kdyby byl Baník tam kde dnes Plzeň, fandil bych mu. (možná), ale je to každého věc...pozdrav Vrbovi ;).
    Edit2 No fandit je možná silné slovo, ale přál bych jim to, že si můžou zahrát i jinde ve "světě".
     
    Naposledy upraveno: 23/8/22
    vilm4, moncicak7070 a pezt tohle ocenili.
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Pitrýsek47

    Já jedině Baník ;)

    EDIT: Není to o tom jak se komu daří ale o věrnosti jednomu klubu. Tak jako ve formuli 1 fandím neustále Ferrari, i když neměli své období v minulých letech. Letošní rok je to zase o konzervativní strategii, kvůli, které mají drobné výpadky :(
     
    Naposledy upraveno: 23/8/22
  11. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj,to stále nefunguje klient,alebo Farma cez veb,alebo obidve?

    pezt - Celé fórum nějak umřelo o_O, co se to děje o_O
    Nikdo nic nepíše. Je to nějaká nuda :p

    No,to musí byť vážne,keď aj moderátori nemajú do čoho pichnúť!:p Ale je to tak,nikto nenadáva,že to nevie,nikto nehľadá 4.miestnosť..... nuda.
     
  12. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    pezt, vidím ten blažene vyplazený jazyk, konečne máte oddych;), no nemám strach, RT nám zase nachystá nejakú "štvrtú" miestnosť a hneď tu bude veseloxD;)

    hra mi beží stále dobre v GCH, win 11 ;)
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Peto121

    Na práci toho mám dost (příprava akcí), ale je to nějaké divné.

    Hra se některým hráčům nenačte v prohlížeči Google chrome.

    Ahoj DANKA722
    Snad nebude žádná čtvrtá místnost :)

    To je dobře že ti to funguje.

    Jsou i jiné lokace, které mají obdobný problém u některých hráčů.

    Údajně na tom DEV pracují, ale když jsem se dnes ptal, tak nic nového není co se týká toho problému.

    Tak to zkusíme vlastními silami na to přijít kde je zakopaný pes ;)
     
  14. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..ešte som chcela poďakovať neznámemu za skoro bezchybné SK FAQ, bola som zvyknutá sa prekliknúť na CZ, DE, EN aj azbuku by som dala, zdá sa, že v jazykoch zakrniem:music:
    Ďakujem:inlove:;)
     
  15. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Ahoj pezt. Pro info. Hraji v Google chrome. Někdy se načítá strašně pomalu, třeba dnes ráno v 5,00 hod to byl děs a někdy je to OK. Tak nevím, čím to může být, ale v 5,00 hod asi moc hráčů nehraje.
     
    vilm4 a moncicak7070 tohle ocenili.
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    DANKA722

    Nevím co myslíš ?

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj polacka

    To může být internetem, nebo zaneřáděný prohlížeč.
    Vyzkoušej jiný prohlížeč, doporučil bych vyzkoušet Edge
     
  17. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    pezt, no to, že predtým "často kladené otázky" v slovenčine neboli úplné, mi nevrav, že to robíš Ty..:D;)
     
    vilm4, moncicak7070 a pezt tohle ocenili.
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    DANKA722

    No dělám ;), ale nedělám to sám, podílí se tom i ostatní, bohužel dva slovenští kolegové co se věnovali pouze překladům už se dlouho neozvali, tak to převážně děláme sami. Někdo by se nám na překlady hodil, úplně všechno nestíháme.
    To víš nové koště dobře mete :p
    Převzal jsem vedení nad pracemi na FAQ, tak to trochu odsejpá ;)
     
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    pezt - tak to na pražáka prekladáš do slovenčiny celkom slušne! ;)
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Peto121

    Jsem naplavenina :p, pocházím z Ostravska, proto Baník ;)