VT: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem m2707, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. vvanilka

  vvanilka Mistr fóra

  Ahojte dôchodcovia v Česku, neviete mi poradiť, ako mám zistiť telefonický kontakt u Vás, keď viem len meno a adresu? Googlujem už pár hodín a bez úspechu, aj som zabudla pozberať úrodu a vybrať debnu s návnadami :oops:
   
  vilm4 tohle ocenil(a).
 2. Jonsdorf

  Jonsdorf Ikona fóra

  Vanilko tak to myslím nezjistíš, leda tak možná zkusit vyhledat jméno na Google, pokud tedy onen člověk číslo použil-používá v nějaké volné aplikaci či na nějakých přístupných stránkách.
  Když ale máš adresu tak zkus použít poštovní služby.
  Pokud z nějakého důvodu nemůžeš či nechceš máš prostě smůlu.
  Pěkný večer přeji...
   
  modro.ocko22 a vilm4 tohle ocenili.
 3. vvanilka

  vvanilka Mistr fóra

  Dík Jonsdorf. Veru som bola sklamaná, na Slovensku akási možnosť je cez Zoznam, ale v Česku všetko končí v slepej uličke. Našťastie sa vec vyriešila cez sociálne siete, ale nie mojou zásluhou, to mladšia generácia zvládla. Prajem krásny nový týždeň
   
  modro.ocko22, vilm4 a Jonsdorf tohle ocenili.
 4. ašada01

  ašada01 Velvyslanec fóra

  V neděli jsme se vydali na malý výlet do okolí Brna. Nejdřív vlakem do Tišnova a pak dalším do Borače. Hlavní část výpravy nastupovala v Brně na hlavním nádraží, tři z nás jsme měli nastoupit v Brně Krpoli. Stojíme na 2. nástupišti, najednou hlášení - zpožděný osobní vlak do Tišnova přijede na třetí nástupiště. Seběhli jsme do podchodu a když jsme vylézali na 3. nástupišti, vlak tam už stál a přímo proti nám byly otevřené dveře. Honem jsme nastoupili, dveře se zabouchly a vlak se rozjel. Pak se ozvalo - vítáme vás v mezinárodním rychlíku Slovenská strela, další zastávka Kolín.
  Chvíli jsme jsme na sebe vyděšeně koukali a pak šli hledat průvodčího. Řekl nám, že buď si zaplatíme jízdenku do Kolína, pro tři 720 Kč (plus to samé zpátky), nebo nám za 1000 Kč zařídí mimořádné zastavení vlaku. Hned jsme se zhodli na zastavení. Jenže než vytelefonoval povolení, Tišnovem jsme prosvištěli. Nakonec se podařilo zastavit vlak až v Křižanově.
  Výlet jsme měli krásný i ve třech, sluníčko a barvy podzimu, prostě krása. Jen se nám trochu prodražil.:p
   
  Naposledy upraveno: 26/10/21
 5. evoku57

  evoku57 Živoucí legenda fóra

  ašado, to nevymyslíš, to se musí zažít, hlavně, že jste ve zdraví dojeli xD:pxD, to je nejdůležitější, ale zpáteční jízdenka z Kolína by Vás stála víc, tak to dopadlo dobře, fakt supr počteníčko
   
 6. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Milí spolufarmáři, najdete nějakou korunku *** navíc? Já už jsem poslala.

  A Radkovi držím pěsti, to by musel být doktor nešika, protože Jonsdy je nezničitelný :inlove:

  *** odstraněn odkaz - pravidla fóra neumožňují odkazovat na cizí stránky. Skali
  Uveřejnění externích informací, povolené odkazy

  EDIT: omlouvám se, tak snad můžu alespoň napsat, že se jedná o nemocného Sebastiana, který teď v USA čeká na operaci, kdo bude chtít, tak dohledá.
   
  Naposledy upraveno: 28/10/21
  vilm4 tohle ocenil(a).
 7. Skali

  Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  Y_n_O - ahoj, tak to asi není nic proti ničemu. A když někdo bude chtít vědět víc, může ti vyslat třeba holuba :)
   
  vilm4 a Y_n_O tohle ocenili.
 8. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  vilmuško, pokud se nepletu, zaujal tě jeden interpret... Asi neposloucháš rádia, kde se tohle hraje.. Tak tady máš nášup, společně s idolem mých dívčích let :inlove: Ti dva se ale prostě uměli potkat :)

   
  Naposledy upraveno: 30/10/21
  evoku57 a vilm4 tohle ocenili.
 9. vilm4

  vilm4 Dozorce fóra

  Y_n_Očko,díky za ty krásně chraplavý hlasy.To byla paráda!A navíc jim rozumím!Hned bych se k nim přidala a pařila s nimi do středy-nebo až do neděle.Rádio opravdu neposlouchám,mám radši ticho,než to,co mi někdy nabízejí,a musela bych pořád přelaďovat.
   
  modro.ocko22 a Y_n_O tohle ocenili.
 10. evoku57

  evoku57 Živoucí legenda fóra

  Už mám konečně repráky a mohla jsem si pustit chrapláky, hezkyy :)
   
 11. modro.ocko22

  modro.ocko22 Dozorce fóra

  Ahoj
  takže zapnout stereo rapráky a jen tak pro potěšení poslouchat


   
 12. Peto121

  Peto121 Titán fóra

  Ahoj.Tak aj ja dám jednu na pokojný večer...

   
 13. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  A já jednu pro Jonsdyho...Snad všechno dopadlo dobře a už za nějakou chvilku bude s námi

  ...
  EDIT: Peťo, bubeník z téhle kapely, už tam není, Mike Terrana... Naprosto dokonalý mimoň. V roce 2010 u nás na Mástru nejen že trhnul rekord v bubnování, odehrál čtyři koncerty a svou šou, ale se zvedl od bicích, sebral zpěvákovi mikrofon a teď jdu zpívat já... A vystřihl Sinatrovu My Way jak ze žurnálu, odevzdal mikrofon a šel zas bubnovat...
  EDIT2: vilmuško, i ostatní, najděte si, kdo je DEMO, třeba některým z vás potom nebude tolik vadit...
   
  Naposledy upraveno: 4/11/21
 14. smoulinek123

  smoulinek123 Baron fóra

  Ahoj,snad mě někdo nevynadá ale musím sa pochlubit,,maso dělané metodou SOUS VIDE a teda povedlo se když su to dělal po prvé a hovězu rovnu tak krásně štavnaté i když jsom to chtěl udělat trhané ale nějak se to nepovedlo co jsem si myslel že bude ale i tak mooc dobré,tož sa mám ješta co učit ale já to dopiluji do jara a bude raut všeho druhu masa,tak co temu ferčate.
  [​IMG]
   
 15. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  no, já akorát konstatuji, ze jsem dostala hlad. asi obě polívky do hrníčku i obě oplatky, co mám do rána, sezeru hned... ;)
   
 16. evainfo

  evainfo Živoucí legenda fóra

  smoulinek123 už jsem něco o této metodě slyšela a z obrázku se zbíhají sliny :p no hovězí, které miluji se zde v těch sáčcích "vaří" několik hodin a vlastně jde tady o to, že se cokoli takto "uvařené-jako upečené" dá v těch vakuovaných sáčcích skladnit už jako hotové v mrazáku, kdykoli vytáhnout a konzumovat. Určitě to má výhody v uchování vitamínů v dané věci-ingredience, než to smažit na pánvičce, bez smradu v kuchyni xD ale když mám na ten flák chuť, udělám si ho naživo :p v hodně restauracích tento styl provozují delší dobu a člověk si přitom myslí, že má na talíři čerství steak :p ale proč né ... nebráním se novinkám ;)   
  vilm4 a smoulinek123 tohle ocenili.
 17. smoulinek123

  smoulinek123 Baron fóra

  evainfo jestli pujde tak dobře jak toto hovězí tak budu spokojen,jen vychytat teploty a hodiny a pak jen davaj a papkat ,na plánu je kerkovička ale snad ta bude trhaná a pak pujde kachní prsa na fronty,,chcu aj zkusit steaky pořádně silné at už to má význam že.
   
 18. Peto121

  Peto121 Titán fóra

  A čo???Dnes nikto nič nenapiekol???
   
  Y_n_O, evainfo, vilm4 a 1 další uživatel tohle ocenili.
 19. GordonSargent

  GordonSargent Ikona fóra

  no nevím, ale tato písnička by mohla o ledasčem vypovídat proč tomu tak je ;)

   
  Naposledy upraveno: 9/11/21
 20. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Já bysem vařila, dusila, smažila i pekla, ale pro sobě sama si to neba. A ani na to neni čas, tím svou lenost sama sobě si ospravedlňuji xD Kupuju hotovky, při velkém hladu na chleba namažu paštiku a tak... ;)
   
  vilm4, evainfo a Apachie1 tohle ocenili.