VT: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem m2707, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Pitrýsek47

Pitrýsek47 Imperátor fóra

Y_n_O super, to máš odměnu a útěchu za ty schody :D

2. modro.ocko22

modro.ocko22 Baron fóra

Y_n_O když jim dáš malé díško,tak ti nákup donesou až do kuchyně,běžně už takhle objednávám nějaký ten rok:)

vilm4, Veselka a evainfo tohle ocenili.
  3. Y_n_O

Y_n_O Živoucí legenda fóra

Nevidím důvod dávat spropitné za něco, co je v rámci objednávky. Dýško je za spokojenost či službu nadstandard... To je jako bych chtěla v hospodě dýško od hosta, co si sám musel načepovat pivsona, protože se mi nechtělo nebo nestíhám xD

Naposledy upraveno: 7/7/20
    Jara268, marketka47 a vilm4 tohle ocenili.
  4. -pechfógl-

-pechfógl- Živoucí legenda fóra

Ale třeba e-sohp "zakřivené pečivo" to má přímo v objednávce: Spropitné kurýrovi - a několik částek, z nichž můžeš vybrat.

5. ašada01

ašada01 Hrabě fóra

Před 14 dny jsem si skřípla prsteníček na levé ruce. Opuchl pořádně, pod nehtem se mi udělal hematom. Stále jsem se snažila, aby nehet neslezl, což se sice podařilo, ale před třemi dny se mi začal stáčet do půlkruhu a zařezávat se do prstu. Dnes už jsem to vzdala a navštívila chirurgii, kde bohužel naznali, že jediné řešení je nehet odstranit. Nic příjemného to teda nebylo, a já se v tom oblbnutí zapomněla zeptat, jak dlouho bude růst nový nehet. Nemáte s tím někdo zkušenost? Asi si už tohle léto nezaplavu, co?

Jara268, evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  6. Pitrýsek47

Dlouho, dlouho ,-), stejně jak dorůstají nehty, ale plavat můžeš vesele.

7. MatysekKamilek

MatysekKamilek Ikona fóra

ašada01: Na ruce cca 6 týdnů - 0,2 mm den, na noze 2 x tak dlouho. Roste pomaleji. Doporučuji k tomu Via..rm, bude zdravější a i o chloupek rychleji roste.

8. marketka47

marketka47 Hrabě fóra

ašada01, taky máš smolné léto:)já ani nemluvím,jsem u zavřená od března,nejdřív korona,s rouškou jsem nemohla dýchat,takže obchody a nákupy padly,zajišťovali kluci- a když roušky padly,tak jsem si 15. června ke vší smůle zlomila klíční kost na pravé ruce,ani nebudu popisovat jak,smáli by jste se mi. Takže mi nasadili na půl těla ortézu,ze zadu zapínat, na 4-6 týdnů, takže zase doma,neboť se do ničeho nedostanu a s levou rukou jsem opravdu levá,myš mi kluci přehodili obráceně,nevěřili by jste jaký je to problém se správně trefit kurzorem na místo,které potřebujete,a kdyby bylo jenom to,tak si výskám;)Takže synové nastoupili další směnu,ale telekrát i s vařením a ostatníma nezbytnostma,které jsou třeba.Bolelo to jak čert,spím v polosedě,horko je mi,hrůza na léto.Jen toto napsání je moje snad celoživotní díloxDTak mi držte palce,aby se to v pořádku zahojilo,děkuji a nezlob te se,že jsem to potřebovala někomu sdělit. Opatrujte se ahojky

9. ašada01

ašada01 Hrabě fóra

Děkuji všem za rady. 6 týdnů mě nepotěšilo, ale co nadělám. Mám prý udržovat prst v suchu a čistotě, každý den převazovat a mazat mastí. Jakou jsem se taky nezeptala.
    MatysekKamilek, jestli to vytečkované je mastička, můžeš mi prosím název napsat holubem? Moc díky.

Pitrýsku, plavat asi budu moct třeba v matice (naštěstí mám školu dávno za sebou), ale v českých rybnících to v nejbližší době nepůjde. Bude muset stačit vana.

Markétko, přeji hodně brzké uzdravení, můj ovázaný prstík je proti tobě nic.

Naposledy upraveno: 8/7/20
  10. -pechfógl-

Jo, nemoci, to je poslední dobou moje.
    ašada: to vytečkované v názvu by mohlo být derm, co ty na to?
    marketka47: O tom mi něco vyprávěj. Já si v únoru zlomila "jen" kůstky v zápěstí levé ruky - a strávila čtyři měsíce na chirurgii a v LDN. Taky levák. Vše v noční košili, civil tam netrpěli. Nojo, syn daleko a bůh vysoko, zato koronavirus a předtím chřipka přímo na ráně. Dodneška jsem se plně neasimilovala.

11. Pitrýsek47

ašada01: v nejbližší době určitě ne, ale do konce léta ano a taková gumová rukavička přelepená u zápěstí je docela slušivá ;) v lékárně poradí mastičku na hojení.

12. dinoalesi

dinoalesi Aktivní autor

ašada01: já bych zkusila měsíčkovou, na jizvy je skvělá a vůbec celkově na hojení ;)
    marketka47: úplně tě chápu i já se tak před dvěma roky starala o maminku, i když ono je to přece jen trochu jiné matka s dcerou, v každém případě máš skvělé syny, ale zase od toho ty děti jsou, aby tu péči mohly rodičům z dětství vrátit, ne ;)
    Držte se dámy, přeju brzké uzdravení :)

13. vilm4

vilm4 Hrabě fóra

Všech marodů je mi moc líto,soucítím s vámi a přeji,aby to nebolelo a brzy se vše zahojilo.

14. -pechfógl-

Jeden můj kamarád si vykloubil rameno naprosto neuvěřitelným způsobem: Seděl v křesle, ručku ležérně přes opěradlo a kýchl. Když to vykládal saniťákům,měli druhý silvestr.

15. MatysekKamilek

MatysekKamilek Ikona fóra

Ašada01: bohužel tabletky... na promazávaní bych dala leniensku... :),
    jinak na hojení mi mudr doporučila měsíčkovou, heřmánkovou a právě leniensku...
    1.9. jdu na operaci, tak jsem se ptala dopředu, čím podpořit hojení.

16. marketka47

marketka47 Hrabě fóra

-pechfogl- vidíš,u mě to byla také rarita a moc se nesmějte,já se skulila s postelexDMám jí asi 60cm vysokou. Usnula jsem jen tak obráceně na kraji, otočená k televizi a probudila se ránou na zemi a ukrutnou bolestí v rameni. Také se všichni dobře bavili,teda -mimo mě,která úpěla bolestí a nemohoucností sama nad sebou,ani si neumíte představit,jak jsem byla ráda,že jsem si kdysi pořídila elektrickou polohovací postel,kvůli nočnímu kašli;)Jinak bych spala v křesle.

17. -pechfógl-

Ale to u mně není, promiň, žádná rarita, tohle, i s tou postelí, se mi stalo už třikrát. Levá ruka, pravá ruka, koleno. A v křesle jse už jednu dobu taky spala. No, každé životní období má své půvaby.

18. Y_n_O

Y_n_O Živoucí legenda fóra

Holky, držte se. Ale nevím proč, se mi vybavila písnička od jednoho z našich zpívajících právníků: "Balada o úrazu snoubence Pepy." Tady klik, kdo nezná. 8) Jo, a tady jedna další, protože Vás mám všechny ráda, tak jako se mají rádi oni...

Naposledy upraveno: 10/7/20
  19. marketka47

marketka47 Hrabě fóra

Y_n_O, xDDěkujeme,dobrá duše;)

20. vilm4

vilm4 Hrabě fóra

Když ptáčka lapají,pěkně mu zpívají!

Naposledy upraveno: 10/7/20