VT: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem m2707, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Já jsem v Praze vždycky hledala jen kulturu, po výstavách, divadlech a koncertech pak jen hospody a bary, tohle jsem musela nastudovat v rámci zaškolování, abych uměla správně odpovídat na dotazy zákazníků a případně kontroly z vedení 8) :p
   
 2. k.vitek

  k.vitek Hvězda fóra

  Tam bych mohla nakupovat jen s živnostenským listem... nebo už to pravidlo neplatí? Jak jsem musela dát kvůlivá zaměstnání ŽL "na dovolenou" a pak jsem nějak neobnovila kartu do modrožlutého obchodu, tak už se tam asi nedostanu... ač jezdívám kolem, když jedu na kontrolu např. do Velké Bystřice.
   
 3. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Pravidlo platí. Ale tvůj zaměstnavatel určitě registraci má, stačí se zeptat, jestli by tě přidali do registrace, pak ti na recepci vystaví kartičku. Chodí k nám nakupovat z různých magistrátů, úřadů, firem, nemocnic a podobně a mají registraci na firmu a jsou uvedení jako uživatelé...
   
 4. k.vitek

  k.vitek Hvězda fóra

  vzhledem k tomu, že jsem obyčejný úředník, to v našem molochu ani nebudu zkoušet 8) momentálně se třesu, abych nepřišla o parkovací kartu.
   
 5. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Njn, Hanáci só rozvážní xD Ale za zeptání nic nedáš. ;)
   
 6. pezt

  pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Zdravím

  Moc bych chtěl poděkovat hráčce moncicak7070 :), ona ví za co ;)

  Fajn hru pezt
   
  vilm4, -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
 7. moncicak7070

  moncicak7070 Velmistr fóra

  pezt
  Vůbec nemáš zač :)
   
  vilm4, -Jara05- a pezt tohle ocenili.
 8. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Tady je zase živo jak na hřbitově 8)
  Tak jsem po nějakém čase opět zjistila, že pracuji v kolektivu, který nelze nazvat jinak, než slepičí kongres. Fujky, co jsem se od jedné dozvěděla na druhou, od druhé na třetí a od té třetí zase na tu první... To fakt musí bavit, dělat drby ;) Ještě že to mám nastavené tak, že jedním uchem tam a druhým ven. Ať si to vyříkají narovinu, není nic snadnějšího :)
  Když mi vadilo, že ičařky, které doplňují cukrovinky u pokladen, hřeší na to, že si to doplňujeme samy, kdyby náhodou dojel na kontrolu nejvyšší, a pak jen vezmou telefon a vyfotí, že mají splněno, tak jsem jim to řekla. Nezabralo, řekla jsem to jejich šéfovi. Zabralo. Mno, nejsem líná, ale abych dělala práci za někoho, kdo je za to placený a trošku jinak než já, z toho jsem už vyrostla :)
  Další perlička: dnes ráno pán přijel na kole s reklamací. Reklamoval zkaženou rybu. Podotýkám, že nakupoval v pátek a opět byl na kole. Nedivím se, že mu ta ryba na zádech v batohu v těch třicítkách umřela podruhé :p Dnes už jsem to nestihla, ale zítra se rybářů zeptám, jak to s ním skouleli :)
   
 9. Peto121

  Peto121 Polobůh fóra

  Y_n_O - tiež pracujem s ľudmi a je to asi to najhoršie. Ak zmením job,už nikdy podobné.
   
 10. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Peťo není to nejhorší, já jsem trpěla v kanceláři bez kontaktu :oops: Jen se musíš obrnit. Pravidelná každodenní srážka s blbcem je nastavená počtem pravděpodobnosti a o zbytek se musíme postarat sami. Nenechat se rozhodit. :) A vynahradí to zákazníci, kteří umí odpovědět na pozdravení, poděkovat a popřát hezký den. Jak málo stačí k dětské radosti ;)
   
  Naposledy upraveno: 8/8/22 v(e) 9:14 PM
 11. k.vitek

  k.vitek Hvězda fóra

  Přiznávám, že minulý týden na své každoroční letní józe jsem se držela dost v tichu... asi předzvěst toho, že šéfka poměnila kontrolní skupiny (4 lidí)... a čeká mě každodenní ježdění s "rádio Gaga" -.- a dnes mě dorazila kolegyně v kanceláři, že jak jsem měla minulý týden dovolenou, že "na kávu" zaskočila kolegyně, se kterou mám následující sezónu jezdit... a Y_o_nočka to popsala před chvílí úplně trefně... "kokoko"
  Zástupce kontrolovaných subjektů nějak vydýchám (i když posledních pár let sleduju, že se v oblasti, ve které se pohybuju, nějak moc proudem roztekl alkohol... a jednat s takovým oalkoholovaným odpovědným zástupcem kontrolovaného subjektu je dost opruz)...