VT: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem m2707, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. m2707

    m2707 Znalec fóra

    Moji milí, abychom nezahlcovali vlákno k aktuální akci, založila jsem vlákno závisláků- Důchodci závisláci. I když chodím ještě do práce, čas na farmičku si udělám vždy.
    Budu ráda, když se tu ti z vás, kteří měli komenty k mé poznámce, objeví. Zatím přeji hezký večer Moni- m2707;)
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    k.vitečku, to jsem ráda, že Tě moje příspěvky dokážou povzbudit, příjemně naladit... Proto je sem posílám :)
     
    k.vitek, lacrima a -Jara05- tohle ocenili.
  3. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Jé... proběhla archivace vlákna :oops: no co už
     
    -Jara05-, Prepperka a lacrima tohle ocenili.
  4. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak uz aj ja patrim sem xD

    No ja som isla trosku skor ;) Nech si ten dochodok uzijem, ktovie co vymyslia za 2 roky :mad:
     
    Naposledy upraveno: 2/9/24 v(e) 8:49 PM
  5. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Na to se tady někdy "hrálo"? xD já mám do řádného důchodu ještě hóóódně daleko... snad se roku 2040 dožiju... jestli teda zase neprodlouží odchody do důchodu. 8)
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tohle je útulek pro důchodce i závisláky. Já sem patřím od prvopočátku jako závislák, jako důchodce ještě chvíli nebudu. Pokud se já i hra udržíme v chodu, budu mít dvojité členství, stejně jako sovička :)
    EDIT: kvitečku, z archivu si také muziku pustíš :)
     
    Naposledy upraveno: 3/9/24 v(e) 10:31 AM
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    .... len tak ....

     
    lacrima, Skali a bačkora85 tohle ocenili.
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Jen tak

     
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    pezt moja preferovaná kapela,jedna z xy. Very dobre! ;)
     
    lacrima, bačkora85 a pezt tohle ocenili.