VT: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem m2707, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Jonsdorf

  Jonsdorf Ikona fóra

  I já se přidávám Mončičačko...
  Mít rád jeden druhého je úžasná věc.
  Gratuluju a přeji všechno něj...
   
  medved222, evainfo a moncicak7070 tohle ocenili.
 2. moncicak7070

  moncicak7070 Velmistr fóra

  Všem MOC děkuji :inlove::inlove::inlove::inlove:
   
 3. evoku57

  evoku57 Živoucí legenda fóra

  Láska kvete v každém věku a do společného života vykročte tou správnou nohou :D:music:, chce to hodně lásky, pokory, tolerance a ohleduplnosti a ostatní přijde samo, užijte si to 8) a přeji Vám, ať už je to naposledy na celý život
   
 4. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Vilmuško a takhle jel s filharmonií a s nahrávkami skoro dvě hodiny jeho sólového koncertu. Dvořáka jsem vybrala kvůli tomu, že je to jeden z nejlepších volně dostupných zvukových záznamů, protože předcházel předání ceny. To ostatní jsou takové mobilní střípky, které pomůžou vzpomenout jen těm, co tam tenkrát byli, jako třeba já...

  Znovuzahájila jsem tu několikanásobnou akci, tu první víkendovou jsem stihla. A můžete mi poradit, co mám dělat ve volném čase, ač je ho pomálu? Přístup k rodině mám povolený 24 odpoledne a 25 odpoledne, 31 dopoledne, když zeťák odjede na flám dřív, než já budu moct přijít na oběd a odjet do práce... Z nudy se posté dívám na Lásku nebeskou a dál už už nevím...
   
  Naposledy upraveno: 19/12/21
  -Jara05- a vilm4 tohle ocenili.
 5. Pitrýsek47

  Pitrýsek47 Orákulum fóra

  Y_n_O: Hlavně, že máš aspoň někdy povoleno ;) radí se těžko tomu kdo ani radu nepotřebuje, stačí když napíše a je mu líp, navrhuji hladit kočku :D.
   
 6. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Hafoušku, jako dycky máš pravdu. Fňuknu si a uleví se mi :) Cecilku už mám málem olysalou ze zimní srsti z neustálého hlazení ;)

  EDIT: jj, loni platila přísnější rodinná pravidla. Ale na druhou stranu to bylo přínosné, potkala jsem matlafousku aj s panem matlafousColombem, dostala dobroty... Všechno má svá pro a proti 8)
   
  Naposledy upraveno: 20/12/21
 7. Pitrýsek47

  Pitrýsek47 Orákulum fóra

  Tak tak, dobroty dostalo i auto ;) a kde vůbec je vysmátá, ani vidu ani slechu, ale věřím že se nám směje až se jí od tlamy (pardon, pusy) práší :).
   
 8. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Jo, i přes tu smradovůni miláška prodali. Kde je? Tam, kde je jí nejlépe, doma. Třeba nám ale pod stromeček nebo k novému roku do komiksárny něco nadělí, protože nevěřím, že i když nehraje, že na fórum inkognito nezavítá...
   
  Naposledy upraveno: 20/12/21
 9. vilm4

  vilm4 Dozorce fóra

  Y_n_Očko,nudíš se?Nekupuj si medvídka mývala,na NTFL je k vidění Zaklínač!Nebo už ho máš okouknutého?
   
  -Jara05- a Y_n_O tohle ocenili.
 10. evoku57

  evoku57 Živoucí legenda fóra

  Matlafousku také stále vyhlížím a čekám, zda se objeví, opravdu mi moc chybí, byla s ní převeliká legrace xD zasmála jsem se a tím mi prodloužila život. U nás také loni byla na Vánoce a ještě teď na to krásné vzpomínám, snad se ozve
   
 11. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Vilmuško, sleduju na etapy; dycky usnu, ale už jsem u pátého dílu. Už jsem si od loňska zvykla na toho se dvěmi tvářemi a zádelí místo brady, alespoň je něco nového na dívání. Ale jediný Zaklínač pro mne stejně bude Michał Żebrowski. :inlove:

  EDIT: a stejně v tom udělali bonako, Geralt se s Ciri potkal jako s malou holkou, ta planoucí půlelfka Falca byla potom její nejen parťačka a spolu drancovaly města a zabíjely se svou bandou bezohledně všechny, Rience patřil Djikstrovi... och, achich uch, co mi tam ještě poměnili? Jo, Cahira, ten je taky zcela mimo mísu...

  EDIT2: že udělali nové postavy a změnili děj v hrách, to beru, ale tady se mohli trošku krotit. I Yennefer vychází jako oběť a je to přitom sobecká čůza, i když občas poslouží k dobré věci...
   
  Naposledy upraveno: 22/12/21
  -Jara05-, vilm4 a Apachie1 tohle ocenili.
 12. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Už je sice po svátcích, kvůli kterým tenhle song vznikl, ale protože se povedl, tak ho sem klidně jako multipost pošlu (ale zábavnější je ten z Lásky nebeské xD)
   
 13. Peto121

  Peto121 Polobůh fóra

  Y_n_O to máme z každej strany teraz.Treba trochu gitár..;)

   
 14. -ponny123-

  -ponny123- Zelenáč fóra

  Strašně dlouho jsem tu nebyla asi 6let,tak nějak začínám od začátku :Dmožná si mě někteří i pamatují.Přišla jsem vám tu popřát krásný Nový rok 2022 a jak poslední dobou říkám SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEM :inlove:
   
 15. veverka61

  veverka61 Perspektivní autor

  Přeji všem farmářům a farmářkám šťastný nový rok - ať je ve všem lepší než ten loňský. Hodně zdraví a splněných přání a hodně úspěšně dokončených akcí :)
   
 16. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Vilmuško, asi si koupím toho medvídka mývala, stejně mám málo masek... xD Oddívaný všechno možný aj nemožný, momentálně sleduju Řád, takovou slátaninu o čarodějích a vlkodlacích mládežnících... To už i Shadowhunters vyšli líp. Ale co už, aspoň se něco děje xD Jo, ještě jsem dosledovala nové díly Ztraceni ve vesmíru. Překombinované, ve výsledku čekám, že bude další řada. No a jdu lovit něco dalšího na nudu, zkusím tu druhou placenou stanici... Teda až dodívám pokračování Karate Kida. ;)
   
  -Jara05-, davidson00 a vilm4 tohle ocenili.
 17. vilm4

  vilm4 Dozorce fóra

  Děvče moje,je to bída!Ze zoufalství sleduju Mrňousky!A ke všemu teď začalo pršet!Asi zase začnu háčkovat záclonky-některé nevydržely předvánoční praní.Ach,jak hluboko jsem klesla!
   
  -Jara05- a Y_n_O tohle ocenili.
 18. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Tak k háčkování bych už se asi neodhodlala, mám zamrzlé dva prsty, každé očko i sloupek by vypadaly jinak xD Ale zkusit bych to mohla, koneckonců móda se vrací, dceři a vnučce by se na jaro šikla slučivá ponča... Dík za nápad :inlove:
   
  -Jara05- a vilm4 tohle ocenili.
 19. vilm4

  vilm4 Dozorce fóra

  Nápady bych měla-jenom ta realizace a odhodlání mi letos nějak chybí.Ale mohlo by být hůř,kdyby naši koupili místo chalupy zámek.Když si představím ta okna a stóry na ně-brr!Naštěstí na zámek neměli prachy.
   
 20. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Ještě neháčkuju, musím počkat na výplatu, abych zakoupila klubíčka. Ale neva, na flixu jsem objevila loňský projekt, Arcane, je to před hrou League of Legends. I když ji asi neznáš, je to festovní podívaná. Zagůgli nebo se zeptej ňoučat, je to taková kombinace scifi a fantasy. Chvíli mi trvalo zvyknout si na animaci, je rozdílná od hry i od jiných mnou sledovaných anime (povětšinou japonských), ale líbí se mi to. A hudbu pro ně nahráli Imagine Dragons...:inlove:
   
  Naposledy upraveno: 9/1/22