Vrcholové chvástání (6.12. - 12.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 5/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Ve střední části jeskyně na políčku s netopýrem - cenou je totiž netopýr požitkář.
    Tuto tajnou informaci jsem získala velmi neobvyklým způsobem - přečetla jsem si podrobný návod k akci na první stránce této diskuze.

    Lidé, čtěte. ;)
     
  2. var

    var Pisálek fóra

    Prisím,poradí mi někdo,jak se dostanu na číslo 40? potřebuji zdravou svačinku,ale nemůžu se na ní dostat, děkuji za radu.
     
    EvaModelína, babina51 a burds tohle ocenili.
  3. mituli

    mituli Polobůh fóra

    var-vrat se o několik stránek na zad a tam to skali krásně namalovala.,musíš z hory do jeskyně.Taky jsem z tím bojovala,tak držím palce.
     
    babina51, burds a kiki2305 tohle ocenili.
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Hora, střední část, políčko s růžovou šipkou. Tam použij dynamit a budeš mít otevřenou cestu do jeskyně na ten uzavřený okruh. Obrazové vysvětlení je od Skali v příspěvku č.531.

    EDIT: Tak mituli byla rychlejší :)
     
  5. var

    var Pisálek fóra

    • Nepiš více příspěvků za sebou. Pokud chceš něco dopsat, použij tlačítko "upravit". Děkuji, Skali

    díky moc,už jsem našla :),tedy byla to fuška >:(:D

    taky díky,ani nevím,jestli to za to stálo :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/12/17
    mituli a babina51 tohle ocenili.
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Případně přijmout funkci moderátora zde... :inlove:

    kiki2305, to neprojde... 8)
     
  7. bionta

    bionta Perspektivní autor

    RT chce jenom naše penízky vsázené do hry,jsme jim ukradení.......jinak tato akce je NEJBLBĚJŠÍ za celých 7 let co farmu hraju !!!
     
    frybka, babina51 a cipísek53 tohle ocenili.
  8. Evina270

    Evina270 Rádoby autor

    Ahoj musím poděkovat Zině..příspěvek na str.15 ,moc mi pomohl.Díky!!!!
     
    MatysekKamilek, babina51 a burds tohle ocenili.
  9. KOLENO1970

    KOLENO1970 Rádoby autor

    Tak můžu říct,žádný sokol a tím pádem akce neúspěšná.
     
    babina51 a burds tohle ocenili.
  10. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra


    ;)I já jsem měl 200% do stodoly
    (těch 9 ks zeleniny z jednoho políčka 1x1 je prostě úžasných) a byl jsem "hamoun".

    Místo toho, abych si rychle osel na noc bílou lilii (a že jí je třeba!) nebo zamýšlenou růži jehličkovou (měl jsem v plánu dokonce obětovat SH!), sklízel jsem právě tu "vyrovnávací mrkev", abych neměl ráno v neděli dlouhý prostoj, neb se mi nechtělo brzo vstávat. Ještě jsem před 22:00 sklidil poslední mrkev a najednou "plop" a ani restart hry ba i počítače mě neumožnil osít (vedlejší louku a mýtinu - dohromady 300 pidipolí), zatímco na hlavní jsem měl na poho polích akční (ráno 51 ks akční z jednoho poho pole!).

    Takže mi skutečně ráno nic na těch plochách nehnilo a neměl jsem žádné prostoje - pole jaksi ležela ladem!xD


    No, co jsem mohl dělat? Ještě jsem ráno osel tak, abych do konce bonusu +200% do stodoly doplnil zásoby zeleniny a zásluhou onoho bonusu napěstoval dostatek akční "na dvě doby" (nepočítám-li 1x15 plodin na rozpěsování ->135 ks - nejsem premium, ale po osetí 10 plodin mi to automaticky doplnilo 5 ks), ač jsem původně akci plnit nechtěl.

    Takže mám stonek hotový, jakkoli si myslím, že ho moc nevyužiji, neboť takový superkrmivový magnát zase nejsem.;)
     
    Naposledy upraveno: 11/12/17
  11. zuzadub

    zuzadub Pisálek fóra

    • nepiš více příspěvků pod sebe
    Verte, ze nie som uplne blab, ale v dekoraciach BUM resp dynamit po miekolkych rehladaniach nemam...ceelin som nasal...ja malo diskutujem a ani nebudem, ale hadam nejake to pravo povedat ze nieco nemam ...hadam mam....
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/12/17
    babina51 tohle ocenil(a).
  12. .jozefinapizgovaguza

    .jozefinapizgovaguza Rádoby autor

    Neviem sa rozhodnuť či obetovať 160 super krmiva na poslednu dekoraciu potrebnu na fazuľu ,je mi ľuto ich dať :(
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  13. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    dekorace BUM je na políčku č. 4 části nízká hora dole - podívej se na první stránku této diskuse, je to tam přehledně namalované (a není na tu dekoraci potřeba nic závratného ...
     
    babina51 a elbedna tohle ocenili.
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Medvánek - vždyť jsem jí dala i obrázky, kde přesně obě dekorace najde....

    zuzadub - dekorace v úkolech vyzvedni. Pak je z inventáře (levá lišta - bedna - pod ikonou vázičky - mezi dekoracemi) dej na plochu a každých 8 hodin je sklízej.
     
    DANKA722, babina51 a elbedna tohle ocenili.
  15. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    No jak tě tak čtu, jestli ty nebudeš názvy těch dekorek psát špatně. Nesmíš hledat BUM, ale BUUUM, nejlépe když do vyhledávání v dekorkách napíšeš jen "bu", to ti ji už vyhledá.
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Prosím vás kde nájdem tu dekorku buum?Bojím sa do tých hôr vliezť,lebo by som v nich zablúdil keď ich nepoznám.Poznám iba tie našexDxD.Vysoké Tatry to sú proti týmto horám malinaxD.
     
  17. zuzadub

    zuzadub Pisálek fóra

    Ospravedlnujem sa, ale ked napisem text, vidim ho po odoslani zmeneny..asi to bude tou grafikou.

    Avsak, nech ma citate akokolvek ....napisat do dekoracie viem i B i BU...a vsetko som prehladala, avsak BUM v dekoraciach nie je....Dakujem za Vau pomoc....uz je to aj tak jedno....

    Pekny den, zuzadub
     
    Prepperka a babina51 tohle ocenili.
  18. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

  19. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    a kde vezmu dynamit do ted nula ve stodole
     
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    walik68: Pokud ho máš ze hry, hledej pod ikonkou dekorace/modrá vázička a umísti si ho na plochu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.