Viva la Rajče (17.5. - 22.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Na farmě jsem měla dobrou přípravu, napadalo 594 okvětních lístků. To na děsivých plochách budu mít smůlu, mám zasetou 10 minutovku, neb jsem se začetla na foru a zapomněla sklidit a zasadit dlouhou. Jestli nepovolí padátka, tak 2.část asi nedám.

    Edit - tohle patří do jiné akce :p
     
    Naposledy upraveno: 16/5/19
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    evicka435: asi až 19. 5. při začátku druhé části akce...

    ašada01: nevyhrnuj kalhoty, když brod je daleko... Já mám dojem, že nemám zaseto nic, protože jsem sklízela na poslední chvíli. To pude :)
     
  3. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Akci dělat budu, i když nevím, jestli zvládnu celou - ale nevím, nevím, kdy já si stihnu už konečně dodělat houbový les...a splnit ostatní úkoly děs v družstvu a Jackův obchod? Ach, ach...
     
  4. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Tak jsem znovu pročetla FAQ a zjistila jsem, že jsem smotala dohromady akce Viva la Rajče a Rajčeho výprava. To to sakriš nemohli aspoň jinak pojmenovat? Takže mě zítra nebudou chybět uschlé lístky, ale červi. Já se z toho asi zjevím.
     
  5. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Hezký chaotický večer. To já to beru jako výzvu a zkoušku mé mozkovny. Jdu do všeho a uvidím , jak se s tím poperu a kam dojdu. Mám to komplikované tím, že v neděli nebudu v podstatě celý den doma, zítra a v pondělí denní 12 a dnes jsem začala rozpěstovávat až v půl 9 večer. Bude to tentokrát zajímavé :)
     
  6. .Hanina58.

    .Hanina58. Zelenáč fóra

    nějak jsem se v tom zmatku zamotala,,ale nenašla jsem kde vzít "Sarančí klíč"..má být jako odměna z úkolu,,?? jen nevím z kterého??hi hi,,poradí někdo,díky:)
     
    radyn.m, Honzulka05 a maribeja tohle ocenili.
  7. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    .Hanina58. - projeď si odměny v diamantových stupních - někde jsem je ke konci zahlídla ;)
     
    radyn.m a Honzulka05 tohle ocenili.
  8. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    No - pravda je, že už se v tom začínám ztrácet i já... a to už je co říct. Už jsem vzdal i jakékoli propočty a plány, protože se mi to všechno propletlo dohromady (včera na Baha jsem si až po hodině všiml, že tam je taky ještě další akční kytka a boural opětovně zaseté saguaro). Naštěstí jsem se držel svého plánu použít tentokrát do diamantového slotu bonus 100% do stodoly (z polí 2x2 spolu se ZH to dávalo 13 semínek oproti standardním 10... a co teprv pohodlná pole, tam jsem dvakrát sklidil po 36 semínkách!).
    Takže než jsem šel po skončení hokeje spát, měl jsem na Farmě rázem přes 10.000 semínek akční (ty další z ostatních ploch jsem už ani nepočítal).
    Je ovšem pravda, že i já si poslední dobou kolikrát říkám - hoďte na ně síť!
     
  9. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Já jsem pro změnu zase měla světlý okamžik, když byla poslední děsivka,
    souběžně vyšel zhruba kalendář na měsíc květen.
    Trkla mě v něm akce na hřbitově a tak jsem zasadila plochu nejdelších a plochu plnou stromů.

    a musím souhlasit.. hodně akcí = ujišťování co a jak a hlavně kde budu pěstovat... kolik toho budu pěstovat
    a tady je obrovský prostor pro děkovnici směr moderátorský tým co nám to vždy spočítá :)
    plus hráče, kteří přichází s přehledy a propočty :)

    tentokráte u jedné z akcí škrtám dekorace, do stonku potřeba nejsou,
    park, ostrov i hřbitov plný vs výše bz/tbz nižší nežli ty které již mám... takže asi tak ;)
     
  10. elen45

    elen45 Expert fóra

    tahle akce by měla být rychle hotová, pokud bude dost padátek a to většinou na děsivce bývá, takže 2 dny musí stačit
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Vypadlo 84 červů, ale červavou akci nejedu, raději jdu pěstovat do stodoly, to se neztratí xD
     
    naruto2002 a Honzulka05 tohle ocenili.
  12. babi49

    babi49 Pilný autor

    Hezký den, kde najdu Hrůzného Rajčeho hledám, hledám, ale asi špatně. Krmivo udělám z úkolu. Prosím poraďte. Díky
     
    Trepifajksl, baguna a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj farmáři. Tak červů mam 81. Zatím nic moc. Akční kytka jen jedna, tušila jsem nějakou zradu, ale asi ta smíšená akce ve sklepě začne déle. Musela jsem si vzít papír a tužku a ty akce si s požadavkama vypsat, protože jsem starší osoba a takovej blázinec si na farmě nepamatuju. No i s papírem a rozpisem je to na hlavu:wuerg::D babi49- Ten výběh hrůzného Rajčeho dostaneš v akci která je na farmě- Rajčeho výprava. Dostane se ve sklepení a musí se na ní napěstovat akční kytky na hřbitově. Ale budou se pěstovat až od 19.5.;)
     
    Naposledy upraveno: 17/5/19
  14. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Ahojte,
    mne vypadlo 47 červou, idem teda na to.
    Môj budík na mobile však vyzerá zaujímavo, 15:15 - budík dekorka, 15:20 - budík skleník, 15:40 - budík desivka 17:03 - budík baha+farma, 17:37 - budík akciova plocha, 17:58 - budík hlavný zber dekoriek 8)

    ... no neviem ja, či ešte niečo iné doma urobím >:(:D
     
    Naposledy upraveno: 17/5/19
  15. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Já teda tápu, když dostanu ten klíč 3x vím i kde na co ho mám....a do oběda jsem si myslela, že to dávám.:-D
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    Lida7373 - ahoj, ty klíče vložíš do diamantových úkolů 1 - 3 úkolu, příjemnou hru, když by jsi najela myší na ten klíč co máš dát v 1 úkolu v diamantovém tak to tam je napsané, kde ho seženeš a kam ho vložíš
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    no jooooooooo díky.....už to vidím
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    alderonka, mám to na budíku podobně, ještě nikdy jsem ho neměla tak obsazený, tolika novýma položkama, když zazvoní, musím juknout, co to vlastně dozrálo, už v tom nemám přehled. Všechny dostupné plochy jsou obsazeny a růst plodin různý, krom hlavní farmy a bahamy, tam se RT aspoň nepřehmátli a dali jeden čas, jinak je v tom fakt hrozný guláš, skoro nejedlý
    xD:p;)
     
  19. veine11

    veine11 Pisálek fóra

    Ahoj.
    Prosím o pomoc. Už jsem z těch akcí zblblá.
    Pochopila jsem správně, že když nemám sarkofágovou hrušku a tudíž nemůžu splnit třetí úkol diamantový, že se nic neděje a tu stejnou dekoraci - potřebnou do stonku - získám v pátém diamantovém úkolu? Nebo si pletu pojmy s průjmy?
     
    Honzulka05 a radyn.m tohle ocenili.
  20. princezna81

    princezna81 Zelenáč fóra

    ahoj,
    prosim kde najdu marshmelownovyho ducha. hledala jsem ale nic. nejspis jsem slepa
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.