Vikingská sága (6.11. - 12.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Ha, já se picnu: ze 4 jakožemantích TS vylezly 3 plívy...a jedna manta, moje první! Vítej, potvůrko, na mé farmě! 8):inlove:
     
  2. misspacman008

    misspacman008 Rádoby autor

    Líbila se mi víc varianta s mincemi a obchodem. Daly se tak alespoň získat dekorky a stonky z předchozích akcí. Teď je to zase o tom - pěstuj do oblbnutí, nebo máš smůlu a o stonku se ti může leda zdát.
     
  3. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    Jde to pomalu, ale jistě :)

    zlatý kořen: Mám 5100. Ideální stav 3128. Plním na 163% Hotovo 47,9%
    Padátko: Mám 276. Ideální stav 106. Plním na 260,4% Hotovo 76,5%
     
    kiki2305 a evainfo tohle ocenili.
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Měla bych rostlinky na osm polívek, padátek na víc. Nemelu, pěstuju, času zatím dost. Jak jsem z toho měla bobky, dostávám se do klidu a pohody...
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nachystáno na 10 vrhnutí.Tak asi sem v normě.o_O
     
    evainfo, Y_n_O a matlafous123 tohle ocenili.
  6. sněženka

    sněženka Pisálek fóra

    ahoj, v popisu k akci je napsáno: "Pokud střed terče netrefíme v žádném z pěti pokusů, vždy se hodnotí poslední (pátý) hod. A to i v případě, že některý z předchozích hodů byl úspěšnější." To je myšleno jak? Zdá se mi, že pokud nehodím střed ani na pátý hod, tak prostě dostanu stejně jenom jednu bednu, i kdybych měla třeba 3 zelené tečky nebo 12. Je to tak?
     
    maribeja, evainfo a Apachie1 tohle ocenili.
  7. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Akční mi jde pomalu,vrhání vázne,ale krmivo pro mravenčí pidižvlíky už nebude hnít ve stodole,vyběhli v plné parádě z TS :D
     
  8. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    sněženka, pokud se na pátý pokus trefíš, ta dostaneš 2 bedny a nálepku (tu jen jednou). Pokud se netrefíš, tak jen 1 bednu.
     
    maribeja a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  9. sněženka

    sněženka Pisálek fóra

    sopti Ale jde o to, že v popisu máte "že některý z předchozích hodů byl úspěšnější", protože když hodíš střed dřív, tak se dál nedostaneš, a v pátém, když nehodíš střed, tak je jedno, co hodíš. Je to tak, že dostanu jenom jednu bednu, i kdybych měla třeba 3 zelené tečky nebo 12? Pokud ano, což podle tvé odpovědi vypadá, tak je to potom v popisu akce špatně napsáno. Zajímá mě to kvůli tomu, jestli mám v tom pátém pokusu riskovat, a že se nevyplatí vybírat nejlepší kombinace, když nedají dohromady "střed". Chápeš?
     
  10. vladca

    vladca Stará škola

    Som v polovici, ale výsledky sú chabé. Ďalších 6 TS a výsledok ... lištovky jak vyšité:
    2x skoromanta ... chobotnica, lev žltý
    4x skoromravec ... bocian žltý, bizón žltý, bizón oranžový, rys oranžový

    dúfam aspoň, že najbližší expres bude aspoň na 5 dní a s poriadnymi odmenami :sleepy:
     
    dasa1143, maribeja a evainfo tohle ocenili.
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sněženka - Ahoj, vyzkoušela jsem ... :
    Na poslední pokus jsem vybrala tu "nejlepší" kombinaci, střed netrefila (ani nemohla) a dostala jednu bednu.
    testtt01.png testtt02.png Tak asi tak ;)
     
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník všem :) tak já začala rozpěstovávat včera ráno, párkrát otočila s SH, bonus žádný, z bedýnek jsem získala 2x skoro něco, ale nebylo tam nic před lištu a dál mám za bedny jenom samé produkty, KR a podobné, i když bylo beden dost a dvakrát se podařil první hod a kromě pátého jsem opakovala všechny. Mám 12 her, ale pomalu si dojedu do konce jen s bobky, vodou a ušetřím SH :p
     
    maribeja a fany2020 tohle ocenili.
  13. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Potom mě má tato hra bavit, odehrála jsem 2 hry s toho ani jedna trefa, takže mám 2 usmolené bedýnky ani nálepku nemám, udělám ještě těch 10 pokusů co mám, jestli se to nezlepší, tak skončím, vlastně jsem tuto akci začala dělat až když udělali změnu v bedýnkách no a nakonec 2 mravence a 3 amer.topoly jsem získala v O a D

    [​IMG]

    Edit-- 3 a 4 pokus po jedná bedně, tak už nevím co tam mám dávat.
     
    Naposledy upraveno: 8/11/19
    Veselka tohle ocenil(a).
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    macca: trochu taktiky, možná další hod vyjde, v pátém hodu máš dobře hlavu i topůrko, ale runu bych volil (zadal) z 2 hodu a ne novou, to už je risk, že budeš mít všechna kolečka u ní zelená.
    Dej k sobě vždy co nejvíce vyplněných koleček v pátém kole (u hlavy, topůrko je jisté a runy).
     
  15. vladca

    vladca Stará škola

    .macca. ... ja postupujem takto:
    1. náhod ... to čo nemám na 100% -> sekera o 2 vedľa, rúčka o dve vedľa, runa 3-4 vedľa
    2. náhod ... to čo nemám na 100%
    -> sekera a rúčka o 1 vedľa od lepšej hodnoty z tých dvoch čo už sú hodené (može byť aj medzi)
    -> runa je ťažšia ... doprostred medzi prve dva hody alebo o 2 vedľa od lepšieho
    3. náhod ... po 3. hode už by mala byť sekera a rúčka identifikovateľná (ak už nie je 100%), doladím runu do konca

    Najhoršie je asi trafiť runu, ak na úvod dám nejakú slušnú 3-4 bodiek, ďalšiu skúsim už iba o dve vedľa.
    Ak dám 1bodku (napr. ako tvoje F v 5-om pokuse), potom o 3-4 vedľa atď.

    Zvyčajne dávam 3-4 pokus do čierneho. (ale aj tak sa niekedy nezdarí, posledné dva vývary som mal 1+1 debna) o_O
     
    Veselka tohle ocenil(a).
  16. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Pitrýsek: To máš jedno ať zkouším jak zkouším, vždycky špatně, další 2 hry dali 2 bedny to je tak akorát k vzteku, asi mám dneska blbý den, nechám to na zítřek třeba bude lepší den.

    [​IMG]
     
    Veselka tohle ocenil(a).
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, ne - tou runou z druhého hodu si vůbec nepomůže - chyběly by jí dvě a půl tečky.
    Když na poslední pokus netrefíš střed, máš jednu bednu, a je šumafuk, kolik máš zelených puntíků.
    Pokud by ten 5. pokus poskládala tak, aby jí to vydalo na trefu do středu, pak je to v pohodě - to macce ale na střed stačit nebude. Pak se vyplatí riskovat a zkusit, jestli to jí čirou náhodou nepadne ta nejlepší runa a pak by jí to na střed už dalo. Kapiš ?
     
  18. ju.no

    ju.no Perspektivní autor

    .macca.: a proč jsi na poslední pokus nedala správné topůrko? je jich 5, to je jasné, že to poslední by mělo všechny tečky...
     
    evainfo, Skali a burds tohle ocenili.
  19. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    ju-no Dávala jsem tu nejlepší kombinaci co jsem měla i kdyby topůrko mělo 5 teček, tak by tam ta poslední tečka chyběla.
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    .macca. - nerada bych kecala, ale na zásah do středu ti může chybět jedna tečka (možná 1 a půl - tak ne, jenom jedna);)
    (- z celkového počtu těch teček)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.