Vikingská sága (6.11. - 12.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. elen45

    elen45 Expert fóra

    zvěřince, výrobny a arboreta jsem před nějakou dobou odstěhovala do lesa a nyní mám hlavní samá pidi pole (jiná pole mimo rozpěstování nepoužívám), tak snad to napěstuji v pohodě, ještě aby tam dali alespoň mantu nebo ferdu
     
    raddre tohle ocenil(a).
  2. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    elen45 - tak máme potvrzené info, že změna u bedny Lov beden s poklady bude ;) ZDE
     
  3. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, sestavování sekyrek se mi taky moc líbí, tentokrát mi o odměny moc nejde, hlavní je zábava, jen se mi nelíbí tolik pěstování jen na jedné ploše, nebourám, mám tam 37 stromů a jednu pumpu s vodou, tak to snad vypěstuji vše(doufám), ať se daří všem tuto akci udělat celou.
     
    burds tohle ocenil(a).
  4. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Sopti díky za info,
    to fajn, ani jednu ze všech 4 tajemniček nemám.
    Teď už je to jen o náhodě a štěstí, ale i to se občas musí unavit.
     
  5. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Sopti dik za info..a tiez RT ,,ze dal inu ponuku odmien,,,tak teraz idem do akcie..aj ked som vcera to zavrhla a priprava ziadna...ale snad pestovanie pojde s nejakymi bonusmi a padatka safran dozenu...tak uz len dufat ,,ze tie bednicky daju co by som chcela..
    Vsetkym fajn akciu a presnu skladbu sekeriek a presnu trefu..Pekny den
     
  6. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Taky tak jak ezzra včera jsem byla rozhodnuta, že akci dělat nebudu, ale co udělali změnu, přece jen se do akce pustím samozřejmě bez přípravy.
     
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak se mi to celkem vyresilo, sklidil jsem prave hortenzie, tak s padatkama to mam vyreseny...
    No a uvidime jak to vypada, kdyz se neudela prvni zisk a jede se z nuly :)
     
  8. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    tak už pěstuji za 1 hodinu a 5 minut mám sklitzen vypadávatka 74
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  9. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak na úvod z hortenzie vypadlo 118 rohů (necelých 30% potřebného množství)...
    Moc nebo málo? To se teprve ukáže. Uvidíme, kolik toho bude padat z akční kytky...
     
    evainfo, vladca a GordonSargent tohle ocenili.
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Z dvouzrnky a stromu po obvodu: 138 rohu, darovany hod takto:
    [​IMG]
    a z beden:
    [​IMG]
    Slusny vysledek na tu bidu, co to bylo na zacatku ;)
     
  11. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    mně ze čtyřlístků a pár stromů kolem vypadlo 61 rohů,no nic moc,uvidím jak to bude padat z akční.
     
    evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  12. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Mně 70 z kozlíku, to je celkem bída. Sice je to skoro pětina, ale je to z kytky s 22 hod.dobou zrání. No, uvidíme.
     
    evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  13. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    82 rohů.... darovaný hod, na 5 tý pokus ... takže tuším jedna jistá bedna... No co, snad bude lépe. :)

    Edit: Mystifikuji, ty bedny jsou 2.
     
    evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  14. Čonkin

    Čonkin Rádoby autor

    Zkusím to a bud to "pude nebo nepude" a když to nepujde tak se taky nepokakam .... malý pole +superhnojivo a voda uvidíme co to uděla k tomu mrkvovka takže 150x7 to je 950 x12 sklizní celkem 11400 sklizeň po 2 hodinách a v noci dlouhodobý takže v tom nevidím problém po dvou hodinach juknout na farmu za 2-3 dny maximalně hotovo.
     
    evainfo, modro.ocko22 a zejdy66 tohle ocenili.
  15. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    z hortenzie jen 74 rohů, nic moc tedy ... a ještě malý dotaz - taky vám Ingrid na ploše (pro vstup k minihře) připomíná spíše čuníka? :p
     
    matlafous123, zejdy66 a vladca tohle ocenili.
  16. vladca

    vladca Stará škola

    z chryzantémy (+4 čarovné stromy) 87 rohov ... 2 vývary = 6 bední ... výsledok
    [​IMG]

    Medvánek: áno .. vyzerá to na prasiatko :)
     
    evainfo, matlafous123 a zejdy66 tohle ocenili.
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Čuníka? To bych se divil, že by mně taková rarita unikla ,-))) nic nevidím, jen prapodivnou husu.
    Těmi skvosty, které jsem dostal z beden se ani nechlubím ,-)
     
    evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  18. ju.no

    ju.no Perspektivní autor

    Hlásím, že ze šesti beden dvě tajemky Tartan (rozuměj skoromravenci). Aktualizovaný obsah beden se mi líbí.
     
    evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Pitrýsek47 Pripomina ti tohle husu? xD
    [​IMG]

    EDIT: Podle me je to obycejny vietnamsky sele a muze za to druid!

     
    Naposledy upraveno: 6/11/19
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jóoo táák, to pořádně nevidím, jen nějaké perutě, mám tam stromy ,-))) jdu to podrobně prozkoumat.
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.