Vikingská sága (6.11. - 12.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Řekl bych, že obsah těch beden s poklady je poněkud prehistorický.
    Až mi oči přecházejí. Jsem ohromen.
    Wolfram, Vídeň, Planá růže, Madagaskar, humr, žralok, krab zřejmě
    až do skonání světa.
    Je rozhodnuto.
    :D
     
    Naposledy upraveno: 5/11/19
    Veselka, ldivacka a matlafous123 tohle ocenili.
  2. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    A já bloud doufala, že v bedně s pokladem by mohl být i třeba floren :p Nu, asi svůj názor na Ingrid poněkud přehodnotím.
    Pompo68: Bude až zítra :)
     
  3. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Chce se mi napsat... ale co, napíšu to: Mistři pěvci zase hrábli do strun., aneb zas vrtali do toho, co doteď fungovalo bez problémů. A ty bedny - celá ta hra začíná být poněkud bednatá, o bosahu těchto ani nemluvě. Neříkám, že nebudu hrát, ale NELÍBÍ!
     
  4. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    hm, RT asi padlo na hlavičku, vlastně na bednu a je poněkud zabedněné ... pořád to samé - stále vyšší nároky, stále menší odměny, není se na co těšit, není důvod mít radost z dokončení akce, prostě šeď a nuda (a bedna) :cry:

    škoda a bývala to docela pěkná a zajímavá hra :oops:
     
  5. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Do akce jdu... bedny rozdělám na Vánoce... beztak mi to neuteče...
     
  6. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Mám túto akciu rád,tak skúsim.Z odmien som do kolien nespadol a už len čakám akciu,v ktorej budeme pestovať 7 hodinové bedne a za odmenu dostaneme.....bedne!8)xD
     
  7. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Vzhledem k tomu že jsem si jako kluk hrával na indiány a házel tomahawkem,tak zkusím.Jinak souhlasím s tím (jak je psáno výše), že obsah beden by se mohl obměnit,aby bylo motivováno více hráčů dělat tuto akci. Kam dojdu tam dojdu, vyplazený jazyk mít nehodlám.:)
     
  8. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Tož..k čemu mi bude tajemno planá růže a další archaičárny proboha? A já bych osobně chtěla pokračování nublonů, v rama by se nakupovalo kdyby bylo za co..Vrhání mě bavilo ale nějak jsem dospěla do stádia že hodně staré tajemno už nestojí za to odhalovat. Jedna plocha mi vyhovuje ale za takovéhle odměny tak to pardon :wuerg:.
     
  9. simca67

    simca67 Rádoby autor

    už se těším super akce:)
     
    evainfo a Kostejnesmrtelny333 tohle ocenili.
  10. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Také jsem navštívila FAQ a pokud neobnoví obsah beden ,snažit se a plýtvat čímkoli na tuto akci nebudu.
     
  11. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ahojte všichni, obsah bedny Lov s poklady by měl být "aktualizován" na novější tajemno a na jiné stáje, ale 100% to budeme vědět až zítra po spuštění akce. Dám vědět
     
  12. výpliv

    výpliv Perspektivní autor

    Tak jsem našel 160 beden z nějaké minulé akce - kromě BZ, BBZ, krejcarů, malého množství SK a SH, pár tajemniček a řemeslných produktů - celkem 51 farmářských mincí.
    Sopti díky za info - vlastně ty bedny jsou celkem fajn..............................
     
    maribeja a evainfo tohle ocenili.
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jelikož a protože mi zítřkem začíná pětidenní pracovní noční kolotoč, uhrát akci jen na jedné ploše je mimo mé schopnosti. Zkusím pohopole, co bude, bude...
     
  14. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, po přečtení sem pochopil co se po mně chce, což je úspěch. RT má za tohle +body. Akci si dám, přeci jen je to oproti hororovým pilířům čajíček pro batolata 8)

    S padátkama to snad bude na pohodu. Dám na zítra trochu rákosu a to by bylo, aby nebylo.


    Hezkou hru ...
     
  15. žufánek

    žufánek Rádoby autor

    Vážení farmáři má někdo z vás nafukovací hlavní louku,aby se vám tam vešly stáje,stromy,výrobny a ještě místo na pěstování akční plodiny?Asi si budu muset pořídit cajsky brýle,aby se mi několikanásobně ta hlavní louka zvětšila.je to opravdu už ubohost,jak neustále ty pěkné akce něčím RT poničí,to už opravdu přestává být farmaření odpočinkem,ale stresem a honbou za prašulkama,hold asi jich mají málo,tak zkazí vše co jim projde hlavou i rukami,já už opravdu nemám slov,přeji příjemnou hru při hraní akce Ingrit,pá a příjemnou dobrou noc
     
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    jo rákosí, taky dávám ... v posledních pár dnech na něj nedám dopustit. Stačilo ho lehce prošlechtit ve skleníku, použít melounovou magii, tropic coladu, i alchymista něco přidá, škoda že sebrali mixer, to by byl ještě zajímavější. Zatím jsem s ním naplnila asi 2x recyklomat a ještě ho spousta zbylo. Baterie dodal šafrán, kdo má 145 level si nemůže stěžovat na padátka, i když kaštanový řádek nemá.:) Tolik k minulé akci a pro Ingrid mám slabost tak... zítra ;)
     
    Naposledy upraveno: 5/11/19
  17. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Kachna severská super Ale to sázení abych rozkopal okolo baráku pole aby se to tam všechno vešlo ale jdu do toho.
     
    maribeja, Y_n_O a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Netopýrku, padátka fpoho, ty si umím přikouzlit, ale ty rostlinky... Mám jen šest stromů na SH a tak musím v nouzových situacích draze nakupovat v Ramakrámku...
     
    maribeja a GordonSargent tohle ocenili.
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Ynuš, já vím, že lehce kážu, ale do nedávna jsem neměla citrony, šafrán ani čas a skoro vždy to nějak to šlo. Jen jsem využívala co jsem na farmě posbírala. A tím nemyslím pouze obr stromy. :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 5/11/19
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Gordonko, několikrát jsem tě upozorňovala, že moje matematika skončila u trojčlenky a schopnosti logického uvažování se mi od sudiček nedostalo xD Ale snažím se v rámci svých neschopností... ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.