Vikingská sága (4.4. - 10.4.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/4/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Mám odházeno 31 her. Chybí mi třetí a první pokus. Ingrid šlo házení jako psovi pastva. Stonky stonkují a odměny jsou vybrány.
     
  2. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Tentokrát mi to házení nějak nešlo, na první pokus většinou jen 1-3 puntíky, takže jsem převážně končila až na pátém místě, mnohdy ani ne ve středu. Hody navíc mi zlepšení nepřinesly, tak hold hod na první pokus nepokořím.
     
  3. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    ašada01 som na tom rovnako.Možno ešte....
     
  4. enrikea

    enrikea Aktivní autor

    zdravím farmáři,akce vikingská sága je do zitřka ale casomira mi ukazuje 35hodin do konce,je neco spatne?
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  5. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    enrikea akce končí zítra ve 22:00, což odpovídá necelým 36 hodinám, což se v časomíře zobrazuje jako 35 hodin. Nevidím tedy žádnou chybu.
     
  6. *wawa*

    *wawa* Zelenáč fóra

    Nevie niekto ako pridať tych 200 bananov aby mi na hodinu išla pomoc?
     
  7. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj *wawa*
    Máš-li na mysli tu "pomoc" od poťouchlých panďuláků, potom zanech marných nadějí a ušetři si Zlaté banány... oni totiž byli ochotni pomoci jen a jen 1.4. a to byl Apríl...
    Konec konců můžeš to zjistit zde.
     
  8. *wawa*

    *wawa* Zelenáč fóra

    • Necituj příspěvek, pod který píšeš. Začni psát do nového příspěvku a jen napiš, komu je odpověď určena. Děkuji Skali
    Kytka2001
    ***
    Ďakujem

    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/4/24
  9. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Akce hotová až dnes, neměla jsem vůbec čas házet. Odehráno 32 her, na první pokus trefa 2x. Jinak to moc nepadalo, tak 10x ani na poslední pokus. Ingrid mám ráda, ale nebyl tentokrát vůbec čas na Farmu. :D
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Na 46 tý pokus trefa u 1, heuréka :p
     
  11. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Hotovo myslím už od neděle, pomohl bonus +1, který jsem měla vlastně 3x (1x denní bonus, 2 x kolo). Házení mě moc bavilo, nechala jsem si ho i s animací ať má Ingrid radost že se i se sekerou může proletět téměř ve stylu kamikaze. Možná i proto na mě byla hodná a středy u všech variant zasáhla do hodu číslo 12. Já jsem ji za to skládala sekery aby nejen byly perfektně vyvážené a dobře létaly, ale také aby skvěle vypadaly. Ladila jsem k sobě styl jednotlivých částí, a také jejich odstín. A Ingrid za to házela jak o život a na vykoupení celé nabídky mi stačilo 32 her a ještě 5 mincí zbylo.

    Včasné dokončení akce mi navíc dovolilo využít rychlé výrobny, což jsem nutně potřebovala. Do zlatého slotu vždy hodím 100% z výroben, sem tam nějaký bonus ze stonku, všechny plochy jedou naplno a stodola jásá.

    Takže jsem spokojená dvojnásobně a loučím se s Ingrid se slovy: "Jsi frajerka, ráda jsem tě viděla a brzy na shledanou."