Vikingská sága (4.4. - 10.4.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/4/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hezký večer, gratulace rychlíkům. No já budu ráda, když stihnu v termínu. KŠ jsem prubla, ale bonusy jsem nezískala. Asi jsem při Velké honičce šla těžce přečerpala limit... Dostala jsem akorát drátem a žlutýma kravínama do voka... A aby toho nebylo málo, tak jsem dnes 2x (!!!!) zasela jen na jedné ploše. (Teď mi chybí smajlík mlátící hlavou do zdi.) Druhá plocha zůstala ladem (kdyby potom dávala lepší výnos). Času dost, snad když nebudu husa hloupá a budu sázet a sklízet všude, tak akci stihnu. Krásný víkend všem. :)
     
  2. Vla10

    Vla10 Pisálek fóra

    Dobrý večer,prosím seká se také někomu vikinská sága nebo se seká jen mě,už 2dny restart nepomáhá.
     
    cvrčička, modro.ocko22 a wikky29 tohle ocenili.
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Vla10 - ahoj, můžeš zkusit pročistit prohlížeč, nebo vyzkoušet jiný. Mohlo by dost pomoct i vypnutí animace vrhání sekyrkou u Ingrid

    zobrazit animaci Ingrid.png

    Návody na údržbu PC
     
  4. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak navařeno, naházeno.... tak jedeme dál a vyberu všechny odměny, pohoda klídek....

    upload_2024-4-5_22-16-23.png
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    V tom popisku u Tebe mi ještě chybí tabáček... xD
    Snad v neděli večer také budu mít finíto :) Zatím jsem s mezispánkem s husou vrhla šestkrát. Když já se s probuzením za budíkem dycky opozdím xD
    Ráno zkusím Vehikl, když nic nedá, pojedu ze zásob. Od akcí, kdy jsem vyprázdnila veškeré nádrže na kapky i vrtulky jsem už cosi nasbírala, tak snad to vyjde. S bonusem bez bolesti, bez bonusu bez lítosti :)
     
  6. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahojda Y_n_O,
    tabáček ke mně nepatří, k němu mám odpor :) , ale tuto písničku mám rád :) polevím z vysokejch otáček ....
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tož já ty otáčky teprve nabírám :) A ten tabáček je berlička k udržení se ve stavu vnímajícím :) Čtyřicet a dva roky závislosti nejde jen tak ukončit xD
     
  8. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Náhodou když se ten tabáček nebalí do papírků ale pěkně cpe do dřeva, má to atmosféru a styl. ;)

    Dnes (teda teď už včera) se mi podařilo vytočit kolo doběla, až tak, že mi krom tradiční žluté lanýžovky a dekorky dalo i 2x +1. Škoda že jen na 6 hodin, ale i tak mi zásoby akční pěkně poskočily. Hotovo nemám (málo chemie), ale jsem už za půlkou, což je den a půl po spuštění akce krásný výsledek. Teď už to v pohodě dojedu v eko módu, zvlášť když zítra ještě pomůže denní odměna.

    Zatím neházím ale těším se na to, tahle minihra mě moc baví. Pěkně vše zkombinuju a nasázím to Ingrid přímo do středu. Doufám že má pro mne dost kvalitních terčů, druháky neberu.
     
  9. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Dnešním [​IMG] hodem se mi povedl hezký hod a zároveň doplnit tabulku
    [​IMG]
    I přesto, že mám stále málo pajdátek a sázím dlouhodobky, nevzdávám se :D 110h času dost a nejsem na závodech ;)
    Ať vám to jde dobře :)
     
  10. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Doházeno, omylem jsem ještě zasadila, tak se pokusím zdolat i ten zásah na první pokus, který mi jediný chybí.
     
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... krásné sobotní ránko s Ingrid :) to je můj den na akce a šlo to dobře. Protože je to o náhodě, tak jsem to rychle odklikala a nechala Ingrid vrhnout co chce xD většinou padala nádhera a střed jen párkrát. Stonečky jsem ještě nespustila, mate mě stonek X-2 který u mě ukazuje tropické BZ a tady je psané level BZ o_O tak nevím, je to BZ nebo TBZ? :p Kdo bojuje držím palečky ;)


    [​IMG]
     
  12. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Musím se pochlubit. Z tajemnic výběh pro čipmanky. Stal se zázrak. Takže s akcí velká spokojenost.
     
  13. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj polacka,
    tak to gratuluju konečně pod dlouhé době čtu, že jsi spokojená. Takže za mně taky spokojenost :)
     
  14. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Bedlivé_oko, byla bych spokojenější, kdyby nebylo vše přiškrceno.
     
    modro.ocko22 a evainfo tohle ocenili.
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja pokusy do stredu mám všetky.Ešte mám dosť akciovky zasadených,ale nie sú pajdátka.Tak sadím dlhodobky.Tajné tie nechám tam ostatné z obchodu kúpim čo ešte v ňom zostalo,ale nie je toho veľa čo by som chcel;);).
     
    Naposledy upraveno: 6/4/24
  16. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Druhý řádek doma :) a jedeme dál :D

    [​IMG]
     
  17. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Tak napěstováno by bylo na zhruba 40 her. Ještě doladím padátka a teď kdo to odehraje?:wuerg: Možná se do toho pustím večer, teď hurá ven na sluníčko;)
     
  18. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Takže taky hotovo,pěstuji dál.Přeji všem krásný
    víkend

    *** odstraněno video - do akčního vlákna nepatří. Skali
     
    Naposledy upraveno: 7/4/24
  19. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Krásný den všem :inlove:
    Odehráno 16her :) Zdolán pokus 1,2,4,5 ;)
    Dnes ještě 2x sklidím, zítra s pomocí SH a denního dárku +1/3h to dorazím :p
    Času dost :music:
     
  20. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Krásné sluneční odpoledne, já mám teprve 24 her, ale i tak jsem spokojená, všech 5 stupňů mám vybráno, tak už jedu jen za 20 nebo 15 mincí, všem, kdo má hotovo, veliká gratulace a my ostatní to snad taky doděláme.