Vikingská sága (4.4. - 10.4.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/4/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. starateta

    starateta Zelenáč fóra

    prosím, kde najdu ty pomocníky, děkuji
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  2. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    starateta - Pomocníky pro hraní miniher najdeš >>KLIK ZDE<<. Ale vzhledem tomu, že Ofi vyšlo na Apríla já bych tomu moc nevěřila;)

    Přeji hezký den
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Hernajs, jak se mému Alter egu nevyplácí to Hanácké Hamónství... Včera večer jsem litovala zelených kapek, tož jsem sice osela na pohopole ekologicky (páč směna bez přístupu), ale teď už jsem mohla dávno spát a zatím čekám ještě 38 minut na sklizeň. xD
    No neva, to pude. :) Nepřátel se nelekajme, na množstvie nehleďme :)
    Gratuluji hotovsonům a výjimečně nezávidím, troufám si to doklikat taky.
    A doufám, že doklikají všichni, kdo se do akce pustili :)
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na tomhle obrázku něco neklape !?!
    [​IMG] :wuerg:

    Jinak po 31 hrách zisk:[​IMG] :)
    Pomocník byl zřejmě dobře naladěn!8) Tedy až na tu hru s 10 mincemi,to měl náladu pod psa!:cry:xD
     
  5. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 ve FAQ byla stará informace ohledně počtu mincí za hru. Za trefení středu je nyní 20 mincí, za trefení dvou vnitřních kruhů je 15 mincí a za trefení dvou krajních kruhů je nyní 10 mincí.
     
  6. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak u mě zatím 17 miniher, je čas
     
  7. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    Nějak nechápu ty pomocníky, ty se mi ukážou až když budu mít namleto? Protože jinak nemohu najít kde se skrývají :oops:
     
    dingičko a babina51 tohle ocenili.
  8. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Napěstováno něco je, ale chybí mi pajdátka :/ .. útěchou je dost času a aspoň jeden řádek :)
    [​IMG]
    hroudov- byl to apríl :D
     
  9. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Jeden riadok už je teraz už sadím akciovku iba na divoške a na hlavnej na padátka dlhodobky.Nie je kam ponáhľať času je ešte stále dosť;);).
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, odpověď už tady je, budeš se muset vrátit do 1.dubna, ale to byl apríl xD.
     
  11. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Zatím odehráno 23 her,napěstováno i něco navíc.Chybí padavčata,tak zbytek odehraju postupně.Hod na střed mám všech pět-minule mi č.1 nepadla.
     
  12. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Někde se mi ztratila dílna. Nemůžu vyrobit továrnu. Červenou pandu mám dávno
    Jinak odehráno jenom6 her. Je asi čas.;):p
    Už třikrát jsem ji vyrobila a v inventáři není. Otravuje mě to od včerejšího večera, na čtvrtou už nemám materiál
    Omlouvám se, blbnu,chtěla jsem ji strčit na divokou louku:(
    Děkuji za postrčení k normálu:p;)
     
    Naposledy upraveno: 5/4/24
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    dasa1143: Jak se ti ztratila dílna? Vyrobíš si ji ve městě u červené pandy, je zobrazená první v řadě.
    Edit: A hledáš na Baha? Vyrobil jsem další na zkoušku a mám ji v liště. Tak napiš na podporu, ale ještě se důkladně podívej.
    Edit 2: Za málo, hlavně, že ji máš. Na divošce pěstuj akční, nebo dlouhou na padátka.

    První řadu mraků mám, ke druhé zbývá kousek (pro detailisty a počtáře přesně 2 vrhy).
     
    Naposledy upraveno: 5/4/24
  14. stěby

    stěby Hvězda fóra

    [​IMG] Mám domrskáno :D. Ale ještě budu chvíli vrhat, protože nemám vyzobané všechny chtěné odměny.
     
  15. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG]
    Ahoj, tak akce také hotová ;).
    Rychlíkům posílám gratulaci a těm, co hrají přeji ať se daří ;).
    Hezký nadcházející "letní" víkend všem :)
     
  16. 14087

    14087 Hrabě fóra

    GordonSargent dobře ty :D tleskám ti :D taky bych nějakou našla ale mě to brzdí pajdátka stále tak jsem na tom jen takto :p
    [​IMG]
     
  17. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    nenaletěla jsem 1.4, tak jsem naletěla dnes :p
     
  18. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ty dekorky jsou fakt super už je mám v parku,zatím 1 řádek,18 pozice a zapomněla jsem dát urychlovátka,tak se povlečuo_O
     
  19. lacrima

    lacrima Polobůh fóra


    "Ktož sú boží bojovníci" ... vlastně lépe řečeno :

    Kdož jsou Vikingští bojovníci ?
    Nemilosrdní nájezdníci i tvrdí válečníci, smělí obchodníci , odvážní objevitelé ,mořeplavci ...
    ... a mi nemilosrdně snědli všechen vývar :p

    Prostě kotlík prázdný , akce hotova a mi nezbývá nic jiného , než se s husou Ingrid rozloučit.
    Tak se měj krásně , žij si spokojeně ve svém obydlí a zase někdy příště.
    S velkou radostí a nadšením se s tebou opět setkám .
     
  20. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Tož hotovo komplet, teda 32 her. Ještě zbylo přes pět tisíc akčního, tak ještě párkrát nechám Ingrid hodit sekerou, jedna prémiová bedýnka za první hod do středu se v odměnách ještě skrývá :D.

    Sáfryš, já to s těmi "pomocníky" na minihry vzal prvého fakt vážně xD...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.