Vikingská sága (4.4. - 10.4.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/4/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Vikingská sága ::..

    [​IMG]

    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.

    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.
     
  2. brutus2

    brutus2 Rádoby autor

    Tak tuhle akci nám rád.
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Ingrid mám docela ráda, tak se do toho asi pustím, i když odměny nic moc :p
     
  4. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Ach jo, husa je tu. Tuto minihru nemám ráda kvůli náhodě. Nicméně se zúčastním.

    Můj cíl je základ (31 her, jedna je však grátis).
    Na 30 her je potřeba:
    Kořen 25 050 ks
    Roh 1080 ks
     
  5. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Hned tři větve? V čem bude zakopaný pes?
    V rámci svých možností do akce samo jdu. Zatím jsem nikdy nevynechala. A doufám, že se mi podaří trefit střed napoprvé alespoň jednou...
     
  6. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ahojte vespolek, tak tady máme opět naši starou známou husu bojovnici :)

    Budeme potřebovat: (už psala Ciri13, tak jen doplním, ať to máme i pro ty, kterým stačí stonky, když už jsem se s tím počítala :D)

    Zlatý kořen - 25.050 - na všechny tři stonky - 21.710 (Hlavní louka, Divoká louka)
    Roh na pití - 1080 - na všechny tři stonky - 936 (Hlavní louka, Divoká louka)


    Hodně štěstí všem a jen samé trefy do černého.... teda tady vlastně do žlutého ;)
     
  7. kocieva

    kocieva Znalec fóra

    Pěkný den všem. Chtěla jsem si dát pauzu (doplnit zásoby - všude mám základní stromy - "sezóny" mi je berou!), vysypat bedny, šetřit SH na další (moje oblíbené) kostky, puzzle a další akce, věnovat se novinkám na Baharamě, ale Ingrid mi dá hnedle 3 zajímavé stonky s dobou aktivace, která se mi líbí, ((pikolku nemusím, těch budu mít . . . (ha, ha), až otevřu všechny bedničky z právě dnes končící akce)). Všem vrhačům přeji, ať se daří.
     
  8. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, do akce se pustím, jako obvykle .... a Ingrid mi nevadí, docela mě baví i když je to asi opravdu jen o náhodě ;).
    Řádky na stonku se mi líbí všechny tři, takže cíl je jasný ;).
    Všem, kdo se do akce pustíte, přeji ať se vám daří, správnou trefu a fajn hru ;)

    A pro mě jako obvykle je samozřejmostí poděkovat Ciri13 a dinoalesi za výpočty :);)
    Přeji hezkou středu všem :)
     
  9. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Ingrid mám ráda,do akce půjdu ráda, všem farmářům děkuji za výpočty, hodně uspěšnou hru moc děkuji :):):)
     
  10. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, skládat sekerku mně moc baví, takže do akce jdu, přeji všem, ať se daří.
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Nějak tady nemůžu najít ty pomocníky s minihrami, a to jsem FAQ četla pozorně, pomalu, výjimečně jsem si ke svému obřímu monitoru nasadila i brýle, abych to nepřehlédla :)

    Do akce samozřejmě jdu. Vrh husou, či s husou, je příjemná kratochvíle (pokud je vypnutá animace xD).

    Tož športu zdar a vrhání sekerou zvlášť :)
     
  12. 007lala

    007lala Pilný autor

    Myslí mi to dost pomalu, možná že vůbec, mohl by mi proto prosím někdo vysvětlit toho Kováře 1+, 2+, 3+ a 4+? Díky
     
  13. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Mě tahle akce se sekerkou moc nebaví, ale napěstuju akční kytky a odehraju to všechno najednou. ;)
     
  14. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, nemusím, ale nevynechám
    Všem co se do akce pustí přeji "šťastnou ruku"
     
  15. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    007lala je to v popise akcie.Keď sa ti minie štvorka,nasleduje trojka,keď sa minie trojka,nasleduje čo? ...a t ď až po jednotku a potom to bude obyčajná dekorka. ;)
     
  16. zuziki76

    zuziki76 Pisálek fóra

    já mám taky ráda Vikingy
     
  17. papulice

    papulice Veterán fóra

    také do toho jdu a přeji všem hodně štěstí...
     
  18. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    Akci nevynechám,jdu do toho.Je to o štěstí a mám házení ráda. Tak přeji všem co nejvíc zásahů!
    Díky všem za výpočty
    :)
     
  19. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Mám dojem, že na začátku po osazení na plochu půjde o dekoraci Kovář a syn (4+), po jejíž vypotřebování (buď 3 sklizněmi nebo okamžitém vykutání) se z ní stane dekorace Kovář a syn (3+) ... a tak budeš pokračovat až do doby, kdy se ti podaří z ní učinit dekoraci Kovář a syn. Tuto dekoraci pak umístíš do řádku "Vikingská sága" X-3.
     
  20. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Děkuji za počty Ciri13 a dinoalesi :), do akce jdu, tuhle mám ráda :) nikdy nevíš jak hodíš :D