Vikingská sága (2.11. - 8.11.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O
    Dneska jso asi nějaký erupce na slunci či co.xD
    Samozřejmě,že jsem křížek s vypětím všech sil našel,ale když jsem se po určité době vrátil ke hře,musel sem znova zatrhnout,že ji vidět nechci.Upozorňoval sem nato již minule!;)
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 - zřejmě jsi nebyl dostatečně důrazný ;)
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Njn, jak píše Skali, nebyl jsi dostatečně důrazný. Furt je tahle hra programovaná pro PC a ne na telefony. S tím nic nenaděláš :)

    EDIT kaolín11: Proč? Jsi průkopník a já nestíhám žasnout nad tím, jak to tady všechno hrneš do cíle i s omezenými podmínkami :) Kdyby to šlo bez problémů hrát na telefonech, myslím, že bychom tady měli tolik nových hráčů, jako je na jiných farmářských hrách, co jsou třeba na FB, protože tahle je daleko lepší...
     
    Naposledy upraveno: 2/11/22
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Naposledy upraveno: 2/11/22
  5. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

  6. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    Ahojte prosím tu továreň na balóny kde získam ? Resp vidím tu upgrady ale asi som slepá, alebo len nepozorna, ďakujem
     
  7. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Džejninka73, továreň na balóny si dostala ako darcek po prihlaseni dnes po 14:00.

    Inak klasim hotovo. Zobrala som si z obchodu to, co som si prala (upgrady a pikola). A tieto debny som dostala ako bonusove odmeny.
    [​IMG] [​IMG]
    Len nezabudnut rano dat novu dekorku na +% BS na nejaku dekorkovu plochu xD.
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Dávno je pravěk, nechtěl jsem se dotknout tvého myšlenkového majestátu. Spíš to bylo adresováno těm, kteří tápají, tobě určitě neradím. Tak hodně prvních vrhů, jdu taky vrhnout. Mám tři hry.
     
  9. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Koukala jsem kolik je mincí za jaký hod a tohle mi hlava asi nepobere. xD https://prnt.sc/O8POzI3PruvA Hra se mi ukončí při druhém hodu a jen 15 mincí, když v tabulce je za druhý pokus 100? Jako chápu že jsem se s jílcem netrefila na 100%, ale tak to se hra nemusela ukončit a mohli mě nechat hledat dál a dát mi těch 15 mincí až na 5 pokus. xDxD
     
    -Jara05-, moncicak7070 a Y_n_O tohle ocenili.
  10. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    tjuklova86 bonusové hvězdičkové mince získáš jen když se ti povede trefit střed na daný pokus poprvé. Následně už dostáváš navíc jen bedny.
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Pytrísek47
    V pohodě,je to přeci bláznivá farma,takže to neřeším.:)
    K akci: vše potřebné doma,Ingrid může jít vrhat někam jinam!8)
     
  12. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ako sa na Vas pozeram tak vy uz mate vymalovane :music:a ja este len rozpestovavam, dnes som prisla neskoro z roboty :oops: No uz som si hodila darovanou sekerkou a na 3 pokus som dala stred ;):p
    Rychlikom posielam gratulku a nam ostatnym drzim palce nech sa doplazia tam kam chcu :music:
     
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Tak to já animace neřeším. Po minulé akci na mě bojechtivá a naštvaná Ingrid působí uklidňujícím dojmem. Podobný výraz jsem měla po dobu několika hodin. Tolik k minulé akci. K dnešní, plán večer po práci jen rozpěstovat a zkusit bonus i na zítřejší volno. No nevyšlo:[​IMG]
    Co s tím? Noc je sice dlouhá, ale kytka taky, já unavená a řádky jen 2. Tak ještě pár pokusů na kole:[​IMG] .
    Co s tím? Pustila jsme řádky, do slotu navíc:[​IMG] na noc pak pohopole a zítra se zbylými bonusy zbytek. Tak nevím, dělám tu farmu správně?o_O
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Gordonko, jak říká jedna moje známá, děláš to dobře, rozhodnopádně :)
     
  15. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    GordonSargent - toľko bonusov z kolesa v jeden večer,to mne nadelí za trištvrte roku.A robím snáď niečo špatne? o_O
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tak hotovo, nebyl čas ztrácet čas, chtěl jsem dál, ještě na dvě bedny s bonusy, ale asi by to nestálo za tu investici, tak jsem vzal jen jednu a skončil

    Screenshot_2.png Screenshot_3.png Screenshot_4.png Screenshot_5.png

    Dekorka už je nachystána na ranní sklizeň

    Screenshot_6.png

    Fajn hru pezt
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Vy jste se ňák rozjeli o_O
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Njn, fur to říkám, čas je rozhodující faktor, ale když k tomu času nejsou další přídavné, je to matika na nic :) Já budu sklízet na pohopolích za hodinu a čtrnáct minut. Pak ráno, než půjdu do práce, o polední pauze a pak to tam bude hnít do večera, než dojedu domů. V pátek repete. Jak se říká, každý den není posvícení ;)
     
    Naposledy upraveno: 2/11/22
  19. [Rosomák]

    [Rosomák] Perspektivní autor

    Tak já mám jasno, tuto hru hrát nemůžu a nebudu, protože když hodím sekerkou,
    tak se mi to sekne a konec.
    Když se přihlásím zpět, už jsem ztratila další možnosti. Slabý počítač nemám, tak nevím, čím to je.
    Už i minule mi to dělalo.
    Tak se pustím do pěstování, abych si doplnila zásoby, po těch častých sezonních akcích mám pěkně vymeteno ve stodole.
    Všem přeji hodně zdaru, při hodu sekerkou :inlove:xD
     
    k.vitek, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Rosomák: To se ti sekne i když máš vypnutou animaci?
    6x jsem vrhnul, 2x do středu a ve středu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.