Vikingská sága (10.5. - 16.5.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/5/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    ahoj tak já tuto hru nehraju vůbec protože mi nefunguje.je to už asi třetí hra za poslední roky kdy mi nejde házet sekyrou kachna se rozmáchne zvedne ruku a konec .zasekne se to a nejde s tím nic dělat. nevím proč tak jsem to vzdala a pěstuju do stodoly. stalo se to ještě někdy někomu?jiné hry jdou dobře hraju v EDGE.
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  2. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Tak dojdu jen pro řádek, i když mám volno.. nebaví mě akce, kde je třeba tolik akční, kolo bylo dneska líné, včera dalo 1x +1/6h..
    a jde to pomalu.. na divošce nebourám a mám jen 60pidipolí


    babicka38- možná vypnout nahoře animaci, asi máš slabší signál, nebo pročistit
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Odehraných 40 her, na první pokus se nezadařilo, ostatní ano ;)
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babicka38

    Pokud máš slabší počítač, vypni si animaci nahoře vlevo v okně minihry.
     
    INČUČUNA1959, sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
  5. burds

    burds Titán fóra

    Stonek už stonkuje.Ted jen 4 poslední hry na piccolku
     
  6. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Zdravím.Akce hotová od rána,teď jdu makat na zahrádku,než budem bláznit se zvířaty.Hodně štěstí všem v otvírání piccoly.Na mě vyskočil medvědí kámoš.Nemám ho ráda.xDxDxD
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Odehráno 11 her.
    Za ty roky,co se akce koná,nechápu to nadšení.Když se systému nechce tak si ani neuprdnu!Tak blbou akci moh vytvořit člověk, co byl asi hodně pod vlivem!:wuerg:
    Může mi sem někdo dát návod,jak postupovat? Stále se mi nedaří,za ta léta,pochopit tuhle hru.I cvičený papoušek by to tam snad namlátil ,lépe než já.:cry:
    Kolik je potřeba odehrát her,abych vrhnul na první pokus?!?
    Zatím nejlépe vrženo na třetí pokus.
    No nic,odpoledne to nějak dorazím..........
     
  8. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, tak já hotovo nemám (začala jsem až po 18.hod.)sice se mi podařilo vytočit si 100%, ale stonek jsem plně nevyužila a Jacka, jsem raději nechala vklidu, dnes to určitě napěstuji, zítra tu totiž nebudu celičký den i když času je dost .Sestavit ideální sestavu k hodu se mi nedaří, tak to nechám na víkend snad se zadaří aspoň něco. Všem přeji přijemnou zábavu a šťastnou ruku
     
  9. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Je to více méně o náhodě.... mě se to tentokrát povedlo asi na čtvrtý nebo pátý pokus a dokonce se mi povedl trefit terč na první pokus asi 3x (nejčastěji jsem kombinovala výběr části sekery z krajů a středu), ale tuším že jednou jsem tu husu za celou akci do zeleného vůbec nepřevlíkla.
    [​IMG]
     
  10. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Nejlepší vrhy jsem měla teď dva za sebou a to 11 a 12 :D a to když jsem zatrhla všechny první symboly a druhý hod zas všechny poslední symboly :D .. asi opravdu náhoda no :D
     
  11. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Stonek je doma :)
    [​IMG]
    A na Pic bednu si musím ještě 6 her počkat :music:
    Pěstuji už jen na 1,5 ploše ;)

    Dotaz: Co berete z Vikingského obchodu?
     
  12. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    kutilka70
    Ahoj vzala jsem si 3x bednu s bonusy, 2x sezónní žeton a ještě zbyla stovka, tak vezmu asi 1x kupón na pomocníky na 1 hod.
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    29 pokusem dokázala Ingrid nemožné! Trefila na poprvé střed terče!8)
     
  14. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    střed terče se ne a ne podařit, ale jinak ještě jeden pokus a bude hotovo.
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak doházeno, Ingrid se navlékla do těch nejlepších hadrů. A teď je řada na mně - beru kačky, tašky a jdu ten mamon rozfofrovat :D
     
  16. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ha,konečne je mrkva späť! ;) Tak ja ešte hotovo nemám a ani mať nebudem,ale ide to.
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Husa s husou zatím odházela šestkrát. Nálepku mám, prozatím jsem spokojená. A co se povede dál, to se uvidí... :)
    Gratuluji rychlíkům a nám hlemýžďům držím pěsti pro štěstí ;)
     
  18. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG] Všem přeji dobré ráno ;). Před chvílí dokončeno. Cíl jsem měla stonek, ale jelikož mi na začátku akce padlo na KŠ 2x 100% do stodoly, tak jsem toho musela využít a bonus je i Piccolka ;):).
    Všem, kdo mají hotovo gratuluji a hrajícím přeji hodně úspěchů. Mějte hezký pátek, ahoj :)
     
  19. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak mám odehraných 10 mini her,mimo na 1.pokus je vše zakřížkované ,dojdu jen po stonek to mi stačí
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte, zbylo mi 90 mincí a našly by se ještě odměny, které by se daly vyzobnout, tak jedu zvolna dál. Zatím jsem vzala tajemné stromky na Baha a bedny s bonusy :)
    42her.png
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.