Vikingská sága (10.5. - 16.5.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/5/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, tak na akci se těším, určitě nevynechám ;). Ingrid mám docela ráda. Minulý týden jsem nečekaně vypadla ze hraní Farmy ze zdravotních důvodů :(, byla jsem bez notebooku a špatný přístup z mobilu mi nedovolil hrát naplno, tak jsem alespoň zkoušela obdarovávat sousedy padátky ;). Každopádně jsem zpět a do této hry se pustím s nadšením a cíl uvidím ještě jak mi to půjde ;).
    Všem, kdo se pustíte do akce přeji hodně úspěchů a radost ze hry. Hezký večer všem :)
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Do akce se samozřejmě pustím, každý bodík se hodí, že ;)
    [​IMG]
     
  3. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Také si říkám, co je doma, to se počítá... Chování zvířat neuteče. Všem přeji šťastné hody sekyrkou.
     
  4. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ahoj. Akci určitě plnit budu :)
     
  5. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja som si minule nasyslila zvieratká a tak nemám problém,vonku sú iba nové ;):p SH a vrtuľník je dosť tak mi v tom nič nebráni aby som si zahadzala :music: Uvidíme ako to pôjde,snáď budem mat dobrú mušku :)
    No nič idem makať aby som nebola v robote do večera :oops:xD
     
  6. hnojivo

    hnojivo Aktivní autor

    Zdravím všechny farmáře a farmářky :inlove:
    Vikingskou ságu nikdy nevynechám, tak ani tentokrát a akce má otevřené dveře. Otázka, jestli dosáhnu na Pikolku. No uvidíme snad mi to bude padat :p. Tak ať se daří :D
     
  7. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Dnes moje koleso neštrajkovalo.Dalo mi 4 bonusy +1 úrody do stodoly + 1x 100% úrody na 24 hod.Dnes ešte 2 x otočím zo SH a potom pôjdem iba s vodou a s hnojom;););).
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak napěstováno by bylo, padátka také, jen je obsazený mlýn, tak to ráno semelu ;) a zítra odehraji, pro mne akce skončila a dávám farmu do normálu
     
  9. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nechápu jak můžeš mít napěstováno ale gratuluji:)
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Tak hotovo, není čas ztrácet čas ;)

    Screenshot_1.png

    EDIT: odměny jsem také vyzobal

    Screenshot_2.png

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 10/5/23
  11. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Hezký večer všem vrhačům, tak já zatím takto
    [​IMG]
    a na pohopolích už zraje poslední várka ;) Kolečko bylo opět ve formě a za cca 100 modrásků vydalo jednu dvoustovku a dvě plus jedničky, téměř vše odpěstováno na půlpolích v rámci šetření SH.
     
  12. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG] [​IMG] hotovo , piccolo neprekvapilo , ale mohlo byt aj horsie
    drzim palceky nech tym co este hraju piccolo da lepsiu odmenu
     
  13. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Vzhledem k tomu kolik je potřeba napěstovat kytek, odehrát her a nasbírat mincí, bych řekl že obtížnost akce "střední" je jen vtip.

    U popisku by mělo být velkým tučným červeným písmem napsáno, že je bez "těchto" bonusů, marmelád, tinktur, "+200%" (nejméně 8x) akce nesplnitelná.

    Piccolo nebudu mít určitě a nevím jestli má smysl vůbec házet když pochybuju že napěstuju tolik akční abych házením nasbíral 1000 mincí na dekorky do stonku.

    ----------

    ... pořád vám ještě není trapně z toho že tu všem dáváte chvilku po začátku akce vědět že máte hotovo ? Vážně ?
    V tomto ohledu je mi celkem líto žen, které v tomto automaticky prohrávají, protože si nemají s chlapama co poměřovat.
     
    -Jara05-, eksot19 a dasa1143 tohle ocenili.
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Bezejmenný

    Ty je potřebuješ navíc ? A nebo proč je potřebuješ. Dekorky do řádku získáš za odehrané minihry ;)
     
  15. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak finíto
    [​IMG]
    Také jsem dříve nebývala s akcí hotová hned první den, ale časem a zároveň poctivým plněním každé akce jsem se k tomu dopracovala a tento koncept hraní mi vyhovuje z mnoha důvodů, tak snad se tady za to nemusím omlouvat, každý má přeci svůj styl ;)

    Těm co mají doházeno velká gratulace a všem ostatním ať se daří trefovat rovnou do černého :)
     
  16. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Dnes končím takto :)
    [​IMG] [​IMG]
    KŠ vydalo 2x +1/6h k tomu vrtule, MJS a 1xJack ;)
     
  17. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Ups ... no trapas.
    Od té doby co nečtu FAQ k akcím, se mi skrz poštu dostalo 2 dost zmatených popisků, takže moje chyba.
     
    dinoalesi a -Jara05- tohle ocenili.
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Bezejmenný, jako dlouholetýmu sousedovi se musím vůči Tobě ohradit. Nejen já, ale valná většina hráček se ve hře poměřuje herní strategií a tam se poměřuje to, co dokážeme použít a využít, než kdo za tou klávesnicí sedí.Takže líto nás být nemusí. Poradíme si s klukama samy. A pokud někdo hraje od záčátku, má stromy, bedny ,různé bonusy má to nechat ladem? Většinou je akce stavěna tak že základní část je splnitelná pro všechny. Nebo alespoň částečně.Taky jsem hodně akcí kdysi neudělala do konce. Neměla jsem level,možnosti, čas a jiní už hlásili hotovo. Ale nebyla to chyba hry. Dnes ale souhlasím s tím, že u některých akcí je množství kytek už dost přehnaný, je nastavaný na kolo a hnojivo a pak je opravdu obtížné akci dokončit. No a hotovo nemám, přišla jsem pozdě :)[​IMG]
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Gordonko, jsi na tom dobře, já mám čtyři stovky pajdátek, 535 kořenů ve stodole a poprvé zaseto na pidipole. :)
    Neva, nějaké kapky aj vrtulky jsou, ale nemám barevné lístky. Až zas nasbírám, v sobotu mám volno, tož poškádlím vehikl a třeba se zadaří.
    Za darovaný hod mám druhý pokus do plných :)
     
  20. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tentokrát se mi vůbec nedaří ani na pátý pokus sestavit ideální kombinaci sekyrek, nevím proč, v předešlých se mi to dařilo lépe, jinak tuhle hru mám ráda, ať se daří všem, kdo sestavují sekyrky lépe.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.