Vesmírná loď Lunarama / Diskuze (26.9. - 2.10)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 25/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kubíkpytlík

    kubíkpytlík Aktivní autor

    :cry: proč už tam není za 100 lenochodů 530 párty lístků ??? .... to bych je asi dala .... ale jen za 5 je nedám.
    A prosím pro ty méně chápavé, co je odměna 1000 krát level TEP ??? 3.paluba nahoře za 250 mandarinek .... děkuji.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj krtekradek73,

    díky za postřeh, ano jedná se o minuty. Už jsem to doplnil.

    Ahoj Lyzarka,

    minimální počty u rostliny a padátek jsou konečné, tedy včetně potřeby na mletí.


    Edit:
    Ahoj kubíkpytlík,

    jde o tropické body zkušeností, které odpovídají výpočtu 1000x level na bahamaramě.
     
    maminecka53, myš59 a Lyzarka tohle ocenili.
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Bol som urobiť v stodole inventúru a prišiel som na to,že nemám hadice na sliepky a králikov mi čosi chodí tie mi chýbajú.Ostatného by bolo.
     
  4. lase2

    lase2 Magnát fóra

    Nezapomínej že poměrně velkou část padátek - konkrétně 450 reproduktorů (stromy) a 240 vodičů (zvěř + výrobny) dostaneš jako odměnu v podpůrném úkolu ;)
     
  5. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Asi takto: RT ví jak hru hrát,já zas vím,kde se otočit s patnácti metrovým žebřem v metr a půl vysokých kopřivách.
    Kdyby raději dali logickou hru,než komplikovaný návod.
     
  6. dismirus

    dismirus Vycházející hvězda fóra

    Tak po přidání úkolu v družstvu vidím tu akci, už daleko jednodušší. Plody, plodiny, zvířata mám, a ještě na tom zbohatnu. Za mě super akce.
     
    myš59 tohle ocenil(a).
  7. Tygřice1970

    Tygřice1970 Stálice fóra

    Vidím to dobře, nebude to tak složité jak se zdá, ale plnit akci budu asi až bude nachystané vše potřebné, abych nemusela stále počítat. Ve stodole vše mám, akční budu pěstovat asi jen na plochách na baha a farmu soustředím na potřebná padátka a tím i doplním stodolu. Baha stodola je naplněná dostatečně. Je fajn, že se nebude muset rozpěstovávat.
     
  8. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Asi to bude jednodušší až to začne - po přečtení prvních tabulek jsem párkrát zívla, vrátila se na začátek a pak mě to přestalo bavit - žlutá, fialová....hmm. A jelikož mi fórum stále neukazuje žádné obrázky, jen ikonky a IMG, tak vůbec nevím, jak to bude vypadat. :(


    edit: těch vodičů je potřeba moc - 240 dá králík, zbývajících 400 je potřeba vytáhnout z chlívků a výroben. To znamená 400x sklidit nějakou maštal! Nebo šlechtit, jestli tedy z tulidomků taky něco vypadne...:(
     
    Naposledy upraveno: 25/9/18
    myš59, Honzulka05 a Jonsdorf tohle ocenili.
  9. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Hezké dopoledne přeji.
    Prolétla jsem to nové info (mimochodem,useknutá tabulka je chvilkový hlavolam), musím konstatovat,že dle mého názoru takovéto info musí být pro moderátory náročnější a pracnější a mrzí mě to,ale mě se tím nezavděčí.Je to chaotické,tabulky se nevejdou na stránku a jsou proto okleštěné.Staré info bylo srozumitelné,přehledné a hlavně zažité,člověk věděl kam mrknout.
    Nu,asi se na tom nic nezmění a budu si muset zvyknout.
    :p
    Akce jako taková se mi vůbec nelíbí,páč je zase a dost luftovně zaměřená na peněženku a to
    já nedám ani krejcar.Poslední dobou je to jen dodávat anakondy a lenochody,záměrně zvířata pro které je náročné mletí krmiva.Lenochody jsem vyplácala,anakondy jsem nastrkala kam to šlo a nemám.Superko kupovat nebudu,udělám u akce co půjde,když stonek nebude,tak nebude.
    Jsem sice stonková,ale také se nezblázním,tak další řádek ve stonku nebude a co?
    Zajímavé...tak před půl rokem by mě něco takového nenapadlo,každá nová akce mě vybudila,
    poslední dobou už ne,to hamižnost RT mě unavila a otrávila.Akce,které se snaží vymámit poslední krejcar(hihi),ty mě unavují.Dřív jsem kupovala a kupovala a teď už mě to neláká.Už mě milé RT
    dostalo do situace,kdy jsem řekla dost.Buďto akci zvládnu bez dotací nebo nedodělám...a kupodivu mě to už ani nemrzí.Možná,že mě za čas nebude ani mrzet farmu uložit k ledu,nevím....
    :p
    Těm,kteří neztratili zápal pro akce tohoto rázu a nacpou RT do tlamičky poslední pětník,přeji bezva hru.
    xDxD
    Nám šetřílkům pevné nervy a pohodičku.
    xD:p
     
  10. sasasa

    sasasa Stálice fóra

    bude se pěstovat i na Baha?
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  11. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Jsem z toho jelen a asi akci dělat nebudu.
    Nové info se mi vůbec nelíbí a nemůžu se v něm nějak orientovat.
    Kdo do akce jde tak přeju hodně štěstíčka a vypadávátek.
     
  12. burds

    burds Titán fóra

    Nove info se mi vůbec nelíbí.Já se dívám vždy hlavně na to kde všude mohu pěstovat.Neříkám,že jsem to nemohla přehlédnout ale prosím mohl by mi někdo poradit kde všude mohu pěstovat ? Já to v tabulce nevidím.Vzhledem k mým dioptriím a nové tabulce mohla jsem přehlédnout ale vskutku to nevím.Prosím poradťe mi někdo.Děkuji.
     
  13. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Týýýý brďo!!!! To tedy je super maglajz - a ty extra vypečené odměny! Já vím, že lenochodi jsou celkem rychle chovatelná zvířata,ale 150 kusů za pět lístků?! Pchá,pchá,a ještě jednou pchá. Na to si otevřu nějakou bednu a mám je doma.
    Ale jinak zajímavá akce, projel jsem si všechny paluby(naštěstí Nubloni byli na výletě - jinak bych měl opar z leknutí) a jeví se mi to splnitelné. Zásoby jak baha,tak farmy mám a že bych něco trhl na anakondách či další zvěři? Ale ne, já jsem skrblík:p
    A je to splnitelné bez dotací, pokud si tedy někdo nemusí kupovat SH,vrtulky a ponožky. Já si je rád vytočím na kole smůly, navíc mám stromy tak to jde. A šetřím s nimi. Ale kombajn se krátí, tak mám dilema - jet na kupony, mám jich už dost anebo koupit pomocníky? Toť otázka, milý Watsone!
    Jú,musím na noc hodit na plac bloudy a pandy.
    Takový dotaz - ta padátka jsou všude?
    Tak jsem se přece jen mrkl - je to opravdu všude! Takže kvůli vodičům nasadím bloudy a pandy,plameňáky(nikdy jich není dost),nějaké to stromoví kvůlivá reprobednám a na farmě jetel, ať je nějaký ten kousek čipů ve stodůlce. A dodávat začnu, až budu mít ty počty, jináč bych se nedopočítal. Až skončí stávající akce nasadím slépky, ve čtyři sklidím,nasadím jetel a hupky na noc.
    A ráno o hodinu dříve do pelechu, poněvadž nemusím sklízet farmy - jednoznačně nejlepší počinek z akce,hihi.
    Burds - je to hned u rostliny, takřka na konci: farma/baharama
    PS:Moc se mi líbí to barevné rozlišení na palubách. Hned jsem viděl, co musím dodat a co třeba není, ale usoudím, že bych na farmě upotřebil a tudíž dodám ze zásob.
    Tomu modíkovi, který se na tom vyřádil - velký dík!!!
    Je jen škoda, že si to nemohu vytisknou, abych to měl před očima.
    Zkusím to stáhnout na flešku a vytisknout v práci. Snad mě na to ten bachař(antivir) pustí. Bude to sice černobílé, ale vezmu si pastelky
     
    Naposledy upraveno: 25/9/18
  14. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj pajaable,

    testoval jsem tabulky na prohlížeči FireFox při 100% zobrazení a na dnes už opravdu archaickém rozlišení monitoru 1024x768 pixelů a zde je výsledek.
    [​IMG]
    [​IMG]

    Což jsou jediné dvě oříznuté tabulky co jsem našel. Ovšem přiznám, že na telefonu to bylo horší.

    Ahoj sasasa,
    ano bude. Ostatně je to uvedeno u rostliny i u padátek

    Ahoj spunka,

    můžeš nám popsat v čem se nemůžeš orientovat?
     
    babako tohle ocenil(a).
  15. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    anvan, smaž historii prohlížeče - pak bys obrázky měla vidět. a ze šlechtění to padat bude ( samozřejmě že bez těch farmářských mincí): [​IMG]
     
    Honzulka05 a babako tohle ocenili.
  16. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj farmáři. Nový popis akcí mě zatím nenadchnul, ale je to spíš o zvyku, za půl roku už to pro nás bude normální, doufam:oops: Děkuji za udání celkových počtů padátek a akční kytky. Jestli jsem to pochopila správně, tak tentokrát nebudu muset rozpěstovávat, stačí splnit úkol v družstvu. Ten splním za minutu, jsem farmář sysel:D Odměny i řádek v nebi jsou fajn, tak hurá do akce:p
     
    hanynkach, myš59 a burds tohle ocenili.
  17. anvan

    anvan Dozorce fóra

    burds
    pěstovat se bude na farmě i baharamě - je to až na konci té tabulky (napravo)
     
    burds a Jonsdorf tohle ocenili.
  18. larelay

    larelay Analytik fóra

    Mně se nové info líbí a díky za to, že jste si s tím dali práci, obzvlášť ty barevné mapky jsou super.
    pajaable: a proč do hry dávat peníze (tedy, koupím většinou kombajn, i když už asi 4 měsíce jedu z kupónů, sem tam SK plus výjimečně, když je něco zajímavého), resp. proč do této akce? Myslím, že to půjde splnit bez jakéhokoliv dokupování, zatím snad vždycky šlo. Jak dlouho jsou ve hře anakondy? Vždyť je to jedno ze zvířat, které je ve hře jako jedno z prvních. Takže aby je neměl hráč, který hraje dlouho, když tu navíc probíhala fáma, že by se mohly šlechtit, to mi přijde divné. Ale taky jsem dokupovala, na zvířata na farmě nejsem, ale žádný dramatický dokup to nebyl. Ale k tomu snad ty krejcary jsou a to není reálná investice.
    Zbytečná panika před začátkem akce :)
    Ale jasně, však nás nikdo hrát nenutí, ještě aby :)
     
    myš59, *BeMi* a njklmn tohle ocenili.
  19. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Burds,

    je to uvedeno v tabulce u rosliny.
    [​IMG]

    Anvan, děkuji :D
     
    myš59 a Honzulka05 tohle ocenili.
  20. burds

    burds Titán fóra

    Pajdo mo děkuji.Ono je to čím dál tím menší a já stará babka už bohužel hůř vidím.Tak připravit celou farmu.Padátka i kytky jde zasít všude.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.