Veselý Den Sněhuláků! (23.2. - 1.3.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/2/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Jedu šnečí rychlostí. KŠ bonus nedalo. Budu muset něco vymyslet s padátky na Baha. Chybí mi jich cca 500. Nějak se jim nechce - nechala jsem tam pár stájí a ostatní stromy. No, asi to překopu. Času dost.
    Rychlíkům gratuluji.
     
  2. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Akce kvůli pracovním povinnostem jde trochu mimo mě, ale vy co se vyžíváte ve stavění sněhuláků aniž by jste se zajímali o jejich další osud....
    [​IMG]
     
  3. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Mě čekají ještě 4 sklizně a budu mít potřebný počet akčního kvítí. Je pravda, že použiji celkem 67 vrtulek abych už na noc nemusela akční sít.
    Šál mě chybí 200 = zítra ráno, po sklizni stromů XXL, budou všechny připraveny k ukončení akce. Stále jsem váhala co získat, veliká část i slušných dekorek leží v liště a bedny - nejoblíbenější s hnojivem, co dává bobky a potom občas otevřu s bonusy, i když tam se nechytám, většinou získám něco čeho je plná stodola.
    Přeji všem ať se daří a přeji pěkný víkend. U nás chumelí :wuerg:- co dodat, snad jen - jaro už snad je za humny;).
     
  4. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    [​IMG]
    Hotovo a za chvilku můžu jít stavět sněhuláka v reálu :(. Nějak se nám to z nebe sype.
     
  5. máťochov

    máťochov Stará škola

    Pro zajímavost jsem zkusil na baha červené sloníky. Z 64 chlévů 13 šál, to je šlágr. Uvidíme jak na tom budou zlatí povaleči lenochodi? Něco mi říká že na tom večer budu stejně jako kdybych tam nechal přes celý den ty kakaovníkyxD. Ale to neva, aspoň zvýším stavy zvěře.
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mrkví mám 19.071, to je pohoda. Cylindrů 868, to je taky bezva. Ale šál mám jen 294, to není ani polovina potřebného počtu. Bída a utrpení. Mno, snad to nějakým zázrakem dopadá.
     
  7. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Já teda nevím, ale padátka na baha.... Hrůza a děs :p
     
  8. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak dopadáno, vyřízeno, vybráno a jde se sáňkovat :)
    [​IMG]
    Hezkou neděli všem a ať se vám na Baha sypou padátka tak hodně, jako u nás vločky z nebe ;)
     
  9. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Napěstováno už dávno.... Ale ty padátka na Baha, to je bída. Zkoušela jsem jak krátká, tak dlouhá zvířata.... nic, nasázela stromy a přesto to padá pomalu xD
     
  10. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Taky mi to na Baha nepadá, je to otrava
     
  11. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

    To je čistá katastrofa s padatkamy na tej bahame.Skúšal som už všetko možné stromy s krátkym zrenim.z dlhým XL a XXL. Tiež stajne.Poraďte nám vsekým ty, ktorí ste už ukončili AKCIU, že, čo ste dali aké stromy, aby to padalo:oops:>:(
     
  12. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    tjuklova86, sergejko - ahoj já nasadila stromy s co nejdelším růstem a docela i BZ jako juku, pouštní růži, žakarandu ...v základu nebo max XL /dají se koupit v obchodě za krejcary/, jak už někde na foru při radách bylo uvedeno, že je důležitá doba zrání, nemá pak vliv použití urychlovadel jako Ampule růstu (tento produkt musí být použit před výsadbou, snad jsem to napsala srozumitelně) nebo Zuzino hnojivo na stromy (ponožka)
    Ještě že mám nasyslené kupony na kombajn.
    A samozřejmě používám řemeslný produkt na zvýšení BZ nebo bonusy, které se mi pěkně nashromáždily.Spíš nestíhám pěstovat..Kolo štěstí je u mě lakomé.Pěknou neděli všem, těm co mají hotovo gratulace, těm - co finišují tak hodně padátek
    Prosba - nemohu najít , co patří do posledního slotu na urychlení plodin na farmě, sérum lásky mám a nemohu najít ten druhý produkt, nejspíš už ho nemám ve stodole
     
    Naposledy upraveno: 26/2/23
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sergejko

    Využil jsem všech 7 arboret a používal jsem stromy Žakaranda, Pouštní růže, Cicimek čínský, Monstera skvostná a Mangrovník a mám 13x Johna citróna. Zkrátil jsem to ampulí růstu, Zuziným ultrahnojivem a mazlíčky Pařezový hangár.
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    pezt
    Díky za nápovědu.A já furt dumal,čím bych zkrátil stromy na bahamce.Použil sem 2x pařez,1x papoušek.Na ampuli jsem si už po několikátý nevzpomněl.:cry:
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11
    Já zapomněl napsat ty Pirátské papoušky ;)
     
  16. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    Kaolín, Petz - jak vypadá prosím mazlíček pařezový hangár a pirátský papoušek, přes vyhledávač jsem nenašla, abych si rozšířila obzory
    To mě nenapadlo, že existuje takový urychlovač, vím o řemeslných produktech a ponožce, měla jsem dvouletou pauzu..
    moc děkuji
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    1)Pařezový hangár:[​IMG]
    Měli jsme možnost pořídit dva kousky,ale jen jeden i s upgrady!
    2)Loď pirátského papouška:
    [​IMG]
    Taktéž byla možnost pořídit dva kusy.
    3)Ampule růstu:
    [​IMG]
    Jen ten popisek do dnešního dne se nikdo nesnažil opravit.Produkt v žádném případě nezvyšuje produkci,ale urychluje ji!:cry:
    4) řada na stonku:
    [​IMG]
    V podstatě nepoužitelné.Už jen tím,že je zařazen do kategorie ostatní!:wuerg:
     
    Naposledy upraveno: 26/2/23
  19. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

  20. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Také čekám na padátka, z těch chlívků toho tolik nepadá. Ale času je dost. určitě akci dokončím. Všem rychlíkům gratuluji.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.