Veselý Den Sněhuláků! (23.2. - 1.3.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/2/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Tak tedy nevím...Taky mě akce neláká,ale do zítra uvidím.Pokud akci rozjedu,tak není zase kam spěchat. Neustálé bourání a přemisťování výběhů,polí mě tedy opravdu nebaví.:sleepy:
     
  2. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja odmeny neriesim,kazda kvapka dobra,takze ani tuto akciu nevynecham ;):p Zacnem asi neskor,lebo zajtra akorat budem az do 17h. No dako to dam a ak nie nic sa nedeje:) Vecer zasadim laskavec aj tak mi ho treba do druzstva a na baha praskne dake stajne a hlavne stromy :music: Kto ide robit akciu tak nech sa Vam dari a vy ostatny pekne ladujte stodoly :music:
    Pekny zvysok dna prajem,ja idem este nieco posit a potom uz budem vegetit ;):p
     
  3. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nebudu asi všechno bourat, sněhuláci mě nenadchli.:(:)
     
  4. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    No na baha jako na potvoru mám papouchy a jen zopár neon chlívků, a těch pár mant to nevytrhne. Na farmě pro změnu všude zakrmené neonové. Bourat a předělávat to na minipole nebudu, pro pár málošťavnatých dekorek... . A i kdyby, kdoví, jak budou padat z chlévků padátka.... I když, šlo by tam všade nacpat stromy, předtím jim pomoct k rychlosti produktem, k tomu nasypat ponožky, a kdoví... . No ještě uvidím ...
     
  5. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    akciu vynechavam, nemam suroviny a pestujem na grose. ten tyzden bez akcie mi pomoze dopestovat a dochovat aspon nieco :) :)
     
  6. BigClick

    BigClick Expert fóra

    kaolín11, aby si vedel, ze si mozes vybrat aj inu variantu dekoriek. Pocet rastlin a padatiek je stejny.
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jó to sem si všimnul ihned,že všechny upgrade nejdou vybrat.A hned sem i vykoumal co kde musím dodávat a přitom zaregistroval,že akčního je všude potřeba stejně.:wuerg:
    Příprava na baha: https://1iq.cz/i/album/YfuZ2V6
    Na farme sem zasadil jenom bér italský,kvůli úkolům v družstvu.
     
  8. burds

    burds Titán fóra

    Nevím rozmýšlím se dělat,nedělat ?Škoda že není řádek
     
  9. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj do akce jdu ,zatím akce nevynechávám a odměny u mně nemá cenu řešit ,tajemno končí v liště ,ale ostatní odměny jdou každá drobnost se hodí.
     
  10. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Akce se zúčastním. Přípravu mám udělanou. Jen mám obavu, abych trefila ty správné dodávky a získala ty správné dekorace/upgrady... Zítra začnu pozdě, protože posezení volá. :p
     
  11. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Tak já nemám nachystané nic. Tak zkusím naset laskavec a ještě si akci pořádně pročíst. Něco napěstuji, nejsem zvyklá akce vynechávat. Budu zase bourat chlívky, ale ono to je jedno. Všeho mám přiměřeně.
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Do akce samozřejmě jdu, co bych dělal že ? :p
    Samozřejmě jako ostatní chci Přetahování lanem V + Hopky hop IV, to je priorita :)
    Tak zítra ve 14 hod. na startovní čáře ;).
    [​IMG]
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Zatím jsem nepočítala, kolik čeho potřebuju na jednotlivé dekorace, natož abych pochopila, co potřebuju ke kombinacím... Nevadí, stejně mám zítra odpolední, budu začínat někdy v deset večer; tak si to párkrát přečtu a třeba se rozsvítí...

    EDIT: Vyčistila jsem tišťáky v mozkovně, už to seplo... Na farmě jsem zasela laskavec, na Baha v pralese zůstaly stromy, na plantáž jsem poslala vyvětrat žluté koaly. Sice do zítřejšího večera budou teoreticky dvakrát namnožené, ale budou muset počkat, až se dostanu na síť. Třeba stihnu koaly a část stromů sklidit o přestávce., jestli bude funkční wifi :)
     
    Naposledy upraveno: 22/2/23
  14. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,já sú stého jelen a určí vím ve dekorace co chci zblbnu a nebudu kompleto,jako vcisi ty stejné ale babo rad jak to nezblbnut.
     
  15. stefan.h

    stefan.h Aktivní autor

    Ahojte,tak tentokrát si dám pauzu,:sleepy:treba doplniť sklad..;)ostatným prajem peknú hru...
     
  16. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Já také dávám pauzu, řádek není a při karnevalové lakotnici jsem vyplácala hrozně moc SH, tak kdo do akce jde přeju hodně zdaru.
     
  17. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    tak tentokrát akci nedělám, potřebuji dopěstovat so stodoly, akce a odměny nic moc, tak zase jindy
     
  18. goro19

    goro19 Pilný autor

    kaolín11 - V odměnách i 2x bedna piccolo už asi taky netáhne.:cry:

    Mě tedy určitě ne. Před časem jsem ze tří piccolek dostal jedním vrzem 3 vílí prameny
    a dnes opět ze tří beden 3x Pogo show. Někdo má floreňák, já toto. Pěkně vypečená hra.
    Není motivace.​
     
  19. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Já stále ještě váhám. Nejdříve jsem si říkala, že akci vynechám a pojedu si dál zvířata do úkolů. Jediné, co mě tam láká jsou právě ty piccolo bedny.... ale je fakt, že mi z nich málokdy vypadne něco normálního. Dekorky řešit nemá smysl, v liště jich je dost a kombinaci co jak skládat, abych dostala takovou, kterou bych chtěla, jsem stejně nepochopila. Takže jestli do akce půjdu, tak jen kvůli těm bednám. Do 14 hodin času na rozhodnutí ještě dost :)
     
  20. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    Samozřejmě na prvním místě beru Přetahování lanem.
    Ale dekorka s bednou se mi líbí taky, škoda že není nějaký upgrade ke koupení za mince, aby šla vylepšit na maximum.

    Nebo když nejdou vylepšit všechny dekorky, tak aby byly upgrady univerzální, ať si každý vylepší co chce - udělala bych si bedýnkovou dekorku celou a na Hopky bych se vykašlala.
     
    Naposledy upraveno: 23/2/23
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.