Veselé záplaty (9.9. - 15.9.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Veselé záplaty ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 9.9.2020 ve 14:00 hod
    Konec akce: 15.9.2020 ve 14:00 hod
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.

    Tak jdeme na to.........
     
    spuntka tohle ocenil(a).
  2. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Tentokrát bez stonku, i tak ze mne bude švadlenka Madlenka :)
     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Oj, oj tak to je jediná akce, kterou fakt nemusím. Přetrhnu dřív nit než sebe :p lážo plážo k další akci nebo vláčku.
    Edit: mno, kdyby se jen přišívaly záplaty bez toho kulatého tak jsem natěšený, ale takhle ne, ble...
     
    Naposledy upraveno: 8/9/20
  4. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Takže: sviť,měsíčku,sviť,ať mi šije niť!;)
     
    Naposledy upraveno: 8/9/20
  5. marian.rom

    marian.rom Perspektivní autor

    To je moje nejoblíbenější akce, tak za mne " SUPER "....
    Noc v muzeu mi dala pěkně zabrat, ale dokončila jsem ji.
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Záplaty já nerada, proto pauza ;)
     
  7. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Záplaty já ráda,teď jsem moc času na farmu neměla,ale do záplat se pustím ;)
     
  8. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Jehla a nit nejsou pro mě kamarádi ani v reálném životě, takže ani tady se jehly a nitě nechopím, záplaty šít nebudu.

    Protože není ani řádek a dekorka dává jen pár procent BZ ke sklizni, tentokrát můžu říct rovnou a bez váhání - na 100 % se akce nezúčastním. Má být o víkendu ještě hezky, doma stejně nebudeme a farmařit někde cestou na mobilu už mě nebaví.

    Tak zas někdy příště, pro mě přišel zasloužený týdenní odpočinek. Snad. Snad se už nic pěstovacího neobjeví.... .... [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  9. Miloslav11

    Miloslav11 Perspektivní autor

    Přátelé. kamarádi:). Kdyby tak dali raději hřbitov na 1 měsíc...:sleepy::oops::);)
     
  10. papulice

    papulice Veterán fóra

    tak já nevím,ale proč je u 180 úkolu znak stonku,zrovna sem se chtěla zeptat co dává stonek?
     
    coneznam tohle ocenil(a).
  11. Chirroben

    Chirroben Perspektivní autor

    Zdravím papulice,
    ten znak stonku u 180.úkolu je jen na ilustračním videu z minulé akce, které slouží jako ukázka a připomínka mechaniky minihry.
    V připravované akci stonek nezískáme, pouze dekorace a jejich upgrade.
    Přeji příjemnou hru.
     
    coneznam, maribeja a papulice tohle ocenili.
  12. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Radši ušiju na někoho nějakou prima boudu, na kterou dlouho nezapomene, než hrát tuhle blbost :p
     
  13. burds

    burds Titán fóra

    Záplaty miluji tak hurá na to.I když škoda,že není stonek
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na položení 245 záplat budeme potřebovat 10.045 ks akční plodiny a 735 padátek( pokud nedostanneme nějakou záplatu grátis).
    Jinak tedy finální dekorka dávající +15% ke sklizni dekorací, mohla mít velikost 1x1!:wuerg:
    Přece jen,hřiště není nafukovací.o_O
    Jako přípravu na akci sem nakonec zvolil obyčejné nejdelší stromy a doplnil stromy s vysokým BZ.
     
    Naposledy upraveno: 8/9/20
  15. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak já záplaty ráda, do akce se pustím. Ale tak nějak zvolna, protože avizované dekorky mne ani moc nelákají. Mnohem víc ocením ty vedlejší odměny za počty umístěných čtverečků.
     
  16. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Ne, prosím, hřbitov ne. Na ten se vůbec netěším.
    :D
    Švadlit budu, to já rád. Už jen kvůli kupónům na pomocníky.
    :)
     
  17. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Na záplaty se těším. Soutěžím vždy sama se sebou, kolik poskládám nejvíc stejných barev.
    V sobotu jedu na 10 dnů do lázní, snad tam bude wifi.
     
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Zaplatovani me nebavi, ale KFC rika neco jineho, toz se zase utrpne podridim. Akce je jen na jedne plose, takze sklizet akcni budu spis jen tak mimochodem = nebude me ani dost otravovat od ostatnich farmarskych cinnosti, abych vynechala, takze jo - jdu do toho :D
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11

    Ano dostaneš zdarma 6 kusů záplat. Z toho 3 záplaty můžeš použít v první minihře.

    Fajn hru pezt
     
  20. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Záplaty neznám. Takže jdu na šití. V reálu mi šití moc nejde, tak uvidíme, jak to bude na farmě. Postupně sklidím včelky a motýly a nasadím podzimní šípky.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.