Veselé záplaty (28.11. - 3.12.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Sopti-nejde to a šmytec,psala jsem i na podporu,už se tím nebudu mordovat.První záplata jde jako po másle a pak stávkujou.Končím s obtěžováním všech tady,jdu vydrhnout troubu u sporáku-to mi jde.
     
  2. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :oops: mají to nějaké rozbité - většinou jdou záplaty skládat bez potíží, ale občas se to "kousne", nechá to položit 1- 2 záplaty a pak to přestane fungovat (noťas mám nový a pravidelně čištěný)
     
    vilm4, herda21 a švestinka tohle ocenili.
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Medvánek - ahoj, zkoušela jsi jiný prohlížeč ? ( Jedu přes Firefox a dobrý )
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    vilm4 - první jde, tak musí jít i další ;) Když (tu první) přetáhneš k tomu knoflíku - přišiješ ji - klikneš na ní aby se přišila ?
    Jestli si jí opravdu přišila napevno vidíš, když si na ní najedeš kurzorem myši. Pokud není ještě přišitá, objeví se ti na ní ta čtyřšipka a taky u zásobníku se záplatami jsou šipečky zašedlé.
    V tom případě na tu záplatu u knoflíku klikni (tím ji přišiješ a můžeš si jít pro další a pokračovat)
    vilm00.png
     
    Naposledy upraveno: 29/11/19
    vilm4 tohle ocenil(a).
  4. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    Skali - mám Firefox, u těch záplat je to tak, že ta "čtyřšipka" přestane fungovat, tedy záplatu nelze přišít, nevrátí se ani zpět, nelze s tím udělat nic, jen restartovat hru, v polích zůstanou i ty čtverečky, které ukazují na jakou stranu mohu záplatu otočit ... prostě se sekne ovládání minihry, nyní mám už 178 záplat hotových, takže jsem hrála dost, abych postřehla, že to není "rukama", vím jak záplaty položit, otočit, přišít, jak použít knoflík, ale ta chyba tam někde je ... a podle zpráv na fóru vidím, že se to objevuje u více hráčů - položí 2 záplaty a šmytec
     
    vilm4 a Skali tohle ocenili.
  5. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Skali: Ahoj, ohledně toho co popisuje Medvánek, tak mně to dělalo včera večer taky. Dnes už je to mnohem lepší, ikdyž někdy mně to kopne dobře uloženou záplatu zpátky a neuloží. Ale včera večer sem položil jednu a pak se to seklo a pomohlo jen znovunačtení a pak se to zase seklo znovu.... prostě to bylo po... ,-) Jen pro upřesnění, také Firefox.
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Já jsem problém zatím nezaznamenala (se divím, bo čištění poslední dobou flákám a PC mám staruchu, otevřených hafo oken, dva prohlížeče... ) Tak asi šije moc švadlenek o_O (Je to asi jako s Renzem, když se seká)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  7. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Také mám Firefox,také mám problémy,když už se zázrakem povede přiložit záplatu ke knoflíku,tak když je na stole nějaký předmět (náprstek,jehla,nitě atd.)tak i když přikládám správnou látku ke správné tak se nepřišije.takže k sobě přilepím třeba dvě a konec.Tohle asi někdo zase překombinoval. Vztekám se a prskám u toho místo abych se bavil.
     
    vilm4, evainfo a švestinka tohle ocenili.
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Beznoska - přes náprstek a jiný binec na stole to nende - to víš, že jo ? (jen se ujišťuju, neber to nikterak špatně ;))
    PS: Napíšu do reportu, ať si příště ten binec trochu uklidí.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ptala jsem se kolegy, jestli zaznamenal problémy, ale ještě nepřišíval. Jedině to tedy zkusit později, třeba to pak bude lepší :)
     
    vilm4 a dasa1143 tohle ocenili.
  9. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Chtěl jsem využít ty záplaty co jsme dostaly zadarmo a udělalo to upsííí ....
    Mám to zaseklé pořád a nedá se s tím hnout. Už jsem restartoval hru a je to pořád stejné, takže pro mě akce skončila asi po 15 vteřinách o_O
    Ahoj u jiné akce :)

    [​IMG]
     
  10. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Skali,nic ve zlém ale asi ve dvou případech se mi to přes ten binec přilepilo.
     
    maribeja, vilm4 a Skali tohle ocenili.
  11. ilonastefkova66

    ilonastefkova66 Pisálek fóra

    vůbec nepadají nitě s jedné sklizně 1 nit končím jde to tady poslední dobu s úkolama s kopce soutěže na nic
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  12. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    U mě přes gúgl v pohodě,zatím 64 záplat,padátka jsou spíš nepadátka
     
    maribeja a vilm4 tohle ocenili.
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Beznoska - je to prostě binec xD
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    ilonastefkova66 - ahoj, a ze sklizně čeho ? Na hlavní louce máš asi akční rostlinu (z té to moc nepadá) a na divoké louce je nejlépe mít buď stromy, eventuálně točit chlívky či výrobny - ale těch tam vleze míň.
    (* pravděpodobnost vypadávání : z rostlin - nízká; stáje a výrobny - vysoká; stromy - vysoká). A jinde to nepadá.
     
    vilm4, -pechfógl- a burds tohle ocenili.
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Já šiju vesele, nic se neseká, přes překážky na stole samozřejmě záplata položit nejde. Je třeba si vyhlídnout trasu kudy tudy. Jen nabízejí málo modrých na mince, ale to je jiný problém ,-))). Hlavně, že se záplata započítá do sloupce vlevo.
    Edit: jo a jedu na Mic.Edge.
     
    Naposledy upraveno: 29/11/19
  15. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, z divošky:
    1. sklizeň 144 ks stromů XXL s 10 JC.............87 nití
    2. sklizeň (to samé, ale popohnané ponožkama)............99 nití.

    Ráno jsem si zatočila a málem dostala infarkt, takže jedu na pohopolích - to je paráda:
    [​IMG] :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
    Momentálně je můj stav: [​IMG] opravených hadříků, ale souhlasím s Y_n_Ou - riflovina nepadá moc často.

    Opakuji malé info pro neznalé či zapomnětlivé - růst akční 4 hodiny.
    Pokud se někomu podaří vytočit 100% do stodoly a má SH a ZSH, tak doporučuji za použití vánočky a bílé nevinnosti (dát do slotu před setbou) s aktivovanou runou bobků na stromě vysadit na POHO pole (komfortní pole) a z jedné sklizně získáte 1.670 ks akčních rostlin proti 606 ks z pidi polí a čas růstu je stejný!

    Na hlavní se vejde dohromady 44 pohopolí (35+3+ZSH +SH + H) doplněných 26 pidi políčkama (5+1ks) s H(bobkama). Celkem získáte 1.670 ks z jedné sklizně obou polí + zpátky 312+26 ks osiva.
    SH - superhnojivo - zelené kapičky na pole
    ZSH - Zuzino superhnojivo - vrtulky na pole
    H - hnojivo
     
  16. pistule

    pistule Aktivní autor

    Tak já se taky připojuju k slabé funkci minihry. Prvních pět šlo, pak nešla záplata odebrat, po restartu dalších asi 15 šlo a najednou nedrží přišitá. Včera jsem nehrála, jen dnes. A upozorňuju, že jsem hrála záplaty už minule, takže vím, jak se s nimi zachází - to jen pro jistotu.
     
    vilm4, evainfo a burds tohle ocenili.
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Dojela jsem z CB, kde vladlo bezproudi a chtela dohnat 1/2 denni prostoj, ale na KS mi nekdo vymenil magnet - Pitrysku, co o tom vis?! -.-, ze je desivka jsem nemela anung a jeste mi sousedi kradou pres plot jehly a nite! Jen clovek vytahne paty z baraku... ;)
    [​IMG]
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    matlafous: :Dse omlouvám, spletl jsem se, kupóny měly přijít ke mně xD

    68 záplat přišito, už 75
     
    Naposledy upraveno: 29/11/19
    vilm4 a matlafous123 tohle ocenili.
  19. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte, teď jsem došla a koukám, že se pokládání některým hráčům "seká". Zkoušela jsem u sebe - rychlost připojení nic moc (spíš nic), Mozilla verze 70.0.1 (64 bitů), prohlížeč nečištěn ani nepamatuji a hra se neseká (zkoušela jsem položit 10 záplat a v poho). Zároveň mám otevřený druhý prohlížeč (GCH), kde mám otevřeny 2 záložky - poštu a fórum. Je to o něco pomalejší než včera (tam jsem pokládala 88 záplat na jiném účtu, ale zase v GCH, takže to nemohu srovnávat).
    Zkuste vše pozavírat - vyčistit prohlížeče (nezapomeňte po vyčištění zavřít) a znovu spustit hru.
    U kolegyň z podpory jsem nechala "profouknout" herní účty Medvánek, Casey27, Beznoska a Bezejmenný - tak vyzkoušejte jestli je to lepší. Nikdo nic nehlásí.

    Vilm4 - nevzdávej to. Jeď krok po kroku a pokud narazíš na něco co ti nepůjde, tak hned piš (kde jsi se zarazila). To by nebylo, abychom to společnými silami nezvládli.
     
    vilm4 a duna.duna1 tohle ocenili.
  20. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    sopti - díky za snahu pomoci, osobně mě to až tolik nerozhodilo, zaklela jsem a poradila jsem si (dnes už to nedělalo, včera několikrát), spíše jsem svým příspěvkem chtěla upozornit na to, že u některých méně zdatných hráčů to sekání může vyvolat pocit, že to nejde a nejde a že je to rozbitý a ať se jde RT s takovou akcí vyfotit ...
     
    vilm4 a Bezejmenný tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.