Veselé záplaty (28.11. - 3.12.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Veselé záplaty ::..
    Prostor pro vaší diskuzi

    [​IMG]

    Začátek akce: 28.11.2019 ve 14:00 hod
    Konec akce: 3.12.2019 ve 14:00 hod
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Alice, zejdy66 a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  2. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Tak tohle už tu jednou bylo, nejsem zručná v reálu a i tohle bude pro mě oříšekxDOd minula vím,že pěstování bude u mě nekonečné:(
     
    Naposledy upraveno: 27/11/19
    dingičko, vilm4 a modrýměsíc tohle ocenili.
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Zase ještě pauza, záplaty já nemusím a neznám ani odměny, tak nevím, o co se bude hrát. FAQ akce nebude? ;)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  4. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, to je hezké sestavovat záplaty, ale nevím z čeho, neb nemá rozpis na pěstování plodin a ani kolik padátek bude potřeba.
     
    vilm4 a modrýměsíc tohle ocenili.
  5. africkafialka

    africkafialka Pisálek fóra

    Naposledy upraveno moderátorem: 27/11/19
  6. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    do akcie pojdem len v tom pripade ak tam bude napisana presna odmena-cize konkretne aky chliev alebo strom,ale az tam bude tajomne tak urcite nie,tie odmeny by mi museli stat za to horibilne mnozstvo akcnej a padatok
     
    Naposledy upraveno: 27/11/19
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    :D Modici si vzali dovolenou a nechali nas napospas nevedomosti ;)
    Pestuje se 4 hod. kytka na farme, padaji 2 druhy padatek: 1) jehla a nit (nizke vypadavani z rostlin, vysoke ze stromu a staji/vyroben na hlavni a divoke louce, da se posilat jako darek, pada z Kouzelneho stromu), 2) nahradni knoflik (nizke vypadavani ze stromu a staji/vyroben na farme slouzi k vymene latek za jine/vhodnejsi a lze jej pouzit 5x v ramci jedne minihry), melou se latky z 65 ks akcni + 5 padatek jehla a nit (15 sec. jedna ve farma i Baha mlyne), odmeny jsou ruzne v obchode (mrknete na obrazky, na to nepotrebujete umet jazyk) + za 180 polozenych latek je radek vc. dekorek 900x lvl BZ/TBZ, aktivace 22 hod.. Vice na DE foru zde.
     
    Naposledy upraveno: 27/11/19
  8. Mantichora

    Mantichora Pisálek fóra

    Tahle akce byla minule skvělá.
    Ale FAQ by se fakt hodil :)
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    africkafialka, odkaz je ale na minulou akci a tentokrát může být vše jinak :p od matlafousky je to o mnoho lepší, takže zase není skoro o co hrát
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  10. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    modíci si volno nevzali, ale proč připravovat FAQ k akci, když jej stejně málo kdo čte a musí neustále odpovídat na ty samé dotazy?

    jo a k akci - do akce jdu, odměny se mi líbí a navíc tuto mini hru mám ráda
     
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    sopti Ja si to myslela! :D Ale davam ti za pravdu,... presne takhle na nas! ;)
     
  12. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    a máme to tady, když jsme měli FAQ zpracované, nikdo to nečetl, jen jsme napsali dotaz a počkali jsme si až nám to nějaká dobrá duše vyoslí v diskuzi.

    Aha tak sopti byla rychlejší, už to nemažu
     
    raddre, GordonSargent a vilm4 tohle ocenili.
  13. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Bez FAQ je nám tak nějak líp ne ? V začátcích farmaření jsme taky věděly jen to že "asi" bude zítra akce a když byla, tak jsme stejně věděly prdlajs o čem to bude.
    Takže za mě osobně je mi to jedno jestli FAQ bude nebo ne.
    Znám datum a čas začátku.
     
  14. výpliv

    výpliv Perspektivní autor

    Není pravda, že nikdo nečetl, já vždy a dnes mně to moc chybí. Jenom doufám, že si Hlásná trouba dá říci a FAQ se objeví.
    Bezejmenný nesouhlasím s Tebou a nechtěl bych, aby se doba z počátku farmy vrátila.
     
  15. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Asi jsem jedna z mála, která FAQ četla a na akci se připravovala. Takže matlafous123 díky, aspoň něco málo vím.
     
    evainfo, vilm4 a matlafous123 tohle ocenili.
  16. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Se mnou nesouhlasí většinou tak 90% lidí. Mám zvláštní schopnosti mít jiné názory než většina lidí.
     
  17. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.

    Pro zobrazení celého FAQ, stačí otevřít odkaz FAQ: Rostlina, ..... Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ lze kliknout na požadovanou část FAQ.
     
    raddre, vilm4 a matlafous123 tohle ocenili.
  18. mithrandilka77

    mithrandilka77 Aktivní autor

    No nevím, já se dle FAQ připravuji, informace kde se pěstuje a kde padá padátko je celkem důležité vědět předem, ne nezbytné, ale rozhodně to pomůže. Naštěstí modíci v ostatních zemích nestávkují, tak je to celkem v pohodě, hůř na tom budou ti, kteří ovládají jen češtinu :).
     
  19. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak já ho četl taky,aspoň jsem den předem věděl kde se bude akce konat a co připravit na padátka,dřív to nebylo,ale zase byla jedna dvě akce za měsíc,dnes v tom fofru je to někdy takový guláš že mě to bude zase odrazovat od toho hraní víc a víc.
    No ale jak řekl slepý ,,Uvidíme"xDxDxD
     
  20. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Samozřejmě, že informace k akci vždy čtu (sice ne vždy hned na poprvé pochopím, ale poctivě to čtu), takže ty informace postrádám. Nejde ani tak o to, jak se akce plní, zajímá mě
    1) co a zda a kde se pěstuje za akční plodinu
    2) jaká a zda a z čeho jsou případná akční padátka
    3) zda je nutný mlýnský výrobek
    4) seznam odměn, zejména (ne)přítomnost řádku do stonku a jeho případné vlastnosti
    Co je nepodstatné, to jsou různé malůvky (jak se akce plní, jak do ní lézt a tak) a koše k zakoupení (chápu, že tohle je pro změnu informace, kterou nám RT velice rád sdělí).
    Do akce pochopitelně jdu (z německého fóra plyne, že se bude plnit na Farmě, takže na Baha může pokračovat pitomba) a doufám, že se mi nějak podaří ji splnit...
    Všem vůkol přeji hodně štěstí při plnění akce a při vytáčení bonusů na Kole štěstí
    (vytočení bonusů na něm by mohlo znamenat i vytočení RT - a to udělá člověku radost dvakrát).

    Edit (12:25): FAQ k akci již vypluly na povrch... zde
     
    Naposledy upraveno: 27/11/19
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.