Veselé záplaty (22.8. - 28.8.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    No, odměny zase nic moc, pomocníci jen tak trochu, ale uvidíme, třeba to půjde
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  2. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Do akce se mi ano moc nechce,už bych si potřeboval odpočinout od akcí,ještě uvidím jestli se do akce pustím,bo jí vynechám
     
  3. vas6666

    vas6666 Pisálek fóra

    Mám v družstvu spoustu nesplněných úkolů nad level 200, nějak mě ty akce už neberou, není motivace, protože odměny mne moc nemotivují, vlastně ani nevím, co by mne vyburcovalo se do akce vrhnout střemhlav 8)
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Matlafousko, také tě moc ráda vidím a už se nedivím, žes zdrhla, chvílemi mne to taky bere, ale už jsem tolik do farmy investovala, že by mi to bylo líto, tak táhnu káru dál i když se skřípěním zubů, akce si vybírám, jinak to nejde
    :music:
     
  5. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Jako vždycky jsem večer dala dlouhou plodinu a jako vždycky ráno pečlivě sklidila.:mad: Takže jedu do stodoly a uvidí se:p;)
     
  6. evik.chemik

    evik.chemik Aktivní autor

    Malý dotaz, na Baha jehly a nitě padat nebudou, pokud jsem dobře pochopila, tak ji můžu sklidit?
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    evik.chemik: Ahoj, to bych nedělal, FAQ bude upřesněno, počkal bych. Myslím, že padat budou ,-) pěstovat se bude na Baha (dnes), akce je přesunuta z Farmy.

    Edit: tak to se omlouvám, mystifikoval jsem omylem, pes už se v tom sám nevyzná.
    Vidličky nepotřebuji ,-).
     
    Naposledy upraveno: 22/8/19
    Honzulka05, GordonSargent a Plinto tohle ocenili.
  8. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Sáfryš, Pitrýsku! Já četl o hnědých kostkách, od pondělka, že jsou přesunuta. O dnešní akci ne. To je v tom od včerejška zase posun?
     
    Honzulka05 a malanek70 tohle ocenili.
  9. evik.chemik

    evik.chemik Aktivní autor

    Pitrýsek47: Díky moc za odpověď.
     
  10. ju.no

    ju.no Aktivní autor

    Tak tak, děláte v tom větší galimatyáš než RT :) Baha klidně skliďte, potřebujete přece vidličky, a ty padají až do neděle. Teprve potom budete pěstovat hnědé kostky!
     
  11. evik.chemik

    evik.chemik Aktivní autor

    Právě jsem si nebyla jistá, tak to risknu :) Díky všem za info.
     
  12. Plinto

    Plinto Perspektivní autor

    Hmm.., já jen doufám, že když začnou padat nitě, tak nepřestanou padat vidličky ze souběžné akce :p
     
  13. vladca

    vladca Stará škola

    tiež som zvedavý či budú padať aj vidličky aj nite naraz ... pre istotu čakám až do 14:00
    ... na Baha zreje saguaro + stromy na vodopádoch
    ... na Farme zase šafrán + zverina na rúbanisku
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Akční padátko Jehla a nit bude vypadávat pouze na farmě, bahamaramu je možno běžně sklidit.
    To co se přesunulo na bahamaramu je pěstování akční plodiny Kostky hnědého cukru od pondělka 26.8

    Prosím tedy nemystifikujte tady hráče, děkuji.
     
  15. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Už jsem se taky trochu ztratila, tak jsem radši nesklízela nic, dokud si pečlivě neprojdu forum :p
    No a dobře jsem učinila - díky, pezt :)
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  16. TKUB

    TKUB Perspektivní autor

    vypadlo mě 282 nití, ale nechápu, proč mám jen 4 akční rostliny
     
    Naposledy upraveno: 22/8/19
  17. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Nevíte někdo, zda můžu nechat rozehranou minihru, když došly záplaty a když se vrátím, tak budu moci pokračovat?
     
  18. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    TKUB - tak to máš superfarmu, záplaty si musíme spraviť v mlyne, padátko je ihla s niťou ;)
     
  19. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    TKUB - pokud máš nesrovnalost v akční rostlině, kontaktuj herní podporu.

    ojfp - klidně můžeš s rozehrané minihry odejít - ona na tebe počká.
     
    burds tohle ocenil(a).
  20. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    boha jeho pannumariu :inlove: horší minihru jsem snad nehrál a neviděl:wuerg::wuerg::wuerg:
     
    Naposledy upraveno: 22/8/19
    Trepifajksl, satelit a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.